Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Dorotaprzeszlo ale wyslij mi liste tytulow na meil [email protected] ja lubie czytac i romanse i prawie wszystko co leci :P


Już wysyłam 🙂


dzieki teraz zerkam w necie po tytulach ktore czytalam :P a te ksiazki wszystkie po 3zl od szt?


Ceny są różne, bo zależy od książki i jej stanu "sczytania" 😉 Niektóre są w naprawdę dobrej formie więc te np po 7, ale są też po 2, 3, 5 🙂 Do wyboru, do koloru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Dorotaprzeszlo ale wyslij mi liste tytulow na meil [email protected] ja lubie czytac i romanse i prawie wszystko co leci :P


Już wysyłam 🙂


dzieki teraz zerkam w necie po tytulach ktore czytalam :P a te ksiazki wszystkie po 3zl od szt?


Ceny są różne, bo zależy od książki i jej stanu "sczytania" 😉 Niektóre są w naprawdę dobrej formie więc te np po 7, ale są też po 2, 3, 5 🙂 Do wyboru, do koloru 🙂


faktycznie patrze na te liste ksiazek i mialas wielbicielke romansow w domu pelno tego 🙂 mala biblioteka 🙂 Jest kilka tytulow co mnie zaciekawilo.

Aha masz wszystkie ksiazki z roznych serii czy tylko pojedyncze? Bo mnie serie interesuja nory roberts np seria ksiazecy rod. czytalam jakies ale wlasnie nie cala serie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Aha masz wszystkie ksiazki z roznych serii czy tylko pojedyncze? Bo mnie serie interesuja nory roberts np seria ksiazecy rod. czytalam jakies ale wlasnie nie cala serie


nie mam całych serii, raczej pojedyncze - z tego co pamietam, dwie z tych nory roberts "idą" razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Aha masz wszystkie ksiazki z roznych serii czy tylko pojedyncze? Bo mnie serie interesuja nory roberts np seria ksiazecy rod. czytalam jakies ale wlasnie nie cala serie


nie mam całych serii, raczej pojedyncze - z tego co pamietam, dwie z tych nory roberts "idą" razem


hmm szkoda :P a jakie masz z tej serii ksiazecy rod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Aha masz wszystkie ksiazki z roznych serii czy tylko pojedyncze? Bo mnie serie interesuja nory roberts np seria ksiazecy rod. czytalam jakies ale wlasnie nie cala serie


nie mam całych serii, raczej pojedyncze - z tego co pamietam, dwie z tych nory roberts "idą" razem


hmm szkoda :P a jakie masz z tej serii ksiazecy rod?


hmmm, sprawdzę wieczorkiem jak wygląda sytuacja z tą serią bo mam w drugim domu, a nie tu gdzie jestem teraz - dam znac wieczorową porą 🙂 zernęłam teraz w necie tak na szybko i wygląda na to, ze chyba nic z tej serii nie mam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Aha masz wszystkie ksiazki z roznych serii czy tylko pojedyncze? Bo mnie serie interesuja nory roberts np seria ksiazecy rod. czytalam jakies ale wlasnie nie cala serie


nie mam całych serii, raczej pojedyncze - z tego co pamietam, dwie z tych nory roberts "idą" razem


hmm szkoda :P a jakie masz z tej serii ksiazecy rod?


hmmm, sprawdzę wieczorkiem jak wygląda sytuacja z tą serią bo mam w drugim domu, a nie tu gdzie jestem teraz - dam znac wieczorową porą 🙂 zernęłam teraz w necie tak na szybko i wygląda na to, ze chyba nic z tej serii nie mam 😞


Widzialam na liscie ze cos bylo z seri ksiazecy rod? Ale zobacz w domu te serie jakie masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta89 napisał(a):
ojej dzieki Tyssiiaa ulga nie z tej ziemii...a tak swoja droga to dostane znieczulenie u dentysty?


dostaniesz, wczoraj o to samo dopytywałam mojej ginekolog bo musze się wybrac posiedziec na fotelu dentystycznym - więc informacje świeżutkie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE MAMCIE 🙂a ja od 7.00 na nogach musialam jechac poza łódź 🙂ja mam w przeciwienstwie do Was panią doktor ale nie jest az tak atrakcyjna jak Wasi lekarze 🙂wczesniej mialam Pana doktora to byl nawet,nawet 😁 a ja mam 2lutego bad.połowkowe a 3lutego wizyte wiec zobacze mojego szkraba maleńkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Widzialam na liscie ze cos bylo z seri ksiazecy rod? Ale zobacz w domu te serie jakie masz?


