Skocz do zawartości

Zostać ojcem co dla niego tak naprawdę to znaczy | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mam na imie marta jestem w 5 miesiacu ciąży. Mam problem z moim mężem 😞 ☺️ ☺️ ☺️
Nasza historia zaczyna się tak. 2008 roku wzięliśmy ślub jak każde młode małrzeństwo zaczęliśmy się starć o dziecko po 3 latach udało mi się zajść w ciąże. Na początku jak się dowiedzieliśmy była w nas wielka radość. Ja jestem szczęśliwa do tej pory nie mogę się doczekać kiedy będę tulić swoje maleństwo w ramionach. Lecz mojego męża nastawienie bardzo się zmieniło zaczął mnie unikać nie chce w ogóle rozmawiać o dziecku,Przykro mi się robi jak dziewczyny opisują jacy ich mężowie są kochani i czuli dla nich głaszczą ich po brzuchach chodzą z nimi na zakupy u mnie tego nie ma. Gdy nawet kupię coś dla maleństwa to nie chce na to spojrzeć. Czemu tak jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezko powiedziec, musisz z nim szczerze porozmawiac,karty na stół. Moj facet pomimo ,mlodego wieku wczuł sie w role ojca,oczywiscie nadal ma "kawalerskie" odruchy ale to facet oni zawsze pozostaną dziecmi do pewnego stopnia.Pogadaj z nim tylko szczerze nawet jesli mialoby cie cos zaboleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinka może on się boi, tyle wysiłków skupiliście na staraniach, że jak się nagle udało to poza pierwszą radością mógł poczuć się zbędny, odsunięty na dalszy plan. Teraz wszystko i wszyscy koncentrują się na Tobie i na dziecku. Nie on jeden tak reaguje. My żyjemy ciążą, wszystko się kreci wokół dziecka, badań, zakupów, przygotowań i naszego samopoczucie. Może on chce, żebyś i Ty jemy trochę uwagi poświęciła? Przygotuj jakiś wieczór we dwoje i porozmawiajcie. Wypytaj go o jego sprawy ale też przy okazji dowiedz się dlaczego się tak zachowuje. powodzenia 😉
i napisz co i jak, bo myślę, że o tym się nie piszę, ale to nie tylko Twój problem

jak będziesz miała chwilkę to przeczytaj to: http://www.brzuszek.net/forum,a_co_na_to_partner,19,265.html,str=0
myślę, że tu znajdziesz cześć odpowiedzi na swoje pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Malinko, a może twój mąż boi się, że sobie nie poradzi ..... że nie da rady was utrzymać itd.... to dość powszechna obawa przyszłych ojców. Może też się bać zmiany w swoim życiu. Może ty się zmieniłaś w ciąży 🙂 i inaczej go postrzegasz, albo bezwiednie się inaczej zachowujesz....Chyba musisz z nim spokojnie porozmawiać dla dobra twojego i dzidziusia.o jego problemach.... nie mam innych pomysłów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...