Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka,

Aga - trzymamy kciuki!!! Wreszcie cos zaczelo sie dziac!!!!
Anetka nie przejmuj sie chlopami. Ja jak wyszlam ze szpitala, weszlam na wage i widze ze jest 6kg mniej. Powiedzialam to mojemu, taka uraowana, a on "tylko tyle?" - z wyrzutem prawie. Poza tym mi tez zostalo tyle - mniej wiecej - do zrzucenia, ale widze ze to wszytsko siedzi w boczkach. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Aga skarbnico zanim pójdziesz do szpitala to chcę,żebyś wiedziała,że poszłam za Twoją radą w sprawie susiaka żeby się nie bać i powiem Ci,że dzisiaj przy kąpieli mocno,ale też delikatnie go naciągałam tak,że przeszedł ;prawie cały bez pęknięć 🤪 🤪 🤪
dzięki Ci wielkie bo tak to bym pewnie z moim strachem to pół roku robiła 🥴
ale tak to jest jak się czegoś nie wie i boi zrobić krzywdę ☺️ doktorka tak mi to tłumaczyła,że zrozumiałam to tak jakby to miało długo trwać a tu proszę 🙂 ze dwa dni i bez problemu cały wyjdzie 🙂 🙂


Dziewczyny - o czym Wy mowicie??? Ja nic o tym nie wiem? Czy to trzeba robic? Nikt mi niczego takiego nie powiedzial!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
kozinka napisał(a):
Aga skarbnico zanim pójdziesz do szpitala to chcę,żebyś wiedziała,że poszłam za Twoją radą w sprawie susiaka żeby się nie bać i powiem Ci,że dzisiaj przy kąpieli mocno,ale też delikatnie go naciągałam tak,że przeszedł ;prawie cały bez pęknięć 🤪 🤪 🤪
dzięki Ci wielkie bo tak to bym pewnie z moim strachem to pół roku robiła 🥴
ale tak to jest jak się czegoś nie wie i boi zrobić krzywdę ☺️ doktorka tak mi to tłumaczyła,że zrozumiałam to tak jakby to miało długo trwać a tu proszę 🙂 ze dwa dni i bez problemu cały wyjdzie 🙂 🙂


Dziewczyny - o czym Wy mowicie??? Ja nic o tym nie wiem? Czy to trzeba robic? Nikt mi niczego takiego nie powiedzial!!!!!

ja też nie wiedziałam 🙂 jak popatrzysz na siusiaka to końcówka powinna być "ruchoma" tzn powinno dać się odsunąć skórkę u samej góry jak u dorosłego mężczyzny 🙂 a u mojego skórka była zrośnięta tak,że nie dało się wogóle jej ruszyć tylko widać było malutką dziurkę że jest zrośnięte 😞 pooglądaj małego bo wcale nie musi być chyba zrośnięte więc może nikt nie mówił bo nie trzeba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry

siedze z Malym na rekach i pisze jedna reka 🙂

a wiec Kocik GRATULUJĘ CAŁEGO SERCA 🙂 NARESZCIE KLUSIACZEK JEST Z TOBA 😉
Nenia 3mam kciuki oby gladko poszlo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


co do siusiaka to ja malemu odciagam skorke na tyle ile sie da i koncowke delikatnie przecieram wacikem z woda, zeby tam sie nic nie zbieralo.
Anett jesli chodzi o wagę to u mnie po porodzie ubyło tylko 5kg 🤢
wkurzylam sie troche z 91kg na 86kg. teraz spadlam do 82kg i musze zrzucic jeszcze z 12kg zeby sie dobrze czuc 🤔 a faceci nie kapuja o co kaman moj tez mowi gdzie Ty jestes gruba jak brzuch jeszcze mi wystaje i wogole 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Kasiu a ja właśnie tej skórki nie mogę ściągnąć,żeby tam umyć 🥴
ale już wczoraj dość dużo ją ściągnęłam i prawie cały siusiak wyszedł 🙂


No to super 🙂
Różne są teorie na temat ściągania skórki... teraz mówią że się niby nie ściąga , ale ja tam wolę ściągać i mieć święty spokój.
Potem tylko same problemy. Moja koleżanka nie ściągała i Mały miał az kulki ropne pod skórką 🤔 płakał jak nie wiem i nie dał sie dotknąc w tamtym miejscu 🤢
wkońcu poszła z nim do lekarza i lekarka na zywca mu ściagała.
Słyszałam też ze sie nacina jak zarośnie 🤨 🤨 🤨 🤨
także lepiej tego pilnować !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik gratulacje :* nareszcie klusio na swiecie 😁
Anetka Dorotka nie przejmujcie sie faceci nigdy tego nie zrozumieja 🤢
Ania ja ściągane ale caly nie wyszedl dziurka juz duzo wieksza stulejku brak czasem skorke nqciaga sie do 2lat mi polozna mowilq zeby nic nie robic ale wole dmuchac na zimne 🙂 co do epitetoe męża i koleżanki to brak slow 🤢
Emi mój tez mial potowki pomogly kapiele w krochmalu zacznij Wiktorka lżej ubierac bo pewnie przegrzany a co do natluszczania ja mam emulsje ale dodatkowo do wody daje oliwke bambino bo nivea uczula młodego 🤢
Nenia 3mamy kciuki obys tulila Hanie :* super ze sytacja z mama opanowana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc teraz wieści od nas: dzidzia przespała całe ktg - 20 minut słodkiego snu, obudziła sie pod koniec i dwa razy się ruszyła. Później poszłam do mojej ginekolog, pytała kiedy rodzimy - za 3 dni. Zbadała - a tam 2cm rozwarcia i szyjka 0.5 cm. Mała uciekła podczas badania w górę, śmiała się lekarz ze sie przestraszyła - no nie dziwię się spisz sobie spokojnie a tu ktos cie maca 🙂 powiedziała, ze dzis w nocy mozemy rodzic bo wszytko gotowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
No więc teraz wieści od nas: dzidzia przespała całe ktg - 20 minut słodkiego snu, obudziła sie pod koniec i dwa razy się ruszyła. Później poszłam do mojej ginekolog, pytała kiedy rodzimy - za 3 dni. Zbadała - a tam 2cm rozwarcia i szyjka 0.5 cm. Mała uciekła podczas badania w górę, śmiała się lekarz ze sie przestraszyła - no nie dziwię się spisz sobie spokojnie a tu ktos cie maca 🙂 powiedziała, ze dzis w nocy mozemy rodzic bo wszytko gotowe 😁


