Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂

Sandra a gdzie Ty sie wybierasz?

Wiolka ktora corka taka niedobra i nie spi? Adas wczoraj spal od 20 do 7.45as budzilam sie i patrzylam czy wszystko ok.

Z ta czekolada to wiadomo ze swiruje dla jednej czy 2 kostek nie bede wkurwiac żołądka wiec pochlaniam wieksze ilości 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już też powoli wysiadam 🥴 nie dość,że wiecznie sama w domu to młody przed 7 rano zaczął wyć i dopiero poszedł spać 😮 Klaudia też daje w tyłek bo nie wyspana bo Adaś ją obudził więc zapowiada się piękny dzień 🤢 mąż oczywiście pojechał do swojej mamusi i łaskawie zabrał małą więc mam czas w końcu coś zjeść i prasować 🥴
mój jeździ i dorabia jak może,w sumie dobrze,ale jak ma kuźwa na mnie opiekę to jak jest w domu to chociażby mi coś pomógł...a ten tylko piwko,komputer i łóżeczko 😮
a dzisiaj jak nie pojechał dorabiać to znowu wyszedł z domu bo przecież to nie facet zajmuje się domem i dziećmi...facet to ma mieć wszystko gotowe i niczym się ma nie przejmować 😮
powiedziałam mu,że może nie wracać do domu i zamierzam się do niego nie odzywać bo już nawet to chyba nie ma sensu skoro on patrzy tylko wyjść z domu żeby mieć święty spokój a mnie zostawiać ciągle samą 😮
a ja zasuwam sobie tak,że doba za krótka i zamiast kończyć krwawić po porodzie to zaczynam na nowo 😮 pewnie z przesilenia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania z moim jest od 2dni to samo fakt ze zapuerd... W robocie od 14 lonczy nawet 1 w nocy spi do 11 q jak maly placze to nawet sie mie podniesie nie wiem czy ma taki twardy sen czy udaje nawet jak wstanie to tylko tv komputer i tak w kolko... Nawet mu sie pieluchy nie chce zmieniac o.O powiedziałam mu co mysle i do mnie pretensje ze ja tylko sobie co 3h karmie i w chacie siedze a prawda taka ze wysiada mi kręgosłup wczoraj wylam z bolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
rano wstałam z hasłem w głowie: POLSKA Biało Czerwoni.....tralalalala 🙂 taki smile od rana 🙂
teraz sobota przed nami i mogę spokojnie rodzić 😁


eh ci faceci....im się wydaje że takie tylko przewijanie, karmienie, prasowanie, gotowanie, sprzątanie to tylko jak to oni ładnie mówią "siedzenie w domu" heheh ale od siedzenia kręgosłup nie boli...... a oni co? siedzą w pracy, także niech tak się zamienią z nami, chciałabym to zobaczyć 🙂
ale Justyna Twój Adaś to ślicznie Ci sypia, złoty chłopak 🙂

miłego dzionka 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItam się i ja 🙂

jeju te chłopy, oni są czasami niepoważni.. najlepiej im zamontować kamerę i potem pokazać ile to się człowiek narobił!!
Mój mąż będzie ze mną i Niunią w domku całe wakacje, bo zmienia prace i wraca do roboty we wrześniu 🙂
Bardzo się cieszę, co ciekawe on cieszy się ogromnie, że będzie mógł być z nami non stop aż dwa mieszki, bo w sumie nie często się zdarza by facet mógł tak długo żonie pomóc 🙂 🙂 🙂

U nas w weekend Dni Kwidzyna 🙂
Chce je przetrwać a potem moge rodzić 🙂
Zapowiada się fajowo, bo w sobote o 19:00 gra Chylińska, potem na telebimie mecz Polska-Czechy czyli ministrefa kibica, potem Robert M o 23 i sztuczne ognie 🙂
a w niedziele Kombi 🙂

Ciekawe jak tak Czarna i Katia, mam nadzieje, że z dziewczynami i Maluchami wszystko w porządku 🙂

Miłego dnia, zmykam jeść śniadanko, dziś na obiad gotuje szczawiową 🙂
No i dzień umili mi kosmetyczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiejsza nocka to jakies nieporozumienie, Lea nie spala od 3 do 6 rano i to ledwie zasnela.Najgorsze, ze plakala i nie wiadomo bylo o co chodzi a nie wygladalo mi to na kolke. Cycka juz nie mogla, herbatki troche lyknela, odbilo jej sie, sucha pielucha, smoczek na sile wcisniety w buzke, kolyska, bujawka, no nic nie dzialalo!z cycka jak pociagnela to wypluwala bokiem, ja patrze a mam na poscieli wielka plame od mleka na szczescie moj mezus wzial i zajal sie majka zebym mogla sie jeszcze zdrzemnac. Teraz mloda spi a D wybyl i tel. mu nie dziala wiec zaczynam sie martwic

Milego dnia dziewczyny, ide sie ogarnac.

Kozinka masz cierpliwosc do tego swojego faceta, podziwiam.

