Skocz do zawartości

Slub w ciazy :) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mamusie chyba nie ja pierwsza i ostatnia ktora bedzie brac lub w ciazy 🙂 a wogole tak smiesznie bo wszystko odwrotnie bo najpierw ciaza, pozniej ustalilismy date slubu (bierzemy narazie cywilny tutaj w Irlandii) a wczoraj dostalam pierscionek 🙂 🙂 🙂 🙂 ale sie usmialismy z tego wszystkiego. co prawda pierscionek zostal zakupiony w marcu plan o Dzidzi powstal w styczniu 🙂 a w ciaze zaszlam w czerwcu 🙂 ale jaja normalnie. Ale coz sukienke mam taka ze sie zmieszcze bez problemu z brzuszkiem 🙂 a slub mamy 1 grudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mieszkałam z moim narzeczonym przed ślubem,postanowiliśmy w styczniu że postaramy się o dzidziusia w lutym Paweł się oświadczył , w marcu zaszłam w ciąże a w czerwcu wzieliśmy ślub. Miałam tak dopasowaną suknie że nawet nie było widać brzuszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no my tez mieszkamy razem i wszystko mamy wspolne 🙂 ja bede w 7miesiacu ciazy :P ale to tylko cywilny i po slubie idziemy z rodzina na kolacje a koscielny bedzie w Polsce za 2-3lata. myslelismy tylko o dziecku a slub pozniej ale w sumie stwierdzilismy ze lepiej miec chociaz cywilny bo wiesz prawnie i wogole. a moja sukienka bedzie dobra bo mam zamowiona wersje ciazowa i przed slubem jeszzce male poprawki wiec sie nie denerwuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My chcieliśmy też najpierw ślub,ale jak się dowiedziałam że prawdopodobnie nie będę mogła mieć dzidzi bez leczenia,to postanowiliśmy najpierw Maleństwo a wtedy na spokojnie ślub,zaczęłam leczenie i już po miesiącu się Nam udało,czas Nas gonił,także Maleństwo było najważniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megulka napisał:
Ja mieszkałam z moim narzeczonym przed ślubem,postanowiliśmy w styczniu że postaramy się o dzidziusia w lutym Paweł się oświadczył , w marcu zaszłam w ciąże a w czerwcu wzieliśmy ślub. Miałam tak dopasowaną suknie że nawet nie było widać brzuszka.

Moj oświadczył mi się w grudniu, i chcielismy w czerwcu na nastepny rok sie pobra 😉 ale niespodzianka nam sie trafiła że w maju dowiedzialam się ze bede mamusią to trzebabylo przyśpieszyc wszystko 😜 wiec pazdziernik br. 😜 hehe no i teraz pełno załatwien ale wole urodzic juz po sluuubie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 🙂

