Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mąż Mikuli - córeczce daliśmy na imię Zuzanna. CC miała, ponieważ Zuzia ułożona była miednicowo. Dwie moje kobitki (przepiękne) wyjdą po sześciu dniach czyli ok. środy / czwartku. Już za nimi tęsknie. Odwiedziny są tylko przez cztery godziny dziennie, więc nie mogę się tak bardzo nacieszyć 😉. Pozdrawiam Mąż mamusi Mikuli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mikula napisał(a):
Mąż Mikuli - córeczce daliśmy na imię Zuzanna. CC miała, ponieważ Zuzia ułożona była miednicowo. Dwie moje kobitki (przepiękne) wyjdą po sześciu dniach czyli ok. środy / czwartku. Już za nimi tęsknie. Odwiedziny są tylko przez cztery godziny dziennie, więc nie mogę się tak bardzo nacieszyć 😉. Pozdrawiam Mąż mamusi Mikuli 🙂

gratulacje dla dumnego tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂

Kurde ale sie prujemy pokolei 😁 😁 😁 😁 Mi jeszcze tydzień został i troszkę 🙂
Już nie śpie po nocach, boli kręgosłup i nogi, w dodatku myśle jak to będzie itd itp 🤔
Jak do tej pory najbardziej cieszy mnie to ,że każda z Naszych rozpakowanych Mamusiek szybko dochodzi do siebie 🙂

Mikula Gratulacje 🙂 to dziwne ,że odwiedziny tak krótko trwają, u mnie w szpitalu tata może być od rana do wieczora, co innego rodzina może przyjśc w godz odwiedzin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To u nas ogolnie tez w godzinach odwiedzin, tylko jedna osoba.. i napisane, ze o ile innym pacjentkom to nie przeszkadza...
ale ja jestem jak najbardziej za... cale rodziny pozniej przychodza halasu narobia..a dwa niektore kobiety sie np. krepuja karmic, badz wstac do lazienkijak obcy panowie sa w pokoju...
Mi to akurat rybka byla przy kim cycka na wierzch wywalam 😁

Czarna a ty na kiedy?? na 10 masz cc??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
To u nas ogolnie tez w godzinach odwiedzin, tylko jedna osoba.. i napisane, ze o ile innym pacjentkom to nie przeszkadza...
ale ja jestem jak najbardziej za... cale rodziny pozniej przychodza halasu narobia..a dwa niektore kobiety sie np. krepuja karmic, badz wstac do lazienkijak obcy panowie sa w pokoju...
Mi to akurat rybka byla przy kim cycka na wierzch wywalam 😁

Czarna a ty na kiedy?? na 10 masz cc??


11 czerwca - poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wlasnie skonczylam smazyc kotlety mielone na jutro, tak sie dzis narobilam w kuchni ze od jakiegos czas ciagle cmi mnie w dole brzucha. Taki leciutki bol ciagly. Nie daje sie mocno we znaki ale jest odczuwalny. Czyzby cos sie zaczynalo w kierunku porodu w koncu? 😁 Skurcze to chyba nie sa, zreszta co ja wiem na temat skurczy jak okres przechodzilam praktycznie bezobjawowo.

Tabeleczka nam sie uzupelnia oj taaak 🙂

Co do laktatora tez wlasnie szukam na allegro jakis nie szukam drogiego byle jakis tam byl.
narazie ogladam ten http://allegro.pl/laktator-ultramed-mega-zestaw-gratisy-promocja-i2353691751.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Hej wlasnie skonczylam smazyc kotlety mielone na jutro, tak sie dzis narobilam w kuchni ze od jakiegos czas ciagle cmi mnie w dole brzucha. Taki leciutki bol ciagly. Nie daje sie mocno we znaki ale jest odczuwalny. Czyzby cos sie zaczynalo w kierunku porodu w koncu? 😁 Skurcze to chyba nie sa, zreszta co ja wiem na temat skurczy jak okres przechodzilam praktycznie bezobjawowo.

Tabeleczka nam sie uzupelnia oj taaak 🙂

Co do laktatora tez wlasnie szukam na allegro jakis nie szukam drogiego byle jakis tam byl.
narazie ogladam ten http://allegro.pl/laktator-ultramed-mega-zestaw-gratisy-promocja-i2353691751.html



ooo no Kasiu ten nawet jest o.k. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Hej wlasnie skonczylam smazyc kotlety mielone na jutro, tak sie dzis narobilam w kuchni ze od jakiegos czas ciagle cmi mnie w dole brzucha. Taki leciutki bol ciagly. Nie daje sie mocno we znaki ale jest odczuwalny. Czyzby cos sie zaczynalo w kierunku porodu w koncu? 😁 Skurcze to chyba nie sa, zreszta co ja wiem na temat skurczy jak okres przechodzilam praktycznie bezobjawowo.

Tabeleczka nam sie uzupelnia oj taaak 🙂

Co do laktatora tez wlasnie szukam na allegro jakis nie szukam drogiego byle jakis tam byl.
narazie ogladam ten http://allegro.pl/laktator-ultramed-mega-zestaw-gratisy-promocja-i2353691751.html



ooo no Kasiu ten nawet jest o.k. 🙂


tak sie nad nim zastanawiam ale poogladam jeszcze inne chociaz ten wydaje sie ok mam podobny od szwagierki ale uzywany a nie chce uzywanego poza tym ten od szwagierki jest juz zepsuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...