Kocik kiedy soe na porodowke wybierasz? Zameczja Cie juz ludzie takimi pytaniami? Heheh

Czarna jak tam, daj znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Pół godziny temu wstałam- korzystam puki jeszcze mogę i śpię ile lezie 🙂
Właśnie jem śniadanko, ogarnę dom i czekam na kuzynkę, będzie plota, kawa ciastka 😁
Moje samopoczucie ma się dobrze, nogi z rana w miarę normalnie wyglądają- rany jak ja tęsknię za swoimi kostkami 🙂
W piątek siostra zabiera swoją córcie i zobaczę moją chrześnicę dopiero na święta 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nie byłoby taj źle gdyby nie te kolki które się zdarzaja nawet 3 dziennie a trwają nawet kilka godzin jedna 😞 na szczęście dzwoniła do mnie lekarka Adasia i umówiła się na wizytę patronażową na jutro na 9 rano w gabinecie (bo do domu nie dała rady przyjechać a zazwyczaj przyjeżdża z tego ośrodka) i powiedziała mi,żebym sobie zarezerwowała około 40 minut na wizytę żeby się dobrze poznać,pobadać itd i poprosiła o listę pytań do niej,więc poproszę ją o jakieś kropelki dostosowane do takiego wieku a jeśli takich nie ma to zapytam ją co jeszcze można zrobić z takimi kolkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
u mnie nie byłoby taj źle gdyby nie te kolki które się zdarzaja nawet 3 dziennie a trwają nawet kilka godzin jedna 😞 na szczęście dzwoniła do mnie lekarka Adasia i umówiła się na wizytę patronażową na jutro na 9 rano w gabinecie (bo do domu nie dała rady przyjechać a zazwyczaj przyjeżdża z tego ośrodka) i powiedziała mi,żebym sobie zarezerwowała około 40 minut na wizytę żeby się dobrze poznać,pobadać itd i poprosiła o listę pytań do niej,więc poproszę ją o jakieś kropelki dostosowane do takiego wieku a jeśli takich nie ma to zapytam ją co jeszcze można zrobić z takimi kolkami 🙂
przepraszam że się wtrącę ale na kolki super jest Sab Simplex niemieckiej firmy http://www.sabsimplex.pl/ bo są też podruby z Danii i Słowacji ale niemieckie działają cuda wiem po swoich dzieciach
daje się 15 kropelek do pokarmu
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję za informacje 🙂
ja już nawet zastanawiałam się nad przejściem na butelkę,ale to nic nie da chyba,bo mały nawet w szpitalu miał kolki a jedzenie było dostosowane do diety mamy karmiącej,więc pewnie taki jego urok,a po butli też może mieć kolki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
dziękuję za informacje 🙂
ja już nawet zastanawiałam się nad przejściem na butelkę,ale to nic nie da chyba,bo mały nawet w szpitalu miał kolki a jedzenie było dostosowane do diety mamy karmiącej,więc pewnie taki jego urok,a po butli też może mieć kolki 🥴
oklask dla ciebie w walce z kolkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu to fajna lekarka Wam się zapowiada, trzymam kciuki oby tak było 🙂 i może pomoże Adasiowi choć wiem że właśnie są różnego rodzaju kropelki na kolki, także będzie dobrze.
Wiola mnie jak lekarz wczoraj zobaczył to tylko zrobił minę że się jeszcze kulam 😁 a tak jak na razie aż tak natarczywych pytań czy stwierdzeń pt: "Ty jeszcze nie rozpakowana??" to nie mam, jedynie babcia dzwoniła wczoraj kontrolnie czy jestem jeszcze w domu i trenerzy Marcina go wypytują czy brat już na świecie 🙂

u nas śliczna pogoda ale nie mam gdzie się ruszyć więc tak sobie to sprzątam, to prasuję i zaglądam tu do Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam słonecznie
Dzisiaj piękna pogoda, aż szkoda siedzieć w domku, narazie rozpoczełam wietrzenie małej na balkonie a jutro pierwszy spacer.
Kozinka ja jestem nadal w szoku że u ciebie to chłopczyk, jeszcze raz wielkie gratulacje. Co do kolek to może spróbuj zaparzyć sobie koper włoski. Moja mała od dwóch dni bardzo się pręży a po tym jak zaczełam pić ten koper to się mniej spina.
Zmierzyłam mojej małej temperature bo wydawała mi sie bardzo ciepła i ma 37,1 myślicie że to normalne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Sandra pisała do mnie Kasia (Czarna) i mieli ja dzis wypisac ze szpitala ale malemu waga spadla o 10% i jeszcze Ją zostawili i pyta czy traki spadek masy ciala to duzo bo w szpitalu stwierdzili ze jest treoche odwodniony bo mowia ze ma troche sine raczki i usta urodzil sie z waga 3770g a dzis ma 3370g..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała też straciła sporo na wadze w szpitalu ale mówili że to normalne. Ja byłam w szpitalu 6 dób wiec w 2 ostatnie dni pomału zaczeła przybierać. Ale dwa dni temu była położna i ją zważyła, okazało się że nic nie przybrała odkąd wyszła ze szpitala. Taka mała oszustka z piersi zrobiła sobie smoczek usypiacz, więc muszę ją co trochę wybudzać aby jadła a nie cmokała. Jutro do pediatry zobaczymy czy coś to pomogło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...