Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dotachałam się z zakupami....bo trzeba było po coś na obiad pójść, samo nie przyjdzie 😁 😁
dziś żurek to synuś się ucieszy 🙂
Kasia co do czereśni to też bym sobie zjadła ale jak zobaczyłam w sklepie za 26 zł to jeszcze poczekam....zobaczę może na rynku tańsze, choć pewnie nie wiele
ale za to kupiłam sobie ogóry małosolne i wpierdzielam teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
dotachałam się z zakupami....bo trzeba było po coś na obiad pójść, samo nie przyjdzie 😁 😁
dziś żurek to synuś się ucieszy 🙂
Kasia co do czereśni to też bym sobie zjadła ale jak zobaczyłam w sklepie za 26 zł to jeszcze poczekam....zobaczę może na rynku tańsze, choć pewnie nie wiele
ale za to kupiłam sobie ogóry małosolne i wpierdzielam teraz 😉


26zł.. o fuck. pogrzało ich?
Ja ogóry musze od mamy odebrać, bo zrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie na forum 🙂 jak ja już bym też chciała się znaleźć w tej tabelce rozpakowanych, a tu większych oznak brak. Tylko humor i trochę samopoczucie jak na okres, bo ryczeć mi się chce bez powodu, trochę w nocy, czy nad ranem brzuch okresowo pobolewa, i wcinam coraz więcej i jakieś zachcianki się pojawiają, gdzie przez całą ciążę nie miałam. A w nocy już wstaję do łazienki regularnie co 1,5 godz. Hmm, to może trochę tych oznak jest 🙂

Nenia fajny brzusio, aż mnie zainspirowało wczoraj i też sobie strzeliłam parę fotek 🙂 a dziś jeszcze męża muszę namówić na jakąś sesje. Bo miejmy nadzieję to ostatnie chwile na uwiecznienie brzuszka.

Kocik strasznie drogie te czereśnie u was. Ale może jakieś super wielkie na wypasie 🙂 U nas w Lublinie takie normalne to po 7 zł na rynku mają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do łazienki to ja latam średnio koło 3-4 razy....i to z zamkniętymi oczami heheh lunatykuje 😉

a czereśnie mega drogie i to jeszcze właśnie żeby były tak jak piszesz jakieś mega...a w cale nie, brzydkie i nie ciekawe...no zobaczę w weekend na rynku

na razie objadam się ogórami 😁 mniam 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
do łazienki to ja latam średnio koło 3-4 razy....i to z zamkniętymi oczami heheh lunatykuje 😉

a czereśnie mega drogie i to jeszcze właśnie żeby były tak jak piszesz jakieś mega...a w cale nie, brzydkie i nie ciekawe...no zobaczę w weekend na rynku

na razie objadam się ogórami 😁 mniam 😁

Ja dostalam za darmo chcialam zwrocic kase wujowi ale nie chcial. A stoja u nas po 5zl za kg. Truskawki podobno od 6do 10zl ale wczoraj pojadlam i w sumie dzis tez bym zjadla ale mam czeresnie za ktore niedlugo sie wezme w obroty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Kozinka i Dorota wielkie gratulacje!!!! Szok u Kozinki 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Emi trzymam kciuki 😘 😘 😘

Sorki ze sie wczesniej nie odzywalam ale musialam sie troszke ogarnac, jednak co 2 dzieci to nie jedno, tym bardziej ze z Lei niezly cycoch. Wlasnie wyszla polozna srodowiskowa i mala od wyjscia ze szpitala przybrala prawie 200gr 🤪 🤪 🤪 Ja juz jestem na minusie 9 kg, wczoraj bylam w szpitalu sciagnac szwy to sie zwazylam od razu 🤪

Czarna wiem, ze pytalas pare razy o to moje cc ale niestey ja mam MEGA PECHA do porodow.Dobrze, ze wiecej nie bedzie, juz ja sie o to postaram 😁 Mam nadzieje, ze Cie nie postrasze.

