Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

arleta3razy napisał(a):
juz na watku ze zdjęciami

Dzięki wielkie teraz nie mam czasu się wgłębiac w to ale jak znajde czas to coś wrzucę na próbę 🙂 Jakby co to bede pytac jeszcze gdybym czegoś nie zrozumiała bo ciemna masa ze mnie 😁 tymczasem zmykam prac ciuszki bo się Małej już body pokończyły a muszę miec suche na wieczór 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze mnie duzo ominelo 😜 a o jakim nowym watku jest mowa?? 😮 ☺️
boo do mnie cos dzis wolno wiadomosci dochodza i nie kapuje oczym jest mowa 😜 😁 wiec jesli bym mogla prosic o przetlumaczenie to na moj maly muzdzek to baaardzo bym prosila 😁 😁 😁 😘 😘
PS, Smacznego wszystkim!! 😁 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka juz 2cm! 🤪 🤪 🤪 WOW! Ty to dopiero nosisz wielkoluda 😁 😁

U mnie srednio z samopoczuciem, juz o mdlosciach niewspomuinam ale zaczely sie u mnie jakies ataki glodu, niby po opbiedzie 15min a taka sie robie momentalnie glodna ze bym beton nawet wpierdzielila. Spac mi sie tez potwornie chce a polozyc sie nie ma jak, no coz poradzic 🤢

Arleta jak twoje plecy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
A masz zdjecie USG? Na dole powinno pisac ile ma CRL bo faktycznie duzo troche.

nie i z tego co rozmawiałam w poczekalni z innymi kobietami w ciąży to ten lekarz nie daje zdjęć,nie wiem czemu ale ich nie drukują i one jak chcą zdjęcie to się umawiają prywatnie 😮 😮 fakt faktem,że to co zobaczyłam dzisiaj to...kolosalna różnica ze 3-4 cm miało na ekranie (na oko),co prawda spodziewałam się,że będzie większe ale nie,że o tyle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka obraz na USG jest na pewno powiekszony. Dziwne, ze ten lekarz nie daje zdjec no akle jak jest na NFZ to moze nie daje bo go nie stac na papier do drukowania? 😮 😮 😮

Ja nie wiem ale wydaje mi sie ze 2cm to za duzo. Zobaczysz na nastepnej wizycie a zreszta co za roznica skoro jest zdrowe i wszystko jest z plodem w porzadku. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozinka cieszę się że z dzidziusiem wszystko w porządku, choc myślę że się wielkie chłopisko nam szykuje skoro już ma 2 cm, ja jak byłam na USG w 6 tygodniu to moja dzidzia miała 2,5mm 😉 No a zdjęcia pewnie nie dają bo szkoda im papieru, tak myślę, ja chodzę prywatnie i na każdej wizycie mam usg ze zdjęciem. No ale w tamtej ciąży to przeważnie głowy były 😁 ciekawe jak teraz bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i co ciekawe ktg w pierwszej ciąży (jak i zdjęcie) miałam za darmo a chodziłam do szpitala do poradni,teraz chodzę do miejscowej poradni i usłyszałam dzisiaj,że pani która miała robione ktg zapłaciła za nie 15 zł na fundusz zdrowia oczywiście. szok normalnie. więc może gdybym poprosiła w późniejszej ciąży za opłatą o jakieś zdjęcie to może by się udało?? może by wydrukował,kto wie,teraz jeszcze nie pytałam o to,bo to fasolka więc nic po niej nie widać,ale jak już będą wyraźne kształty to zapytam o to czy możliwe jest odpłatne zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...