Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No, chyba dzieciaki już śpią. Hubi dzisiaj coś niespokojny po niespokojnej nocy 🤢 Żyję nadzieją, że ta noc znowu będzie normalna i później dzień również. Ech... Moja mama wróciła do domu. Zobaczymy co sie będzie działo po weekendzie 😮 Dzisiaj muszę się wyspać bo jak przysiadłam podczas spaceru na ławce to mi głowa leciała 😜
Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Joanna ja karmie tylko cycem na szczęście więc normalnie bede podawać wit K. Chciałabym go tylko przepajać ale on na wode sie strasznie krzywi. Tysia chyba Ty dajesz wode z glukozą. Możesz mi powiedzieć gdzie i jaką glukoze kupujesz i ile jej dajesz Adasiowi? Bede wdzieczna bo akurat kolezanka w Polsce jest to mi przywiezie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduje,ze w koncu urodzilam
Xavier przyszedl na swiat 4.6 o godz.01.34 3480 53cm.

Pierwsza noc w domu straszna ,kupka co chwila do tego z wielkim wysilkiem cala noc nie przespana,az sie boje pomyslec o dzisiejszej ,czekam na polozna mam mnustwo pytan.
Ile razy wasze maluchy robia kupke na dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 ja z cycochami sie poddaje, bede brała tabletki na spalenie pokarmu 🤢

Wczoraj zaliczlismy pierwszy spacerek 🙂

Lovela GRTAULACJE, nie martw sie u nas pierwsza noc tez była straszna, a kupki jak jadł moje mleko to były co chwile, praktycznie co przewijanie to była kupka, teraz na sztucznym nie wiem jak bedzie ale ma byc niby mniej kupek 1-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lovela napisał(a):
Melduje,ze w koncu urodzilam
Xavier przyszedl na swiat 4.6 o godz.01.34 3480 53cm.

Pierwsza noc w domu straszna ,kupka co chwila do tego z wielkim wysilkiem cala noc nie przespana,az sie boje pomyslec o dzisiejszej ,czekam na polozna mam mnustwo pytan.
Ile razy wasze maluchy robia kupke na dzien

no to gratuluję Daga 😁 wreszcie, pewnie już sie mocno niecierpliwiłaś.
Tak jak pisała Emi, przy karmieniu piersią co jedzonko to kupka nawet i z 16 dziennie 😁 jeśli ma mocny odruch ssania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Dzień Dobry 🙂 ja z cycochami sie poddaje, bede brała tabletki na spalenie pokarmu 🤢

na pewno? u mnie też było nie zaciekawie na poczatku, bo chociaż Igor miał świetny odruch ssania, to drugiego dnia po cc straciłam pokarm a on tak ciągnął, że aż miałam całe czerwone te brodawki, mąż poszedł po krem, wietrzenie (zresztą w szpitalu wszystkie chodziły z gołymi cyckami 😁) i jakoś poszło.
ale jeśli nie chcesz karmić to podobno dużo herbatki miętowej działa na zahamowanie laktacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to badanie usg przezciemiączkowe wyszło super 😁 Mały spał a jak w połowie badania poprawiłam mu główkę to wtedy na chwilę wyprostował nóżki i tak głośno kupę strzelił, ze zaczęliśmy sie śmiać a on dalej słodko spał 😁
jakie ciemiączka miały wasze gwiazdy przy urodzeniu?
dzisiaj nocka wreszcie spokojniejsza, po tych dwóch ostatnich.

