Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Wczoraj dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, dopiero zaczal sie 3 tydzien. Juz po raz drugi wyladowalam na brzuszku, mam cudowna prawie 2 letnia coreczke. Do tej pory jestem troche w szoku bo mimo, ze planowalismy z mezem druga ciaze to nigdy bym sie nie spodziewala, ze uda nam sie juz po 2 tygodniach staran, tymbardziej, ze o pierwsze dziecko staralismy sie ponad 2 lata. Za tydzien wizyta u gin.

Mam nadzieje, ze niedlugo pojawia sie tu czerwcowe mamusie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[rcolor=red]Gratuluję[/color]
Szybko ten czas leci 🙂 dopiero ja z brzuszkiem chodziłam... później mój synek się urodził- też byłam czerwcówką ale 2011 🙂) A teraz rośnie jak na drożdzach.
Zycze bezproblemowej ciąży... niedlugo pewnie dołączą do ciebie inne przyszle mamy 🙂))
powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie mamusie!

Jestem w 5 tygodniu ciaży, jeszcze przed wizyta u lekarza. Proszę napiszcie mi czy Wam tez dolega takie burczenie w brzuchu zwlaszcza w nocy?
Strasznie to dzwine bo nie czuje głodu a w brzuszku burczy. A czujecie tez takie babelki?
A tak poza tym to mam okropne mdłości i to nie tylko rano. Piszcie jak tam wasze samopoczucie 🙂

Pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1703 napisał(a):
witam wszystkie mamusie!

Jestem w 5 tygodniu ciaży, jeszcze przed wizyta u lekarza. Proszę napiszcie mi czy Wam tez dolega takie burczenie w brzuchu zwlaszcza w nocy?
Strasznie to dzwine bo nie czuje głodu a w brzuszku burczy. A czujecie tez takie babelki?
A tak poza tym to mam okropne mdłości i to nie tylko rano. Piszcie jak tam wasze samopoczucie 🙂

Pozdrawiam 🙂 🙂


Gratuluję Wam Dziewczyny 🙂 🙂 🙂 🙂 Dużo zdrówka i bezproblemowych ciąż 😉 😉 😉
Martusia ja miałam na początku takie bulgotki 😉 dziwne uczucie. Żołądek pełny a tam w środku bulgocze. To normalne, z czasem minie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczucie bardzo dziwne 🙂
Jestem najedzona a w brzuszku burczy 🙂 I na dodatek te babelki 🙂
Ale nie jest zle, a co do mojego samopoczucia to dreczy mnie nocna bezsennosc niestety 😞
Nie wiem moze to przez ta cala sytuacje, a moze hormony....
w dodtaku jestem troszke przeziebiona lecze sie czosnkiem mam nadzieje ze nie zaszkodzi to dzidziusiowi...
A jak Twoje samopoczucie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszla srode. czekam z duza niecierpliwoscia 🙂

Ach w Szczecinie mam problem z wyborem dobrego poloznika, kazdy mi poleca innego 🙂
Mnie tak na prawde dopiero dzisiaj zaczal pobolewac brzuszek....Ale lekko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1703 napisał(a):
w przyszla srode. czekam z duza niecierpliwoscia 🙂

Ach w Szczecinie mam problem z wyborem dobrego poloznika, kazdy mi poleca innego 🙂
Mnie tak na prawde dopiero dzisiaj zaczal pobolewac brzuszek....Ale lekko 🙂


gratuluję czerwcóweczkom 🙂

Marta, jestem ze Szczecina, mogę Ci polecić dr Rafała Rzepkę, ma swój gabinet na Królowej Jadwigi 1. Ja co prawda chodziłam do niego tylko na usg, ale gdybym mogła cofnąć czas to zecydowałabym sie aby prowadził moją ciążę. Ja chodziłam do dr Gutowskiej-Czajki - też dobrze prowadzi ciążę, ale minuem jest to, że nie ma usg u siebie w gabinecie i latego na usg kieruje własnie do dr Rzepki.
Obydwoje pracują w szpitalu na Pomorzanach, który to szpital równiez Tobie polecam! fachowa opieka - a to najważniejsze.
W razie pytań pisz do mnie tu PW 🙂

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie nie pobolewa nic w sumie... ale wczoraja jakos spac nie moglam, jakas taka nerwowa bylam 😞
i co chwile sie budzilam..

Ja czuje sie dobrze i mam nadzieje, ze bede sie czula tak jak w ciazy z Nadia, i tez tak malo przytyje 😁 hehe 🙂 No ,ale niestety jedzenia sobie odmawialam.. w sensie slodyczy itp.. 🙂
Ja do lekarza poki co nie dzwonilam, ale moze w piatek pojde...

Na razie nikomu nie mowie nic, bo pierwsza ciaze poronilam i uwazam, ze jeszcze za wczesnie.. a w pracy powiem pewnie tak za miesiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...