sprawdzę, sprawdzę, sama tych książek nie czytałam więc trzeba poszukac co w nich jest 😁


moja bystrosc jest dzis powalająca 🙂 rzeczywiście są te książki na liście ale muszę sprawdzic czy jeszcze są fizycznie w domu, bo ostatnio moja druga połówka coś chyba wynosiła z naszej biblioteczki, zobaczę wieczorem i odezwę się Kasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Mi ogolnie w busach, kazdy ustepowal miejsca.. mimo, ze nie bylam grubasna 🙂))
Ale pewnego dnia wlazla baba stara prukwa i palcem : Pani, albo Pani musi mi zejsc. Ja siedzialam na miejscu z krzyzykiem, a przede mna Pani z dzieckiem na miejscu do tego przeznaczonym... No to sie poirytowalam 🙂) Mówie, ze musze to sie... 🙂) i ewentualnie jakby jak czlowiek poprosila to bym jej zeszla bo sie dobrze czuje...

Oczywiscie wstalam, chyba z 4 kolesi mi ustapilo od razu.. Prukwa usiadla, a ja stalam cala droge nad nia 🙂))



O nie ja jestem cięta na takie staruchy.
Ostatnio miałam podobną sytuację w autobusie. Wsiadłam patrzę że tłok i tylko jedno miejsce wolne tuż koło drzwi, więc siadam-jechałam do szpitala na wizytę (a ten autobus przejeżdża koło cmentarza wiec zawsze jest zapchany starszymi ludźmi, nie wiem chyba jako rozrywkę traktuję to chodzenie na cmentarz :huh 🙂 nagle słyszę nad uchem , to moje miejsce widziałam je pierwsza! musisz mi ustąpić bo jestem starsza i mówi do jakiejś starsze Pani j obok eh ta młodzież taka niewychowana tylko dupę sadza. To mnie podkurzyła i mówię jej, że nie ustąpię, jestem w ciąży i nie czuje się za dobrze. To mi bezczelne babsko mówi ja to w polu ziemniaki zbierała i rodziłam. To jej odpowiadam takie czasy były ale się zmieniło. Babsko nadymało się i znowu do starszej Pani obok mówi, widzi Pani widzi jakie chamstwo, a starsza Pani jej odpowiada że chamstwo to do niej właśnie mówi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
kozinka jakie duże maleństwo już masz 😁 super! szkoda tylko ,że się nie pokazało 😞 bububu 😞 anemia? czego masz brak? będzie dobrze :P

coś tam we krwi mi spadło i jak tak dalej pójdzie to będzie anemia,spoko,wszystko w porządku, w pierwszej ciąży było to samo 🙂 🙂
aaaaaaaaa waga w przychodni pokazała 57.5kg więc mam do przodu prawie 8.5kg 🤪 🤪 🤪 moja waga w domu źle pokazuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moim ginekologiem jest kobieta, konkretna i jest ginekologiem-położnikiem do tego endokrynologiem. Wcześniej chodziłam do mężczyzny ale to on skierował mnie właśnie do tej lekarki ze względu na podwyższony poziom prolaktyny.

Moja malutka dziś bardzo aktywna jest, wierci się i wierci-cudowne uczucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Moim ginekologiem jest kobieta, konkretna i jest ginekologiem-położnikiem do tego endokrynologiem. Wcześniej chodziłam do mężczyzny ale to on skierował mnie właśnie do tej lekarki ze względu na podwyższony poziom prolaktyny.

Moja malutka dziś bardzo aktywna jest, wierci się i wierci-cudowne uczucie 😁


ja swojego tak nie czuje ;/ jak leze i poloze reke to czuje ze sie wiercilo ale dzis tak bardzo nisko jest, boli kregoslup i czuje ucisk po lewej stronie 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
ja już po 😜 😜
waga pół kg 🙂 badania wszystkie ok prócz morfologii bo mi spada w anemię narazie mam brać biofer i zobaczymy za równy miesiąc 🙂
co mam w brzuszku to nie wiem dalej 😮


Ciekawe jakie ja bede miala wyniki ale teraz mam tylko skierowanie na mocz bo mialam nieciekawe wyniki i zobaczymy co wyjdzie. Duza ta twoja dziecina 🙂 0,5kg wow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...