Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dudasia napisał(a):
Mamusie, ile czasu Wam zabiera nocna pobudka na karmienie? Mi to chyba za długo... Zdarza się wyrobić w pół godziny ale zazwyczaj to 40min a czasem godzina schodzi 😮 Wszystko przez to, że Hubi się strasznie wybudza przy zmianie pieluchy. Żeby tak można było nie zmieniać pieluch - jadłby i spał naokragło.
Z Bartkiem to dopiero przy drugiej pobudce zmieniałam pieluchę a jak podrósł to w ogóle w nocy nie zmieniałam. Z Hubim to inna historia bo ten sra naokrągło i zmieniać muszę. Kiedy mu przejdzie to sranie?? 😮


No właśnie ja też nie pamiętam kiedy te ciągłe kupy minęły u Manii u nas schodzi w nocy ok 20 min ale czasem brzdąc się wybudzi przy tych pieluchach i tak do 40 min- raczej nie więcej. Ale też nie mogę się doczekać czasów gdy dzieciak jest tak duży, że można się obejść bez zmiany pieluch w nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):

Joannaar - ja robiłam chrzest Domce dopiero jakmiała rok i ... bardzo żałowałam że nie wcześniej! bo to co się działo w kościele to .. szkoda słów - trudno upilnować biegającego i krzyczącego roczniaka do tego będąc całą mszę na ołtarzu 🤢 dlatego teraz chcę zrobić jak najszybciej żeby mieć z głowy.


ohoho to mnie pocieszyłaś bo w czerwcu będziemy z mężem podawać właśnie roczną niuńkę mojej koleżanki- to sobie wyobrażam.... co prawda jeszcze nie chodzi ale jeszcze jest ze 3 tyg do tego czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dzień dobry brzusie 🙂 u mnie chyba też odchodzi czop śluzowy od rana leci mi brazowy śluz tak jak na okres ale bóli narazie nie mam mam nadzieje ze szybko sie rozkręci 🙂

bomba to raczej to skoro w takim zabarwieniu 🙂 juhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Ja zapomniałam Wam wczoraj napisać ze byłam z Adasiem u lekarza. Urósł 1cm i waży 3420 więc przestaje go wybudzać w nocy. Dziś poszedł spać po 24, obudził sie na jedzenie o 6.30 i później o 9.30 a teraz znowu śpi moje słoneczko kochane 😉
Tysia, Aaana dzieki za odpowiedz. Troche mniej sie martwie 🙂
Ide ogarnąc kuchnie, bo mąż sobie sam robił śniadanie i wygląda jakby bąba wybuchła. Ja nie wiem jak on to robi 😠 😠 😠 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi to już!! 🤪 🤪 🤪 to na bank czop!!

joanaar - weź na chrzest duzo gadzetów do torebki - lusterko, szminkę nawet biszkopty itp - cokolwiek byle zająć dzieciaka - Domka była chrzczona z błyszczykiem do ust w ręku :P

Justyna suuuper że młody tak ładnie tyje i .. śpi! tylko pozazdrościć!!

u nas była położna i młoda za mało przybiera więc mam w d.. karmienie piersią - u nas się nie sprawdza - przeszłam na butlę i już po 24godz widze że Emi przybrała i jest duuużo spokojniejsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie pomału sa jakies skurcze idą od dołu brzucha do kaczuchy, w kaczuse mam takie uczucie jakby mi ktos palce wsadza i rozszerzał wiec nie wiem, narazie jeszcze siedze w domu własciwie to ide zaraz do mamy bo ból jeszcze nie taki straszny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ana mój też się nie nakarmi piersią dlatego ściągam i daje butle... chyba ,że mam eksplozje cycków to go dostawiam ale on i tak ssie ssie a potem jeszcze szuka wiec nie wiem o.O a jak wypije butle to wiem ile wypije i śpi jak dziki bąk ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja na brak mleka nie moge narzekac tym razem, dziecko sie najada, jest szczęśliwe i śpi non stop 🙂
Dziś był połóżny zeby znowu zważyć Adasia i od wczoraj przytył 80g. Powiedział że bardzo ładnie tyje, bo powinien na tydzień ok 150g przytyć, a przytył 300g 🙂 Więc teraz bez żadnych skrupułów bede spać w nocy i go nie wybudzać hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje sie nadal 2w1, i powiem wam ze juz nie wiem co robic, bo skurcze sie nie rozkrecaja, a ten czop dalej schodzi cały czas mi leci taki brazowy sluz wiecie jakby sie okres miał zacząć, no i nie wiem czy czekac jeszcze czy moze jechac do szpitala jednak bo moze jestem jakims wybrykiem natury ze skurcze nie przyjda, z drugiej strony nie chce wyjsc na jakas panikare nie wiem juz naprawde co robic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko Emi poczujesz skurcze> Ja np zaczynałam czuć ból jak mi całkiem wody wypłynęły.
Przy pierwszym porodzie nic nie czułam nawet przy zapisie na ktg na poziomie 90 (tylko plecy) a przy obecnym porodzie przed wypłynięciem wód czułam super wyraźne twardnienie całego brzucha (całego trzonu macicy) ale bez bólu. Więc to twardnienie wiedziałam, że jest skurczem, no i zresztą pojawiał się wtedy zapis na ktg.
W jednym i drugim przypadku po wypłynięciu wód poczułam co to ból 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannar napisał(a):
możesz się przejechać do szpitala chociażby na zapis ktg bo w końcu jesteś po terminie i ubarwij jeszcze trochę 😁


Dzięki Asiu ja takie stawianie brzucha i twardnienie tez mam ale bez bolesci i krzyz tez boli ale nie jakos specjalnie wiec nie wiem poczekam do południa i podjade jak cos albo moze zadzwonie, ide teraz na spacer moze jakos cos rusze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!
Emi kochana ja miałam to samo. Skurcze były 3 dni i dupa. Nawet miałam co 1,5 minuty i co i nic jakby babka sie nie pomyliła w rozwarciu to pewnie Adas jeszcze by nie wyszedł. I tak samo jak Joanna poczułam co to ból gdy mi położna przebiła wody. Choć z Piotrkiem najpierw mi odeszły wody i ból bym duzo mniejszy. Więc nie wiem czy to od przebicia tych wód taki ból czy drugi poród był trudniejszy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...