Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
arleta gratki... pewnie jeszcze się ucieszysz 🙂) Ja sie blixniaków spodziewam i mialam podobny poczatek, tzn ciaze mam planowana ale nie spodziewalam sie ze to beda blizniaki 🙂 z czasem wsyztsko przyjdzie, ja sama sporo czasu potrzebowalam aby sie zaprzyjaźnic z ta mysla ze podwójna robota mnie czeka. A teraz sie okazalo ze 2 cory, czego chcialam tez unikac... no aale to sie tak nie da...
Mowie ci radosc przyjdzie ogromna jak tylko ten szok minie- a jak sie dzieci urodza to pewnei nie odstapisz ich na krok. 🙂))
powodzonka zycze...
chyba na calym forum jestes w centrum zainteresowania 🙂
a i ja pracowalam w tej samej branzy co ty i podobnie sie skonczylo 🙂 A teraz usmiech do brzuszka :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arleta nie dziwie, sie ze nie jestes najszczesliwsza na swiecie... nie potrafie sie nawet postawic w takiej sytuacji...a obsluga dzieciaka 😉 to nie trudnego...z czasem sie nauczsz i swoje trojaki bedziesz obskakiwac raz raz 🙂

A na forum sie poudzielaj, zobaczysz, ze nie ciebie jedna dotknely takie rozterki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no wkurzyła mnie dziewczyna która stwierdziła ze w piątym miesiącu to pewnie pęknę ja nie mam opla na punkcie wagi i tp ale z zawodu jestem fotomodelką i fotografem pracuje w tym 6 lat i zdaje sobie sprawę ze przytyje ale żeby pisać juz takie teksty nie wiem może mam zły dzien ale wiem napewno ze ja bym nikomu tak nie pojechała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 no ja mam wizytę w piątek kolejna ostatnio miałam usg i morfologie niby są dobre hemoglobine mam 11.8 płytki krwi tez i glukoza w normie badanie moczu tez norma ale ze wzgledu na to ze to ciąża trojacza a jeden zpłodniony pęcherzyk jest mneijszy mam się zgłosić za tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
Kochane 🙂
Czy Wam tez wypadaja wlosy?
Ja moge je wprost wyciagac garsciami. Czy to normalne?
W prawdzie na brak owlosienia na glowie nie narzekam ale martwie sie ze do czerwca bede lysa 😞


Marta ja mam tak samo, od poczatku ciazy wlosy mi garsciami leca, ciagle chodze w zwiazanych bo sa po prostu wszedzie! Ja biore wuit. moja gin kazala mi odstawic sam kwas foliowy a brac witaminy razem z kwasem foliowym. Co ginekolog to inaczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
Kochane 🙂
Czy Wam tez wypadaja wlosy?
Ja moge je wprost wyciagac garsciami. Czy to normalne?
W prawdzie na brak owlosienia na glowie nie narzekam ale martwie sie ze do czerwca bede lysa 😞


Hejka 🙂
Przeczytałam właśnie Twój wpis i zupełnie jakbym to ja napisała 😉
Też miałam taki problem na początku ciąży... i z pierwszą córką 8 lat temu również...
Niby w ciąży poprawia się kondycja skóry, paznokci no i włosów...NIE PRAWDA !!!!!!!
Ty nie bierzesz żadnych witamin a ja w pierwszej jak i w tej ciąży dodatkowo "ciążowe" witaminy biorę no i na szczotce do tej pory ful kłaków mam 🤢
Kochana to wszystko robota hormonów niestety ... nigdy nie wiadomo jak i na kogo zadziałają 🥴
Aaa no i na pewno łysa nie będziesz do lata hehe ja mam termin na grudzień i od marca jeszcze "coś" mi na głowie zostało więc spoko, będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arleta3razy napisał(a):
novaM buziak Ty to powinanas miec funkcje pocieszacza forum haha


Hihihi no coś Ty 😉!!!!!!!!!!!
Ja tylko wychodzę z założenia, że dziś ja "pomogę" komuś, a jutro to ja będę potrzebować pomocy 🤨
Nic innego jak ŻYCIE 😎
Widziałam, że próbowałaś "studiować" nasze posty hehe to niemożliwe już chyba heh za dużo tego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja sąsiadka zarazem przyjaciółka jak tylko jej powiedziałam o ciąży zaczęła buszować piwnice i strych i już mi przytachała jak to nazwała pajacyk misiowy po synku taki większy i poradziła bym go sobie wyprała i wsadziła w pudło napisała na nim 80 czyli rozmiar i odstawiła na strych lub do piwnicy bo z rok czasu nie będzie mi potrzebny normalnie ludzi się ciesza gratuluja oferują pomoc a ja co yy nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arleta olej laske 😁 nie ma co sie irytowac 😉

Przyjdzie czas bedziesz sie cieszyc zobaczysz!!!!!!!!!

Spadam, bo szykuje sie na 18 szwagra.. 🙂 jakos mnie naszlo na wspomnienia.. 2 tyg temu bylam na 18 siostry 😞 i od razu po powrocie wyladowalam na izbie przyjec... 😞( ehhhh.. przykro.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arletko myslę ze nikt cię nie chciał urazic... taka sama sensacja jak z bliźniakami jak się jakieś pojawią... a trojaczki to jeszcze lepiej. Z tym że w 5 miesiacu pękniesz tez pewnie nie mial nikt na celu cie zdenerwowac. Po prostu bedzie wiekszy brzuszek niz w ciazy pojedynczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/beztytuubuc.png/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/2084/beztytuubuc.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

to moje usg 6 tydzien i 5 dzien wszystkie trzy pęcherzyki są zapłodnione tak powiedział lekarz tylko ze jeden jest mniejszy ten po prawej zdjecie udało siewkleic wczoraj uczyła mnie tego grudniowa mama weronika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...