Ja zaszlam w ciaze w sierniu, urodzilam w czerwcu. Slub cywilny wzielismy w listopadzie w tamtym roku w 3 mies ciazy, wiec nic nie bylo widac. A slub koscielny najprawdopodobniej bedzie 02.06.2012r, w 3 urodzinki naszej coreczki. Wymarzylam sobie ze przyniesie nam obraczki do oltarza. 😉 A zanim zaszlam w ciaze, planowalismy slub koscielny na czerwiec tego roku, ale zaszlam w ciaze i wzielismy wczesniej tylko cywilny. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dlatego narazie chcialam cywilny bo wiedzielismy oboje ze nie bedzie tyle latania bedzie co prawda po angielsku ale przeciez damy rade 🙂w koncu tu mieszkamy 🙂 a koscielny tez za 2-3latka. nie chce zadnego wesela narazie bo nie bede sie meczyc z brzuchem probujac na sile zadowolic wszystkich ktorzy chca tanczyc 😉 wiec na spokojnie sobie zalatwimy wszystko jak juz Dzidzia bedzie na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja brałam ślub w szóstym miesiącu ciąży. też w sumie śmiesznie nam wyszło bo mąż w styczniu mówił że w maju się ze mną zeręczy - oświadczył poważnie i tak się złożyło że w marcu byłam w ciąży, w moje urodziny 24 kwietnia zrobiła test i wyszedł pozytywnie, aż się popłakałam ze szczęścia i rzeczywiście oświadczyny odbyły się w maju. ślub wzieliśmy 6 września 2003 roku, jutro mija nam 6 rocznica 😁 .... córa urodziła się w grudniu. suknie uszyła mi krawcowa w salonie na moje życzenie. zażyczyłam sobie od biustu odcinaną i puszczaną by podkreślić mój brzuszek 🙂. nie było żadnego koła w spudnicy, lużno puszczona. mam fajne zdjęcie z inną panną młodą jak składamy sobie życzenia, ona szczuplutka a ja z brzucholkiem (z profila) słodko to wygląda. nie rozumię dziewczyn które chcą schować brzuch. mam kilka takich koleżanek które np w gorsety się wciskały. ale po co ?? oczywiście na weselu nie wytrzymałam zbyt długo, ale w końcu jeszcze noc poślubna się odbyła :P ... wzruszające wspomnienia 🙂 i przyszłym pannom młodym również takich wspomnień i wielu wspólnych rocznic życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/domka_jpg.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Cześć
Ja też brałam ślub w ciąży, w 16 tygodniu, jeszcze nie było widać a ja dobrze się czułam. O ciąży dowiedzieliśmy się w maju, mąż miał prezent na urodziny. Slub początkowo miał być pod koniec sierpnia ale przesunęliśmy o miesiąc w przód - na lipiec i z perspektywy czasu widzę, ze była to dobra decyzja, bo brzuch urósł mi niesamowicie przez ten czas. Na weselu świetnie dałam radę, nawet sporo tańczyłam.
Pozdrawiam wszystkie mamy ciężarówki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Dasz radę 🙂 Za wiele nie poskaczesz ale wujków dasz radę obtańczyć :P Powiem Ci, ze częśc gości na naszym weselu w ogole nie wiedziało, ze jestem w ciąży. Ta sukienka, którą widzisz na zdjęciu jest z przodu przed kolano, miałam do tego koronkowe kozaczki na obcasie, na brzuch trochę te falbanki zachodziły, więc odwracało to uwagę, zresztą jak pisałam wczesniej, brzuch był jeszcze mały. Teraz dla odmiany (6 tyg poźniej) wyglądam jak samica wieloryba 🙂
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sobie dalismy spokoj z slubem koscielnym narazie. Jestem w ciazy zagrozonej nawet mi latac nie mozna samolotem wiec nie daloby rady tego wszystkiego zalatwic poza tym teraz liczy sie odpoczynek wiec zdecydowalismy ze bedzie cywilny oj a to juz bedzie 28tydzien ciazy 🙂 to moja sukienka 🙂 nawet kolor ten sam 🙂 http://www.theivoryrose.ie/index_files/TheIvoryRoseBridalRoomPhotoDetailB126.htm

Zamowiona wersja ciazowa do wszycia 2tyg przed slubem 🙂 🙂 🙂 damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Slub w ciazy ?! Nie uwazam za nic zlego, gdy ludzie sa ze soba dlugi czas i sie naprawde kochaja, ale nie akceptuje brania slubu z powodu wpadki, gdy sie kogos praktycznie nie zna. Ja mialam wlasnie tak zrobic. Zaszlam w ciaze, zaczelismy planowac slub, potem poronilam 😞 no i pozniej sie wszystko rozpadlo. Moj eks mial niedawno powtorke z rozrywki. Z panna byl kilka miesiecy, wpadli, szybki slub, no i teraz, z tego co mowia znajomi, to nie uklada im sie za dobrze. Znam wiele przypadkow gdy wszystko sie rozlatuje po jakims czasie w podobnych sytuacjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chcielismy oboje tego slubu poza tym pierscionek zareczynowy byl juz zakupiony w marcu 🙂 a o ciazy dowiedzielismy sie w czerwcu poza tym planowalismy Dzidzie bez wzgledu na to czy mamy slub czy nie. Dlatego ze coraz ciezej zajsc w ciaze i widzac po znajomych ktorzy sie staraja ponad rok zdecydowalismy ze chcemy Dzidzie a slub moze byc pozniej 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek suknia śliczna 🙂 skromna ale pełna elegancji i bardzo ładnie wygląda.

katrin to faktycznie zły impuls - dziecko czyli musi być ślub - i oby nikt nie podejmował takich decyzji. ślub ślubem, dziecko dzieckiem. można być rodzicami żyjąc nawet osobno i może być to zdrowsza sytuacja niż gdyby być zmuszonym się ożenić bo mama, babcia, tata, dziadek i wszyscy mówią - ślub. znam wiele małżeństw które bardzo szybko się rozpadły po takiej decyzji. moje tak jak anitek chcieliśmy być razem. mąż kilka miesięcy mówił stanowczo że mi się oświadczy i ja tego chciałam, dziecko spowodowało tylko szybsze zorganizowanie wszystkiego. i jesteśmy już ze sobą 6 lat. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...