Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Ja mam kolejna wizye za tydzien w srode, zeby posluchac serducha malenstwa 🙂 Ile maja wasze maluchy? Moja ma rok i 10 miesiecy 🙂


Ja wizytę mam za 3 tygodnie jakos, nie wiem którego. Chodzę prywatnie ale muszę jeszcze na kasę chorych się wybrac żeby mi zlecali badania za freee bo trochę się ich nazbiera! 😜 A moja Pociecha ma pół roku 🤪 🤪 🤪


WOW! Podziwiam Twoja odwage 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wiolka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Wiolka napisał(a):
Ja mam kolejna wizye za tydzien w srode, zeby posluchac serducha malenstwa 🙂 Ile maja wasze maluchy? Moja ma rok i 10 miesiecy 🙂


Ja wizytę mam za 3 tygodnie jakos, nie wiem którego. Chodzę prywatnie ale muszę jeszcze na kasę chorych się wybrac żeby mi zlecali badania za freee bo trochę się ich nazbiera! 😜 A moja Pociecha ma pół roku 🤪 🤪 🤪


WOW! Podziwiam Twoja odwage 🤪 🤪 🤪


Zdecydowaliśmy się na drugie dziecko ze względów zdrowotnych, choc ja nie wierzyłam że tak szybko zajdę w ciążę I przyznam się że dla mnie to był na początku szok Teraz już ok, a mąż się od samego początku cieszył Powiem Wam że strasznie się boję jak to bedzie, czy damy radę bo Patrycja bedzie miec dopiero 14 miesięcy jak się drugie urodzi!! No ale miejmy nadzieję że wszystko się ułoży, bo z córcią też mamy zdrowotne problemy i jak na dzień dzisiejszy to mnie trochę to wszystko przerasta Ale jak to mówią co nas nie zabije to nas wzmocni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dacie sobie rade chociaz wcale Ci sie nie dziwie ze sie troche boisz, maja bedzie rok starsza od Twojej coreczki a ja tez sie boje jak to bedzie z moim uparciuchem. Ja ma Twoja corcia na imie?

Ja tez bardzo szybko zaszlam w ciaze, wlasciwie od razu jak zaczelismy sie starac 😁 😁 😁 pisalam o tym na poczatku wiec tez bylam w niemalym szoku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Dacie sobie rade chociaz wcale Ci sie nie dziwie ze sie troche boisz, maja bedzie rok starsza od Twojej coreczki a ja tez sie boje jak to bedzie z moim uparciuchem. Ja ma Twoja corcia na imie?

Ja tez bardzo szybko zaszlam w ciaze, wlasciwie od razu jak zaczelismy sie starac 😁 😁 😁 pisalam o tym na poczatku wiec tez bylam w niemalym szoku 😁 😁

Patrycja 🙂 no nie powiem nam też się szybko udało 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Mogę się do was dołączyć?
Dowiedziałam się niedawno,że będę mamusią. Mam tyle pytań i obaw, bo to moja pierwsza ciąża.
W grupie zawsze raźniej.

Termin porodu lekarz wyliczył mi na 3ego czerwca, więc to mój 6sty tydzien 🙂
Straszliwie się wszystkiego boję...A w dodatku męczą mnie przeraźliwe mdłości 😞
O matko straszne to... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta89 napisał(a):
Cześć dziewczynki!

Mogę się do was dołączyć?
Dowiedziałam się niedawno,że będę mamusią. Mam tyle pytań i obaw, bo to moja pierwsza ciąża.
W grupie zawsze raźniej.

