Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Kurcze a ja nie mam tego badania obciazenia glukoza, tutaj wysylaja na to badanie tylko jezeli laska tyje na potege 🥴 z Maja tez nie robilam i teraz nie wiem czy mam sie o nie wyklucac czy dac sobie siana 😮

ja z Klaudią tego te nie miałam,może teraz mi zlecili bo za gruba jestem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ale masz śliczny duży brzuszek 🙂 Najważniejsze że dziecko zdrowo rośnie 🙂

Moja malutka coraz mocniej kopie, ale muszę powiedzieć że jest leniwa i nie jest to stałe kopanie, podejrzewam że nie wszystkie ruchy czuję ponieważ ona ma dużo miejsca i zależy jak się ułoży tak czuje jej kopy 🙂
Dziś naszła mnie na kiszone ogórki chyba już z 0,5 kg zjadłam i popijalam kefirem-że sraczki od takiego jedzenia nie ma to cud 😁

Nic mi się nie chce dziś, chyba zaraz zrobię sobie drzemkę, bo pomimo że mąż ma dziś wolne to żadnego pożytku z niego nie mam, bo uczy się do obrony mgr :/ A jechać mi się nigdzie nie chce bo jest okrutnie zimno.

Za 2 tygodnie zobaczę moją kruszynkę 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Aniu ale masz śliczny duży brzuszek 🙂 Najważniejsze że dziecko zdrowo rośnie 🙂

Moja malutka coraz mocniej kopie, ale muszę powiedzieć że jest leniwa i nie jest to stałe kopanie, podejrzewam że nie wszystkie ruchy czuję ponieważ ona ma dużo miejsca i zależy jak się ułoży tak czuje jej kopy 🙂
Dziś naszła mnie na kiszone ogórki chyba już z 0,5 kg zjadłam i popijalam kefirem-że sraczki od takiego jedzenia nie ma to cud 😁

Nic mi się nie chce dziś, chyba zaraz zrobię sobie drzemkę, bo pomimo że mąż ma dziś wolne to żadnego pożytku z niego nie mam, bo uczy się do obrony mgr :/ A jechać mi się nigdzie nie chce bo jest okrutnie zimno.

Za 2 tygodnie zobaczę moją kruszynkę 🙃 🙃 🙃


No ladnie kiszone ogorki i kefir jak cie popedzi do wc to dopiero bedzie 😁 Ja dzis na obiad mam kluski slaskie i karkowka 🙂 wlasnie wstawilam wode na kluchy i niedlugo bede jesc 😁 mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki 🙂 my juz po obiedzie, czekam teraz aż mąż wróci z pracy i zmykam do fryzjera, dawno tam nie byłam 😁 😁
Kozinka nie przejmuj się wagą, brzusio masz śliczny 😉 😉 wszystko zrzucisz po porodzie a przecież sama mówiłaś że Ty do chudzinek należysz a chude kobiety więcej tyją!!! Żadnymi opiniami się nie przejmuj, ważne że Ty i Maleństwo się dobrze czujecie!
Właśnie miałam pytac niedawno o krzywą cukrową, bo lekarz mi jej nie zlecił a z pati juz o tejporze chyba miałam i nie wiem czy sama sobie wcześniej nie zrobic bo i tak robie prywatnie... nie wiem czy zaczekac do następnej wizyty czy zrobic wcześniej żebym na następną wizytę już miała.... Bo z pati mi wyszedł wtedy zly ten cukier i musiałam póxniej powtarzac i sie ograniczac ze słodkim.... no a jak tu się nie ograniczac jak brzuchu dziewczynka siedziała i się slodkie chciało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu jak bym zjadła kluski śląskie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ u nas się je rzadko robi a ja tak uwielbiam.... po obronie bede robic codziennie bo czasu duzo bede miała 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, Tak niunia, najlepiej to na córkę co w brzuszku siedzi zwalać, a nie na swoją słabość 🙂)) 🤪 🤪
Tak do 24tc powinno sie ją zrobić... choć z tego, co kolezanki opowiadają to różnie ginekolodzy zlecaj,a...

A ja zaraz do domku.. kregoslup mi w dupe wlazi.. 😞(( siedze caly dzien i normalnie padne zaraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie jak pójde na następną wizyte to bedzie już 25 tydzień więc chyba zrobię wcześniej, lekarz chyba o tym badaniu zapomniał, pobierał mi ostatnio cytologię bo nie miałam robionej i pewnie dlatego.... A co do zwalania to dzień przed tamtym badaniem które źle wyszło zjadłam chyba ze 2 kg mandarynek - nie sądziłam ze w nich tyle cukru ☺️ no a teraz to bym ciągle cukierki Marcepanki albo trufle jadła 😜 takie mnie smaki naszły hehe 😜 😜 no ale trzeba się ograniczac bo i dzidzia i ja na tym dobrze nie wyjdziemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki dziewczyny 🙂 ja się tylko boję,że jak tak szybko z wagą zaczęłam lecieć w górę i już się to daje we znaki nogom i plecom to jak strzelą mi jeszcze kilogramy do góry tak szybko to już całkiem pod tym ciężarkiem wysiądę 🥴 a zrzucić zrzucę napewno-jedno dziecko będę tankować cycem a za drugim uprawiać jogging,do tego mąż mnie stresuje czasem,więc rokowania na zrzucenie kg po porodzie mam ogromne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Hehehe, zakaz gadania o slodyczach, bo ja tez bym z checia zjadla 😁 a co ty myslisz , ze nie 🙂))

Ale ja jesli chodzi o ciaze to naprawde sie pilnuje...

no nie mówcie mi nic o jedzeniu bo ja dzisiaj jak byłam w sklepie to kupiłam tylko platki owsiane i dwa gorące kubki o smaku zielonej cebulki 🙃 🙃
to i ja Wam zrobię smaka-ja miałam rosołek od wczoraj,dorobiłam tylko lane ciasto a na drugie pieczone udka z kurczaka w przyprawionej,chrupiącej skórce,ziemniaki i korniszonki do tego 🙂 🙂 🙂 a tłuszcz ze smażenia przelałam do kubeczka i na wieczór zjem sobie moczony chlebek 😜 😜 😜 jadłam tak chleb klęcząc pod piekarnikiem jak się piekło 😜 😜
i jak tu się nie dziwić potem,że mi tak dupa rośnie ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ja takiego pierdolnięcia nie mam i nie miałam 😁 😁 po porodzie w sumie wszystko ze mnie uszło co przybyło a sie nic nie ograniczałam więc jest git, mam nadzieje ze tak zostanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CiezarnaKobita napisał(a):
jestem najedzona, a nadal chce mi sie jesc! to jakis nienormalny stan. seryjnie.


ja tez tak mam ze zjem i czuje sie najedzona a za chwile mam na cos jeszcze ochote tylko sie nie wie na co. Rany dziewczyny umre tak mi sie chce od paru dni czegos gazowanego jakies Pepsi czy fanty! A ze mroz jest to ja nosa nie wychylam tym bardziej ze juz prawie zdrowieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...