Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki pewnie nie dam rady nadrobić wszystkich stron ale postaram się 🙂 Ja jeszcze nie mam potwierdzonej ciąży od gin bo dopiero termin mam na 5 listopada ale na teście wyszly 2 krechy no i brak @
To będzie nasze drugie dziecko.Mam już córkę 6 letnią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kochane w końcu wróciłam, ehhh zmordowana jak nie wiem co 😞 ta szkoła mnie wykańcza, byle do lutego 😞
Arletko doskonale rozumiem Twoje obawy ale zobaczysz z czasem przywykniesz do tej myśli i bedziesz się straaaaaasznie cieszyc 🙂 Mnie teraz sytuacja z ciąża też przerosła, 5 miesięcy po porodzie znów dziecko. Też wylałam morze łez jak sobie damy radę, że nie planowaliśmy tego dziecka, życie się odwróciło o 180 stopni, wiele spraw musiałam odwołac. Ale teraz z każdym dniem jest coraz lepiej, z takimi wiadomościami się trzeba oswoic 🙂 Zobaczysz ile radości daja takie maluchy 🙂 😘 I możesz nam tu się żalic ile tylko wlezie bo od tego jesteśmy 😉 Głowa do góry 🙂

Kurcze i zapomniałam co miałam jeszcze pisac, aha no mi włosy też strasznie wypadają ale mi to zostało jeszcze od porodu, choc ostatnio zauważyłam jakby trochę mniej wyłaziło, za to paznokcie mam okropne 😠
Ocia jak tam powiedziałaś już meżowi? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka napisał(a):
Dzien dobry laseczki!

U mnie mdlosci poranno/popoludniowo/wieczornych ciag dalszy. jak wasze samopoczucie? Co wam pomaga na mdlosci? Mi ostatnio tylko i wylacznie herbata mietowa.

U mnie też od rana mdłości, mi na trochę pomaga zapach zaparzonej kawy, ale to tylko na chwilę i mdłości z powrotem wracają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂

U mnie od dwoch dni troszkę lepiej z mdlosciami.
Wyczytalam gdzies ze trzeba pic duzo wody z cytryna. Pomagały mi tez banany, ale juz nie mogę na nie patrzec. Wczoraj wieczorem napilam sie soku pomaranczowego i od razu zrobilo mi sie gorzej od niego.Nie wiedzialam ze nie moge go pic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta89 napisał(a):
Czesc dziewczynki 🙂

U mnie od dwoch dni troszkę lepiej z mdlosciami.
Wyczytalam gdzies ze trzeba pic duzo wody z cytryna. Pomagały mi tez banany, ale juz nie mogę na nie patrzec. Wczoraj wieczorem napilam sie soku pomaranczowego i od razu zrobilo mi sie gorzej od niego.Nie wiedzialam ze nie moge go pic 😞

Ja nie próbowałam jeszcze bananów ani wody z cytryną, muszę spróbowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arleta3razy napisał(a):
witajcie mi pomógł rumianek wczoraj dzis bola mnie plecy i leze

Ojjj jak ja bym chciała tak w spokoju poleżec ale niestety córcia nie daje, trzeba się z nią bawic: a mi sie chce tak straaaaasznie spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂
mi włosy lecą garściami,boje się,że będę łysa,ale w pierwszej ciąży było to samo,może to też przed zimą 😲 no i co dziwnego? lecą i lecą a kucyk dość solidny jednak jest 😉
mnie dolega wszystko co może dolegać,łącznie z plecami-bolą. rozstępy z pierwszej ciąży swędzą bo skóra się ciągnie 😮 brzuszek rośnie,a o spaniu to mogę pomarzyć-w nocy spać nie mogę więc się nie wysypiam a w dzień chodzę nieprzytomna a Klaudia nie pozwala mi się przespać 😞
w środę na pocieszenie idę podglądnąć na usg moje maleństwo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...