Cudne informacje 🙂
Wydaje mi sie, ze to bedzie lada chwila 🙂
Czekamy na informacje, dawaj znac jak Twoje samopoczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCIK GRATULUJE 🙂
dzieki dziewczynki za slowa otuchy,nie odzywalam sie do niego wczoraj dzisiaj tez chodze nadąsana w nosie mam 😠
Kasiu to my przytylysmy podobnie do porodu mialam 90kg a teraz mam 77.5...
Dorotka to Ty jestes nastepna ,ale fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
KOCIK GRATULUJE 🙂
dzieki dziewczynki za slowa otuchy,nie odzywalam sie do niego wczoraj dzisiaj tez chodze nadąsana w nosie mam 😠
Kasiu to my przytylysmy podobnie do porodu mialam 90kg a teraz mam 77.5...
Dorotka to Ty jestes nastepna ,ale fajnie 🙂


no to widzisz mamy troche do zrzucenia. Ty juz troszke zrzuciłas, ja znowu karmię i nie mogę się odchudzac, bo Maluszek musi miec wszystko co potrzebne w pokarmie.
Moze jakos samo zejdzie zobaczymy, jak narazie waga powoli sama spada w dół.
Nie wszystko naraz 😉

Ja z tymi sutami nie wytrzymam , popękane krew się leje , teraz je wietrze zeby schnęły, oczywiscie nie w przeciągu. Ile to jeszcze potrwa 🤢 🤢 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja te kilogramy to zgubilam w ciagu 5 dni po porodzie a teraz przez 3 tygodnie zeszlo mi zaledwie 0,5kg 😠
ale jestescie dzielne z karmieniem piersia troszke zazdroszcze ale co zrobic ze jestem slabsza psychicznie ehh 😞
moja koleżanka wczoraj miala cc wyobraźcie sobie ze zadecydowali o cieciu w 42tyg i 5 dniach troszke dlugo co 🤢 ma synka z taka dlugoscia jak nasz i waga tylko o 100g mniejsza 😁myslalam ze Wiktorek bedzie mniejszy a tu taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik gratulacje!!!! Sie doczekalas.. 🙂)

Ja sie malo odyzwam, bo lazeguje z dzieckiem po gorach 🙂) i korzystam z pieknej pogody 🙂)

Co do naciagania, to lepiej to robic, bo poniej jak przyrosnie, to chirurg juz taki delikatny nie jest ;/ i potrafi sciagnac na sile..;//
i najlepiej podczas kapieli... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo Kochane ja dopiero mam chwilke 🙂

KOCIK, NENIA OGROMNE GRATULACJE


DOROTKA TRZYMAMY KCIUKI BY BYŁO TO LADA CHWILA

Ja do smarowania małego kupiłam wczoraj to co zaleciła lekarka a jest to DERMOCEUTICA ATOPRA LIPOEMULSJA SKÓRA WRAŻLIWA, ATOPOWA, BARDZO SUCHA, na zielone kupy mam podawac BioGaia, krople probiotyczne zobaczymy czy cos to da.

co do siusiaczka to mi powiedzieli by nie naciagac ale i tak to robie, ja sie boje tak mocno naciagnac i u mnie sisior nie wychodzi jeszcze.

Anetka, Czarna to moja waga do porodu to tez 90 kg i teraz waże 77,2 więc tez jeszcze 7 kg 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Hejo Kochane ja dopiero mam chwilke 🙂

KOCIK, NENIA OGROMNE GRATULACJE


DOROTKA TRZYMAMY KCIUKI BY BYŁO TO LADA CHWILA

Ja do smarowania małego kupiłam wczoraj to co zaleciła lekarka a jest to DERMOCEUTICA ATOPRA LIPOEMULSJA SKÓRA WRAŻLIWA, ATOPOWA, BARDZO SUCHA, na zielone kupy mam podawac BioGaia, krople probiotyczne zobaczymy czy cos to da.

co do siusiaczka to mi powiedzieli by nie naciagac ale i tak to robie, ja sie boje tak mocno naciagnac i u mnie sisior nie wychodzi jeszcze.

Anetka, Czarna to moja waga do porodu to tez 90 kg i teraz waże 77,2 więc tez jeszcze 7 kg 🤢


Emi to i tak ładnie spadłas, przede mna jeszcze tyle kg 😮
w dodatku został mi brzuch wystający, mam majtki sciagajace ale narazie nie zakladam zeby rana sie goiła . Nie chce jej zaparzyć 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...