Termin porodu lekarz wyliczył mi na 3ego czerwca, więc to mój 6sty tydzien 🙂
Straszliwie się wszystkiego boję...A w dodatku męczą mnie przeraźliwe mdłości 😞
O matko straszne to... 🙂


Hej Marta, no pewnie że możesz dołączyc 🙂 fajnie że jest nas coraz więcej 🙂
Ja już mam dziecko wiec już całkiem zielona w tych sprawach nie jestem aczkolwiek chętnie się dowiem czegoś nowego 🙂 zawsze możesz pytac jak coś 😉
Co do mdłości to mnie od wczoraj wzięło na ostro, wymioty też 😠 I też mam już dosyc a tu jeszcze się małym dzieckiem trzeba zając 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki malo pisze bo pracuje 🙂 ja mam synka 3 lata wiec jak urodze bedzie mial 4 ..
akurat sie ciesze z takiej roznicy wieku bo moje dziecko to istny huragan :]
ja ide dopiero 25 do lekarza bedzie to jakis 7 tydzien .
na razie biore progesteron na podtrzymanie . My sie staralismy od marca tego roku na lekach bylam bo moja owulka wsiakla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
Ja tez jak pierwszy raz byłam to było za wcześnie i nie było pęcherzyka widac, 2 tygodnie póżniej już był i zarodek też było widac i mi przesunął termin o tydzień bo stwierdził że dziecko za małe że musiałam później w ciążę zajśc. A jak tam Twoja dzidzia?? Chodzi już?? 🙂 bo my jesteśmy chyba najmłodszymi matkami tutaj a ja w szczególności 🤪 🤪 🤪 😁

a ile masz lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ja tez jak pierwszy raz byłam to było za wcześnie i nie było pęcherzyka widac, 2 tygodnie póżniej już był i zarodek też było widac i mi przesunął termin o tydzień bo stwierdził że dziecko za małe że musiałam później w ciążę zajśc. A jak tam Twoja dzidzia?? Chodzi już?? 🙂 bo my jesteśmy chyba najmłodszymi matkami tutaj a ja w szczególności 🤪 🤪 🤪 😁

a ile masz lat?


23 a ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ja tez jak pierwszy raz byłam to było za wcześnie i nie było pęcherzyka widac, 2 tygodnie póżniej już był i zarodek też było widac i mi przesunął termin o tydzień bo stwierdził że dziecko za małe że musiałam później w ciążę zajśc. A jak tam Twoja dzidzia?? Chodzi już?? 🙂 bo my jesteśmy chyba najmłodszymi matkami tutaj a ja w szczególności 🤪 🤪 🤪 😁

a ile masz lat?


23 a ty?


21 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ja tez jak pierwszy raz byłam to było za wcześnie i nie było pęcherzyka widac, 2 tygodnie póżniej już był i zarodek też było widac i mi przesunął termin o tydzień bo stwierdził że dziecko za małe że musiałam później w ciążę zajśc. A jak tam Twoja dzidzia?? Chodzi już?? 🙂 bo my jesteśmy chyba najmłodszymi matkami tutaj a ja w szczególności 🤪 🤪 🤪 😁

a ile masz lat?


23 a ty?


21 😁


Poważnie??? No to nie jestem sama a Ty jeszcze młodsza mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
kozinka napisał(a):
niunia99 napisał(a):
Ja tez jak pierwszy raz byłam to było za wcześnie i nie było pęcherzyka widac, 2 tygodnie póżniej już był i zarodek też było widac i mi przesunął termin o tydzień bo stwierdził że dziecko za małe że musiałam później w ciążę zajśc. A jak tam Twoja dzidzia?? Chodzi już?? 🙂 bo my jesteśmy chyba najmłodszymi matkami tutaj a ja w szczególności 🤪 🤪 🤪 😁

a ile masz lat?


23 a ty?

Poważnie??? No to nie jestem sama a Ty jeszcze młodsza mamusia 🙂

21 😁

rocznik 1990, moja córka ma teraz 14 miesięcy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niunia99 napisał(a):
No i bardzo dobrze, nie ma to jak mała różnica wieku!! 🙂 Tak jest najlepiej choc na początku bardzo ciężko chyba

miedzy moim mężem i jego siostrą jest rok różnicy,między mną a moim bratem dwa,więc też chciałam małą różnicę i jestem zadowolona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...