Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam ale nie czuje sie najlepiej mdlosci sennosc i brak sil witalnych , jeszcze rano jako tako a potem nic mi sie nie chce . 🙂

Ale przesada z ta Arleta - ja nie rozumiem jak tak mozna kurcze , udawac kogos kim sie nie jest.
Na szczescie sie wyjasnilo wszystko .

Ja urodzilam pierwsze dziecko w wieku 24 i sie dobrze z tym czuje 🙂 teraz mam 27 i mysle ze to za pozno na drugie he he ale wiem ze dziewczyny rodza duzo duzo pozniej .

milego dnia dla was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczeta w ten deszczewy dzionek (przynajmniej u mnie)

Kruszynka trzymam kciuki. Daj znac koniecznie kiedy juz wrocisz.

Mysle, ze jest sprawa bardzo indywidualna kto kiedy decyduje sie na pierwsze dziecko i czy w ogole sie decyduje. Czasy sie zmienily, mysle, ze frazesy typu "muszisz wyjsc za maz, bo bedziesz stara panna", albo jeszcze gorsze "bo co saiedzi powieza" sa juz przezytkiem. Nie czuje sie juz tej presji na malzenstwo i dziecko jak w czasach gdy nasi rodzice byli mlodzi. Ja za maz wychodzilam w wieku 29 lat. Byla to dojrzala decyzja, z moim jeszcze nie mezem bylam 8 lat, mieszkalismy ze soba 4 lata. NIkt za nas nie podejmowal zadnych decyzji, nikt nie naciskal. Teraz przyszedl czas na dziecko, pomimo iz jestem po 30 i jestesmy z tym bardzo szczesliwi, a dziecko, pomimo iz ma dopiero niecale 2cm juz bardzo kochamy i nie mozemy sie doczekac az przyjdzie na swiat.
Milego dnia mamuski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy i zapraszamy na wątek 🙂 czyli zaczynają się zjawiać mamy z terminem na drugą połowę czerwca 🙂
pewnie nawet w późniejszej ciąży zawitają do nas mamy czerwcowe a napewno są i takie które tylko podczytują forum a się nie udzielają i takie mamy również zapraszamy do dzielenia się radościami,smutkami i uwagami 🙂 fajnie jest się cieszyć i narzekać czasem razem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
O i kolejna mloda mama 😉
Mi jakos narazie nie jest do smiechu, z dnia na dzien coraz bardziej sie wszystkiego boje.
Mam 22 lata, wiec jak dzidzius sie pojawi bede miala skonczone 23 i wogole nie czuje sie przygotowana na bycie mama;(


bedzie dobrze 🙂 u mnie jest tak ze ja tez skoncze w maju 23 lata ale to bedzie juz moj drugi dziedzius 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
linkaa napisał(a):
marta89 napisał(a):
O i kolejna mloda mama 😉
Mi jakos narazie nie jest do smiechu, z dnia na dzien coraz bardziej sie wszystkiego boje.
Mam 22 lata, wiec jak dzidzius sie pojawi bede miala skonczone 23 i wogole nie czuje sie przygotowana na bycie mama;(


bedzie dobrze 🙂 u mnie jest tak ze ja tez skoncze w maju 23 lata ale to bedzie juz moj drugi dziedzius 🙂

ja kończe w kwietniu 22 lata i też drugi dzidziuś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
O i kolejna mloda mama 😉
Mi jakos narazie nie jest do smiechu, z dnia na dzien coraz bardziej sie wszystkiego boje.
Mam 22 lata, wiec jak dzidzius sie pojawi bede miala skonczone 23 i wogole nie czuje sie przygotowana na bycie mama;(


NIe martw sie, ja wierze, ze bedziesz dobra mama. Dla kazdej z nas - jeszcze nie mamy - wszystko bedzie nowe bez wzgledu na wiek. Ja rowniez sie czesto zastanawiam jak to bedzie. Wiele dowiaduje sie od Was, tu n naszym czacie, co mnie czeka i jakie problemy moga mnie spotkac. Czasami jednak mysle ze lepiej zyc w nieswiadomosci 😁
Marto - wszytko bedzie dobrze - damy rade 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczynki chyba dopadl mnie kryzys;(
Wiem ze jak dzidzius sie pojawi to wszystko sie zmieni, mam taka nadzieje 🙂
Ale ostatnio bylam na usg i nawet sie nie ucieszylam ze widzialam malenstwo. Poczulam ulge ze wszystko jest ok i tyle...
Moj chlopak szaleje z radosci ale to nie on bedzie sie meczyl przez najblizsze miesiace 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
Oj dziewczynki chyba dopadl mnie kryzys;(
Wiem ze jak dzidzius sie pojawi to wszystko sie zmieni, mam taka nadzieje 🙂
Ale ostatnio bylam na usg i nawet sie nie ucieszylam ze widzialam malenstwo. Poczulam ulge ze wszystko jest ok i tyle...
Moj chlopak szaleje z radosci ale to nie on bedzie sie meczyl przez najblizsze miesiace 😞