Poszlam do szpitala dzien wczesniej, o 6.30 dnia nastepnego poszlam na lewatywe i siedzialam jak kolek do 12 bo sie wszystko poprzesowalo. O 11 dali mi kroplowke i nalozyli cewnik... 🤢 mega nie przyjemne uczucie, to tak jakbys miala zapalenie pecherza level MAX. Lezalam wiec i stekalam z laska obok. Pozniej poszlam na sale operacyjna, dostalam zastrzyk w plecy i czulam jak mi sie znieczulenie rozplywa po kregoslupie ale nie bolalo wogole. To jest tak cienka igla ze nei ma sie czego bac, pozniej nogi mi zaczely mrowiec i polozyli mnie na plecach. Przygotowali wszystko, firanke na wysokosci szyi zebym nic nie widziala ale cos mi nei pasilo bo moglam ruszac palcami od nog a przy pierwszej cc tego nie moglam wogole ale pomyslalam ze pewnie jeszcze jest czas.No i w tym momencie zaczeli mnei ciac, czulam WSZYSTKO doslownie, kazde ciecie, kazde pociagniecie skory wiec zaczelam panikowac, i mowie anestezjolog ze cos jest nie tak,. ze za pierwszym razem czulam tylko jakby mnie ktos stukal palcem a teraz czuje doslownie wszytsko! Zapytala sie mnei czy boli ja ze nei ale nie wiem czy po prostu zaczelam panikowac czy co, zaczela mnei glaskac po buzi i mowi spokojnie bla bla bla, teraz beda wyciagac dziecko, JEZUSKU!!!! Czulam jak mi mloda wyszarpuhja z brzucha jak go uciskaja zeby przeszla i zaczelam sie drzec, pozniej slyszalam juz tylko anestezjolog jak krzyczy szybko szybko i odplynelam, musieli mnei uspic bo moj organizm za szybko zmetabolizowal znieczulenie. Okazalo sie ze lezalam po tym jeszcze poltoprej godziny a nawet o tym ne wiedzialam, myslalam ze lezalam na sali do wybudzenia z 5 min. Dostaklam tramal i ketonal w kroplowke, cos na uspokojenie io odwiezli mnei do pokoju. Jak juz bnylam w pokoju to juz mialam normalne czucie w nogach. masakra. Pytalam dziewczyn czy tez wszystko czuly one ze nie, wiec jednym slowem PECH. A i jeszcze poczulam moje wody plodowe i krew ktore polecialy mi na reke, przez 3 dni nie moglam sie pozbyc krwi spod paznokci. Takze ogolnie peszek troszke ale spoko, przezylam, Lea jest super, jestesmy zdrowe i cale a to najwazniejsze. Co do dochodzenia do siebie to przez [pierwsza dobe bylam na tramalu wiec spoko 😁 jak wstalam i poszlam sie umyc poczulam sie jak nowonarodzona, 2 dnia sciagneli mi cewnik bo juz mi tak potwornie przeszkadzal ze mala bania i wtedy tez dostalam mala do pokoju i na cycka, od tej pory wogole z niego nie schodzi 😁 Przez pierwsza noc i dzien jak leciala siara to przezucalam mloda tylko z cycka na cycka, pozniej nawal pokarmu ale dzieki temu ze mialam ta masc aventa i laktator przezylam to bezproblemowo. Kolezanka obok prawie nabawila sie zapalenia bo sie obudzila, ze te kamienie trzeba masowac jak jej cycki byly twarde jak skala, pokazalam jej co i jak, pozyczylam laktator i dalysmy rade. Ogolnie bawilam sie w ciocie dobtra rade co mnie juz pozniej doprowadzalo do szewskiej pasji bo niestety te siostry to takie kurwy byly ze masakra ale to odrebny temat. Jedna byla tylko normalna. Po pierwszym cieciu doszlam do siebie szybciej o dzien 😉 Teraz jak pozbylam sie szwow i moge nosic pas sciagajacy czuje sie jak nowonarodzona i jakbym nigdy nie miala cc.

O kurde ale sie rozpisalam, ide ogarniac chalupe, mezol pojechal na miasto, Majka do babci wiec trzeba sie wziac za robote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko Wiola 😮 😮 😮 😮 wszystko czuć....masakra....

całe szczęście że córcia wszystko wynagrodziła i że doszłaś szybko do siebie. ale poród....jacież nie pierdziele....dzięki wielkie za takie doświadczenie 😮 😮 😮

dobrze że już w domciu jesteście i cieszycie się sobą 😉

muszę sobie też taką maść aventu kupić, to na bolące brodawki rozumiem jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wilolka masakra z tego co piszesz, najważniejsze że już po wszystkim 🙂
GRATULACJE DLA MIDORADY 🙂
Emi trzymam kciuki by poszło szybko 🙂

U mnie na obiadek naleśniki z serkiem 🙂
Dzięki za komplementy dot. mojego brzuszka 🙂 Ja się już czuję jak prawdziwy hipopotam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale historia z tą cesarką 😲 można by opowiadać wszystkim przyszłym mamom, co są za cesarką na życzenie. Ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i pocieszający jest fakt, że Wiolka pisze, że teraz czuje się już jak nowo narodzona. Czyli co my babki nie jesteśmy w stanie przeżyć.