a mnie ciągle i to okropnie ten żołądek boli 🤢 w ciągu m-ca od porodu miałam więcej dolegliwości niż przez całe 32,5 roku życia!!!!!!!!! na pewno przez te cholerne antybiotyki ten żołądek rozwaliłam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi polecam na zakończenie laktacji tabl ziołowe antylakcid czy jakoś tak - stosowałam przy Domce i były rewelacyjne no i bez skutków ubocznych jak przy hormonach.
Przy Emilce nawet ich nie stosowałam tylko jak najrzadziej sciagalam pokarm i juz praktycznie skończyła mi się laktacja samoistnie. Mloda zaczęła pięknie przybierać na wadze więc nie mam żadnych wyrzutów sumienia wręcz przeciwnie cieszę się ze nie męczę juz ani jej ani siebie i obie jesteśmy spokojniejsze. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ho!
U nas coś dzisiaj płaczliwie - Hubi nie mógł dzisiaj spać w dzień 🤢 Jedną miał drzemkę porządną 12-14 a później to już tylko podsypiał po 5 minut, często cyca chciał i się wszystko rozregulowało 😞 Wieczorem to już skonany był i w końcu padł mi w chuście. Na szczęście. Teraz w łóżeczku i chyba śpi. Bartek dzisiaj też jakiś płaczliwy - chyba zazdrosny o nasze zainteresowanie Hubertem.
A ja wiecznie głodna chodzę. Zaraz sobie coś podjem na noc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia, to jakaś abstrakcja dla mnie 🙂 Hubi jak dostanie smoka to zaraz go wypluwa. Zdarza się, że chętnie ciągnie ale to naprawdę rzadko. Raczej szybko mu się nudzi otoczenie i trzeba kombinować. Ale dzisiaj nie mogę narzekać, byliśmy sami na spacerze (bo Bartek z tata pojechali do strefy kibica) i pospał sobie Hubi ładnie. Wieczorem grzecznie sobie w leżaczku oglądał pierwszą połowę meczu 😉 Oby noc była taka jak i ten dzień, spokojna!

Justyna, ja nie wiem jak ten Adaś Ci śpi przy Piotrku. Hubi to chyba ma lekki sen, wystarczy, że Bartek zaczyna gadać w pobliżu to natychmiast się budzi 😠 Jak jestem na spacerze z dwójką to Hubi praktycznei nei śpi bo słyszy Bartka. Jak zostanę z nimi sama to Hubi chyba przestanie w ogóle spać 😞
Bardzo różne te nasze dzieciaczki są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia ja nigdy nie miałam problemów z "głosami" z domu. Jak Piotrek był mały tez było głośno bo non stop ktos przychodził a on spał i nic mu nie przeszkadzało. Zreszta do tej pory tak zostało. Zadna impreza mu nie przeszkadza. A z Adasiem to samo. Piotrek sie tak drze że mi uszy więdną a on śpi. Budzi sie jak Piotrek idzie spać. Moze to przez cisze hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza noc masakra zero snu,ale to z mojej winy maly zle odbijal.Dzis sie wyspalam maly 5 godzin grzecznie kimał 🙂 az zaczelam sie bac ,ze tak dlugo bo mi cycki prawie eksplodowały.Zaczelam dawac smoka i lezy sobie grzecznie ja moglam posprzatac i nawet zupke ugotowalam.Puzniej idziemy na spacerek trzeba sie nacieszyc pogoda i spokojem,wczoraj jak mi sie w rossmanie rozplakal to niewiedzialam co zrobic tak sie wydzieral,ale polozna mowi ,ze mam wrzucic na luz bo jezeli jest najedzony to niech zapomni o podjadaniu i kimaniu u mamy na rekach inaczej sie wykoncze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Lovela gratulacje ! Widzę ze w Niemczech bardziej zdroworozsądkowe podejście do dziecka ( noszenie i w ogóle wychodzenie z dzieckiem)
u nas ostatnie dni super a to dlatego że spakowalam dzieciaki i od czwartku siedzimy na działce - dzieci na powietrzu zupełnie inaczej się chowają. - Emi śpi cały czas a Domka też pada jak kawka po całym dniu wrażeń.
tylko ze mną gorzej bo cały czas lewą stronę po cc mam spuchnieta i coś mi wystaje 🤢 muszę w końcu iść do lekarza z tym ale to jakoś w tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Noc w końcu u nas super. Pobudka o 3 i 6 a ostatecznie o 9:20 wstaliśmy bez pobudek pomiędzy 🙂 W ciągu dnia to tak różnie ale tto przez chaos bo u teściów jak jestesmy to zawsze...
Hubi własnie spał mi na r ekach, przybiegł Bartek i ten momentalnie się obudził z płaczem. I tak zawsze. A jak Bartek śpi to odgłosy domu, rozmowy go nie budzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...