czemu odrazu meczył, w ciazy tylko na poczatku jest zle a potem pierwsze ruchy dziecka głskanie brucha, to jest super 🙂bedzie Ci pozniej jak urodzisz jeszcze brakowac tego zoabczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 🙂
Po pierwsze witam nową mamusię, widzę że zostałyśmy mamusiami prawie o jednym czasie i znów nimi bedziemy 🙂 Moja córa skończyła 7 miesięcy
Marta niczym się nie przejmuj, wszystko przychodzi z czasem! Sama do wszystkiego dojdziesz a jeśli nawet to my tu chętnie odpowiemy na nurtujace pytania. Ja też zostałam mamą w wieku 23 lat i juz drugie w drodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się powoli zbieram na wizytę, muszę się doprowadzić do składu i ładu 😜 postaram się wieczorem napisac co i jak, choc nieraz wracałam póżnym wieczorem od niego bo takie kolejki. Więc nie zapewniam no a jutro na 8 rano do szkoły no i do wieczora udręka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was drogie mamusie!! 😘
ja sie tylko chcialam pochwalic ze ZDALAM 🤪 🤪 ale to napewno przez ciaze bo przymknal oko na mnie 😜 ale to nic 😁 🤪 liczy sie ze zdalam 😜 😜
aaa 🙂 i tez sie chcialam wam pochwalic ze moj guz zmniejszyl sie o cale 2 mm 🙂 niby nic a jednak mnie to bardzo cieszy ze jest mniejszy i nie rosnie.. 🙂
a u Was co sie dzis dzieje ciekawego?? 🙂 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję kruszynka 🙂))
ja teraz tez na prawko chodzę ale jakoś nudne to dla mnie...
ja czekam na moją królewnę aż z przedszkola wróci, Igo właśnie zasnął po mleku i w końcu się położyć mogłam... a jeszcze posprzątać muszę bo syf w domu jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszynka gratulacje!!!
a no i widzisz dzielna kobieto,skoro guz ostatnio był dużo większy i się zmniejszył a jesteś na początku ciąży to napewno do końca ciąży zniknie sam 🙂 życzę Ci tego z całego serduszka mojego i mojej Klaudii,to bardzo fajnie słyszeć,że idzie ku dobremu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszynka - gratulacje wielkie!!!!!!!!!! Widac ciaza sprzyja wyzwaniom!! 🙂 Mam nadzieje, ze nie bylas w bardzo duzym stresie, zreszta juz po wszystkim. Gratuluje jeszcze raz.
Co z Twoim guzem, co tam sie dzieje, jesli moge spytac.

Pozdrawiam wszystkie babeczki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka gratulacje 🤪 🤪 Wiedziałam że zdasz, no i super że guz się zmniejszył - to bardzo dobry znak 😉
Ja już po wizycie, wszystko w jak najlepszym porządku, dzis termin z usg wyszedł na 31 maja 😁 No i widziałam moje Słoneczko, kurcze już ma wszystko wykształcone, rączki nóżki, widziałam jak się porusza 🤪Boże jakie to fantastyczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszynka1821 napisał(a):
witajcie kochane mamusie! 😘 nie bylo mnie troche ale mialam 2 dniowa depresje 😜 bylam na usg w srode rano w widzialam swojego slodkiego Babla 🙂 ahhh.. cudowne przezycie 😆 maly ma 1 cm bije mu ladnie serduszko i z tego co lekarz powiedzial tak ogolnie to ciaza rozwija sie prawidlowo 🙂 nic tylko sie cieszyc! 😆 ale...
jak zawsze jest to ale.. 😞
dowiedzialam sie rowniez ze oprocz tej malenkiej ciazy mam guza... 6 na 7 cm 😞
i teraz tak.. jesli przez najblizsze 5 tyg bedzie bolal mnie brzuch to musze jechac odrazu na operacje (a dodam ze boli caly czas ale wytrzymac idzie) i sami mozecie sie domyslec jej konsekwencji 😞 😞 😞 a jesli to nastapi dopiero za ponad 5 tyg to jest szansa ze wszystko bedzie ok...
jest jeszcze jedna opcja.. jesli ciaza bezie na tyle silna to moze mnie uratowac i "wchłonąc" tego guza (ponoc przy takich schorzeniach lekarze mowia ze dobrze jest zajsc w ciaze).. noo..
t reaz takie zycie w niepewnosci mi sie szykuje 😞
dlaczego Kochane Mamusie życie jest takie niesprawiedliwe?? 😞
jest tyle kobiet ktore o siebie wogole nie dbaja i rodza zdrowe dzieci a jak czlowiek chce to nie moze 😞


to tak mniej wiecej oto chodzilo z moim guzem 🙂 ale na cale szczescie jest juz lepiej niz ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, ze tez musialo sie do Ciebie cos takiego przyplatac. Az mnie zatkalo jak to czytalam. Rozmiary guza sa troche porazajace. Najwazniejsze jednak, ze sie kurczy. Oby dalej tak znikal.

Niunia - jak dobrze czytac takie informacje. Ciesze sie bardzo, ze wszystko dobrze. Sama tez juz nie moge sie doczekac by zobaczyc swoja fasolke. Ale jeszcze tyle czasu musze czekac... 😞

W ogole pozytywny i optymistyczny wieczor dzis mamy. 🙂 Oby wszystkim w takim nastroju minal caly weekend.
Trzymajcie sie.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...