Skocz do zawartości

Wozki 3 w 1 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mamusie macie jakies linki gdzie mozna kupic ciekawy wozek 3 w 1. Mieszkam w Irlandii a tu niestety nie bardzo mi sie wozki podobaja jakos nic znalezc nie moge :P a w necie niby tego duzo ale przeciez nie dam 4000zł za wozek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja polecam firmy bebetto - murano. Łatwy w obsłudze, kolorystyka świetna - no i cena przystepna. Wózek jest na resorach i duzych pompowanych kolach .... ja go mam i nie moge sie doczekac az włoze do niego mojego synusia - jeszcze do czawrtku musze wytrzymac a potem porodowka ... http://www.allegro.pl/item719630363_polski_wozek_murano_bebetto_gratis_niania_hit_09.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek niestety ale ja mieszkam w Anglii i też będę zamawiać łóżeczko jak i wózek z Polski,dokładnie z Allegro.

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7451984
To jest link sprzedającego,który wysyła za granicę,pisałam do niego i taki wózeczek 3w1 to jest koszt 280zł,z tego względu że muszą iść dwie paczuszki,w jednej wózek w drugiej nosidełko.No ale najważniejsze że wysyła za granicę.

http://www.allegro.pl/item722961674_triton_wielofunkcyjny_wozek_firmy_titi.html
nad tym jeszcze się zastanawiałam,i też wysyłają za granicę ale koszt już jest 300-350zł za wysyłkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 280zl za przesylke? musze sie zapytac kolezanki bo ona placila 100zł i tez kupowala na necie ale nie na allegro. Jaq tu juz sama nie wiem, bo zawsze jednak wolalabym obejrzec wozek zanim go kupie a tak na zdjeciach to nigdy nie wiadomo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie jeszcze nad dwoma skretnymi kolami z przodu wozka. Slyszlam ze nie sa one zbyt wygodne i czesto po nierownej powierzchni ciezko ujechac z takim wozkiem. Podobno najlepsze sa nieskretne przednie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dokładnie nie wiadomo co się niby kupuje,dlatego ja szukałam sklepu,pewnie gdzieś są tańsze wysyłki,kiedyś miałam taką stronkę to o ile się nie mylę to do 30kg była wysyłka 85zł i to za granicę,z tym że mi na allegro jest wygodnie,Ale jak będziesz wiedziała skąd koleżanka zamawiała to daj znać jak możesz 🙂

No ja właśnie już zmieniłam zdanie i chyba taki będę zamawiać
http://www.allegro.pl/item720552547_wozek_sprinter_fotelik_idealny_dla_noworodka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wozek juz na niego patrzylam wlasnie 🙂 ja co prawda nie znam plci dziecka jeszcze ale i tak nie jestem za rozowym czy niebieskim wiec spoko. ten pomaranczowo czarny jest ok zreszta to jest tylko wozek 🙂 zaraz napisze do mojej kolezanki gdzie ona zalatwiala. ale mysle ze najlepiej przeslac go na polski adres i niech Ci rodzice wysla kurierem a wtedy zaplacisz do 100zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tzn ja też nie chcę różowego heh 🤪 jakiś uniwersalny,wkleiłam ten bo był jako pierwszy 🙂 myślałam o zielonym,lub pomarańcz,ewentualnie czerwień,no ale do końca jeszcze nie wiem.
Z tą wysyłką to tak podwójna robota,właśnie chciałam rodziców odciążyć i sama wszystko sobie załatwić 🙂 a kurier jest taki tani z Polski??Myślałam że więcej kosztuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tani bo kiedys wysylalam paczke i zaplacilam 75zł ale to bylo ponad rok temu. nie moge znalezc nr telefonu nigdzie bo utopilam poprzedni telefon i wszystko niestety przepadlo. ale juz napisalam do kolezanki wiec dam znac jak tylko bede wiedziec. domyslilam sie ze nie kupisz rozu :P ja zielonego tez nie lubie ach juz widze to kupowanie wozka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciężko mi wybrać naprawdę. A Tobie zobaczysz jak szybko minie,ja jeszcze niedawno musiałam leżeć bo ciąża była zagrożona,a teraz to mam jakoś tak mało czasu na wszystko heh,nie wiem czy już łóżeczko zamawiać czy czekać,ale najważniejsze bo jak byłam w Polsce teraz na urlopie jeszcze to całą wyprawkę z mamą skompletowałam to chociaż jedno mam z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez jestem w zagrozonej ale na szczescie lezec nie musze tylko odpoczywac itd. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze na szczescie brzuch boli o wiele mniej wiec mi rowniez troszke ulzylo 🙂 co do wyprawki no coz ja nie mam nic 😉 tzn kolezanka i siostra daly mi jakies malutkie ciuszki itd. lozeczko myslalam ze bede kupowac ok swiat. zeby pozniej nie zostawiac wszystkiego na ostatnia chwile. co do koloru wozka no coz mi tez ciezko sie zdecydowac chce wybrac jakis taki w miare normalny kolor zeby pasowal do wszystkiego.Ja juz w Polsce nie bede bo nie moge latac. Rodzice przylatuja pod koniec listopada na Nasz slub wiec zawsze moga mi przywiezc kilka rzeczy. Ach zwariowac mozna :P a ten czas sie tak dluzy jak sie siedzi w domciu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie pochwalę moim wózkiem :0 bardzo mi się podoba 🙂 i myslę ż ekolory odpowiednie zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca bo w sumie do porodu to nie można bnyć w 100% pewnym co do płci naszych pociech-ja uwierze jak zobacę na własne oczy że córka 🙂