Gratulacje dla szczęśliwej mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Ma ktoś kontakt z Emi?

Mi się zdaje, że akcja trwaaaaa 🙂 🙂 🙂


no chyba trwa i lepiej nie przeszkadzać 🙂 jak będzie po to na pewno do którejś się odezwie, ale też myślę cały czas o niej.
Ciekawe jak się nasza Ania czuje.
no a Midorada czuje się dobrze, choć śpiąca. Mężuś szaleje z radości 🙂 🙂 a i dziękuje za trzymanie kciuków i pozdrowienia od nas wszystkich bo jej przesłałam 😉
Ewa brzusio fakt zgrabny ale to chyba nie teraz przy końcówce co? bo co to tylko my takie brzuchacze??? 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂
Dorotka gratulacje wielkie 🙂
Wiola to mialysmy podobnie bo ja tez stopy czulam normalnie sobie nimi ruszalam ale fakt nie odpłynełam jak Ty grunt ze mamy to za sobą 🙂ja dzis sie wbilam w pas sciagajacy 🙂u mnie zlecialo juz 11,5kg a przed porodem mialam rowne 20kg na plusie 🙂ale jest ok kremiki poszly w ruch i lekarz powiedzial ze po 6 tyg juz moge wrocic do plywania 🙂
Ewelka ja i Wiola miałyśmy cc na życzenie i bynajmniej ja polecam pierwszą córcie rodziłam naturalnie i juz po raz drugi bym tego nie chciala przeżyć mam chyba za wąski kanał rodny 🙂
dzisiaj był pediatra i polecała szczepionki na pnełmokoki i rota virusa powiedziala ze lepiej zaszczepic bo pierwsza dzidzie pewnie mam w przedszkolu i bedzie przynosila jakies choroby to maly sie zarazi a ja na to ze mam corke w gimnazjum a ona na mnie spojrzała i mowi zeby jaj sobie nie robiła 😁 😁 😁 ale był ubaw 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dreszcze na plecach poczułam jak poczytałam Wiolu o cesarce... rany, ciężko i stresująco... Ale najważniejsze, że jesteście już w domu i wszystko dobrze, zdrówko dopisuje.

Emi milczy, może wita na świecie już maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak to miło być na takim forum, jak się przeczyta parę komplementów to humor od razu lepszy 🙂 moje zdjęcie z wczoraj akurat jest. a dziś mija skończonych 38 tygodni. ale fakt wysoka jestem. tylko że u mnie brzuszek jest bardziej wypukły po prawej stronie, czego na zdjęciu raczej nie widać. bo mam najprawdopodobniej macicę dwurożną (a jak jest to się okaże po ciąży, bo w ciąży to podobno ciężko już stwierdzić).

A z tymi porodami to już nie wiadomo, który lepszy. Część zachwala cesarki, część naturalne. ale pewnie to nie ma jednej recepty dla wszystkich. Ja się wypowiem o sobie jak już przeżyję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos mnie dzis od czasu do czasu pobolewa jak na @ ale takie leciutkie te bole ze nawet nie zwracam az tak na nie uwagi. Zaraz ide prasowac, maz niedlugo bedzie i trzeba obiad mu podszykowac.
Odezwe sie pozniej.

Nie pamietam ale chyba nie witalam sie z nowa kolezanka, wiec witam w naszym gronie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny Emi pisała mi jakieś 2godz temu ,że jest na porodówce i odeszły jej wody 🙂

Witam nową Mamcię 🙂 ładny brzusio 😉

Wiolka to jakiś koszmar to co piszesz 😲 😲 😲 całe szczęście ,że już jest po wszystkim !!! no i na tramalu pięknie Ci mijał czas 😁 😁 ale dobrze ,że wszystko jest o.k. 😎 😎
Wrzuć jakieś aktualne foto małej 🙂

U mnie truskawki dzisiaj po 7,50zł ,
a na obiad była zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...