Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
uciekam spać... jakiś brak humorku kumpela z czerwcówek pisała ,że własnie jej kumpela rodzi w 20 tyg a dzidzia nie ma szans na przeżycie... siedze i rycze .... 😞 😞 😞

dobranoc..


😞 Straszne to. Niewyobrażalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzuchate!

miłego dnia!

jeeej już tylko chwila i nasze dzieciaki będą na świecie!!! nie mogę się doczekać + plus tego że znowu założę normalne dżinsy z rozporkiem a nie z tą wielką gumą/pasem :P i przestaną plecy boleć, i będzie można poleżeć w wannie w gorącej kąpieli i .. napić się wina ! 🙂 do szpitala chyba mężowi będę kazała przynieść szampana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!
Tysia, to jest masakra. Nie wyobrażam sobie i nie chce wyobrazać. Współczuje 😞
Dudasia łasuch z niego straszny, dlatego musze mu ograniczac i wydzielac słodycze, bo jakbym tego nie robiła to by jadł tylko słodkie.
Aaana ja tez sie nie moge doczekac az odłoze ulubione spodnie z golfem 🙂 I włoze ulubione rurki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem ja u was ale u mnie strasznie dzis nudny dzień 🤢
W domku mam posprzatane świąt nie robię, mężuś został dłuzej w pracy wiec nudze sie że hej.
Jutro zaczne dopiero robić ciasto 🙂
A teraz tak patrze na moje palce i myse że trzeba juz pierscionki zdjąć, bo jak miesiąc temu schodziły jeszcze normalnie to teraz juz bez wody i mydła widze że sie niie obejdzie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas wręcz przeciwnie 🙂 Rano pojechałam z Bartkiem na wizytę do gina 🙂 Grzecznie siedział z książeczką na kozetce podczas badania 😜 Później do mojej kumpeli i Bartka kolegi pojechaliśmy w odwiedziny - ona ma cesarkę za tydzień i pewnie długo się nie zobaczymy... Oj Bartek będzie tęsknił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tydzień 37 pora zacząć 🙂
Jak to już niewiele zostało... No i się zacznie - wory pod oczami, permanentne przemęczenie, zero czasu dla siebie. Teraz pewnie dojdzie frustracja, że nie można poświęcić dostatecznie dużo czasu starszemu dziecku. Ale pewnie i tak to będzie jeden z najszczęśliwszych okresów w życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...