Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam was drogie mamusie!! 😘 😘 dawno sie nie odzywalam ale wyladowalam w szpitalu na kilka dni, a gdy juz wrocilam to pekl nam piec w domu i trzeba bylo wzywac tate do pomocy i kupic nowy piec 😜 i tak mi zeszedl caly zeszly tydzien 😜
oczywiscie witam nowe mamusie 😘
widze duzo sie tu u was dzialo podczas mojej nieobecnosci 😉
pozdrawiam was serdecznie i zycze udanego dnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta,
Ale sie tu dzialo przez weekend... 🙂
Rowniez serdecznie witam nowe mamy. 😘

sandroos napisał(a):
Matko boska Midorada...nie nakrecaj sie!!! Bedzie wszytsko dobrze!!
Powiedzmy, ze odpowiem troche wymijajaco, ale wiekszosc "plodow z wadami" ulega powiedzmy tak brzydko nazwanej selekcji naturalnej...

Ja pracuje tez w szpitalu 3 referencji czyli tym najbardziej specjalistycznym, gdzie wlasnie trafiaja kobiety z problemami...wiec wiesz moja odpowiedz bylaby nieadekwatna.. bo do nas zjezdzaja sie przypadki z wielkopolskiego i nie tylko...

Byc laski dobrej mysli!!!!!!!!!


No widzicie co sie narobilo ze mna. Zaczelysmy ten temat i jakies klepki mi sie poprzestawialy w glowie. Przez te nasze dyskusje zaczelam studiowac statystyki, przeczytalam tez ksiazke, ktora dostalam za szpitala, a tam same straszne rzeczy!!!!! Wszystko o chorobach genetycznych, procedury szpitalne, rodzaje badan itd. Nawet nie bylam w stanie tego skonczyc - masakra!!! 😲 I tak bede jechala jutro w strachu na to usg... 😞 Musze sobie dzis wymyslic jakies zajecia, by przestac o tym myslec.

Mi powoli mdlosci mijaja, tzn sa, ale juz nie tak czesto. Wrocilo mi za to spanie. O 9 wieczorem jestem juz nie do zycia, a czasami to nawet zasypiam na godzinke po poludniu.
Jak Wy sie czujecie dziewczeta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midorada widzisz, sama potwierdzasz że niepotrzebnie czytasz takie rzeczy więc proszę już więcej tego nie robic, najgorzej sie tak zamartwiać! A na pewno jutro napiszesz że dzidzią wszystko w porządku i nie potrzebnie sie martwiłaś - założę się na bank 😉

Kruszynka a co się stało że w szpitalu wylądowałaś??? Mam nadzieje że już wszystko w porządku i to nic strasznego 🥴

A ja co do wagi to aż się boję nastepnej wizyty i ważenia! Bo brzuch mi ostatnio straaaasznie urósł i na wieczór wyglądam jakbym w piątym miesiącu była 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za pierwszymrazem przytyłam 19kg i mam nadzieję że tego nie powtórzę teraz ☺️ ☺️ choc przyznam się szczerze że szybko wszystko zrzuciłam i wróciłam do dawnej wagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Witam nowe mamusie!

Ja przytylam 22kg w poprzedniej ciazy i mam nadzieje, ze tym razem do tego nie dojdzie. Narazie mam kilo do przodu 😉

Alez mnei piersi bola! Masakra, nawet spie w staniku. Ja juz od dluzszego czasu nie dopinam sie w spodniach, mam na szczescie jeszcze 2 pary, ktore mnie nie cisna, chociaz dluzej siedziec juz np. nei moge. Brzuch mam duzy jak na ten tydzien.

Midorada nie nakrecaj sie! Jak musisz sie czyms zajac to wpadnij do mnei posprzatac bo mi sie nie chce 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka - sprzatc to nawet u mnie mi sie nie chce 😉 a cala okrutna gora naczyn do mycia czeka... 🤢
Jaka pogode masz w Chorwacji? U mnie szro i ponuro - bleee 🥴 Ale temp ok 10 - wiec nie jest zle...
Ja sie wczoraj wazylam - bez zmian, choc w sobote pokazalo 1kg wiecej. Moze waga mi szwankuje. W sumie ten kilogram to mi nie robi jak na koniec pierwszego trymestru. Zobaczymy jak bedzie dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny - pytanie skierowane do mam - jak dlugo zajelo Wam zrzucenie ciazowych kilogramow? Jak wiadomo 6 kg to schodzi w momencie urodzenia bo wody, ciezar dziecka itd. Ale co z reszta? Czy ciazowe kilogramy same zeszly czy musialyscie wlozyc jakis wysilek ze swojej strony by sie ich pozbyc. Czy moze olalyscie to zupelnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka tak mowisz - nie przejmuj sie. Wy jestescie w kwiecie wielku 😉 ja to juz ryczaca 30tka 😁 a jak wiadomo po 30tce to juz ciezej. No chyba ze ma sie jakies super geny, ale wierzcie mi jak trzecia dyszka mi stuknela to moj organizm zwolnil i trzeba duzo wiecej pracy wlozyc by dobrze wygladac... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
midorada mi zeszło wszystko przy porodzie chyba,nie wiem bo się nie ważyłam ale po miesiącu czy dwóch miałam figurę lepszą niż przed ciążą 🙂
Ty się tak nie przejmuj 😘


Ty mloda kozka jestes wiec co sie dziwic 😉 😜 I pewnie duzo nie przytylas, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...