http://www.babyactive.pl/img/swf/katalog_produktow/foto/breaker/bre_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://cgi.ebay.co.uk/Quest-TRAVEL-SYSTEM-CAR-SEAT-PRAM-in-33-COLOURS_W0QQitemZ230365765016QQcmdZViewItemQQptZUK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL?hash=item35a2de9d98&_trksid=p3286.c0.m14

Może coś z tego Tobie wpadnie w oko 🙂
Ja musiałam na początku leżeć,wtedy nawet do pracy wróciłam,ale teraz zaś Mała uciska mi za mocno i wszystko mnie boli,każdy krok itp,masakra.I też już siedzę w domu 😞

Ja wyprawkę dopiero zaczęłam kupować w 25tc,wcześniej chciałam ale mi to z głowy wybili 🤪 i mówili żeby lepiej nie zapeszać.

Łóżeczko muszę kupić tak do połowy pazdziernika,bo już niewiele czasu mi zostanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu śliczny ten Twój wózeczek. Szkoda żę tylko jedna mama sie wypowiedziała że x landery są dobre. Bo ja ciekawa jestem jakie jeszcze wózki mają kobietki. Warto poznać opinię sprawdzonego już wózeczka.Ja napewno chcę z wyciaganą gondola i lekki bo będe musiała sama dzwigać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie,
myz z mezem bylismy juz nastawieni na MUTSY 4ridera ale po kolejnym oberzeniu wyszly kolejne minusy (ostatni - po rozlozeniu spacerówki na płasko w srdoku pod pleckami robi sie duży garb...)
Wózek z kilkoma akcesoriami - 3500 pln.

Ostatnio przypadkiem wylądowałam w małym rodzinnym sklepiku z art. dla dzieci i pan zareklamowal mi polski wozek produkowany w calosci w polsce za 1200 pln ze wsszystkim.
Wozek jako jedyny narazie na rynku spelnia wszystkie nasze wymagania i przede wszystkim jest lekki i wygodny i dla mamy i dla malucha.
Nazywa sie EMJOT TRECCO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akigo ja jestem napalona na X landera dokładnie na ten typ
http://www.90n.pl/sklep/product/p/490/x-lander,x3.html
i na pewno taki tez kupię, bo ma wszystko co chcę aby miał wózek dla mojej dzidzi czyli Atest przede wszystkim, koła pompowane duże ,,nieruchome" , możliwośc zamontowania nosidełka na stelażu i ogólnie bardzo mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwona x-landery są śliczne, ja nie moge wyrazic swojej opini ale koleżanka ma i powiedziała że wózek jest super, łatwo się prowadzi i jest ogólni z niego zadowolona jako wade zarzuciła mu to że jest dosyć wywrotny ale może wypowiedzą się inne mamy które maja te wózki, ale moja koleżnaka jest ogólnie z niego zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...