Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NENIA GRATULUJE !!!!!!!!! 🙂 🙂
my dzis bylismy w skarbówce po zaswiadczenia o dochodach za 2010r bo sie staramy o ten drugi tysiąc złoty becikowego tak zwanego (zapomogi jednorazowej za urodzenie żywego dziecka)a ze oboje nie mamy udokumentowanych zarobkow za 2010r to stwierdzilismy ze skorzystamy ..dochod tez nie przekracza nam granicy 552zl na osobe wiec mysle ze bez problemu dostaniemy...
jutro burze i deszcze a my chcielismy na dzialke jechac ale tak jest zawsze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandra możliwe,że po równych 3 tygodniach dostałam okres?
bo około tygodnia nie krwawię,nawet wkładek nie nosiłam już a dzisiaj obudziłam się zalana krwią i przypomina to okres ☺️
ważne to dla mnie jest,bo moje miesiączki są nieregularne a chcę zacząć brać tabletki antykoncepcyjne więc teraz mam okazję bo następnego okresu mogę nie mieć przez kilka miesięcy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też mi się wydaje,że za wcześnie ale wygląda to na miesiączkę 🥴
z tym,że młodego nie karmię wogóle,pokarm zanika,ściągam go już tylko rano i wieczorem 😉
bo ja już nawet śluz miałam czyściutki a tu nagle poleciała mi w nocy krew i to nie żadne skrzepy czy brudny śluz tylko czysta krew ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To rzeczywiscie wczesnie.. szczegolnie jesli karmilas piersia...
Ja dostalam chyba po 6 miechach...


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/dscn4250f.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/2317/dscn4250f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Pozdrowionka dla Czerwcowek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie wkoncu was nadrobilam. Mialam problem z kompem i nie wchodzilam a dzis patrze i najserdeczniejsze gratulacje dla Neni i kocika 🙂
U nas sie zaczely problemy brzuszkowe 😞 😞 mala ma wzdecia bo kupy zrobic nie moze i sie wtedy napina i steka. Na razie ladnie spi wiec zobaczymy czy dzis da mamie pospac choc troche. W dzien problemow z brzuchem nie ma tylko wlasnie w nocy.
A co do mojego aniolka to juz zaczyna nas wykorzystywac i tylko na rekach by usypiala albo przy cycku chociaz sama tez potrafi zasnac.
Lece spac dobranoc

marlenka gratuluje 🙂 rany ale masz maluszka to ja mowie ze moja to drobina ale w porownaniu do twojego to mega duza jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marlena1109 napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂 widze kolejne sie sypią 😉 jutro Was doczytam troszke jak będzie czas;]

16.06 o 8.35 urodziłam Szymonka. waga 2660/48cm/10pkt . Cięzko było ale trzeba było dac rade.Poród sn . dobranoc ;*


Marlenko, ale malenstwo Twoj skarb. ale ogromne szczescie ze juz jest z Wami :-*

Kiepsko sie wczoraj czulam, dzidzia caly czas napieta, chyba sie wystraszyla wczorajszego macania przez lekarke :-) brzuch pobolewal, czop schodzil powoli. wody nadal obecne, jeden skurcz tylko byl. moze dzis sie cos zmieni. W kazdym razie stres troche jest ale i niecierpliwosc kiedy juz mala bedzie.
udanego dnia dziewczyny :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i znowu upał 🥴 mogłoby być kilka stopni mniej 😉
niewyspana jestem jak nie wiem co 😠 młody obudził sie w nocy koło 3 godziny,zjadł i zamiast spać to sobie oglądał świat bo robiło się jasno...koło godziny 4 świeciło już słońce i zasnął dopiero po godzinie 5 z tym,że przy wcześniejszym jedzeniu zasnął i nie mogłam go dobudzić,więc uznałam,że sobie pojadł i zostawiłam w spokoju więc po chwili znowu się obudził,bo głodny a jak już pojadł to znowu nie chciał spać 🥴
w końcu położyłam go koło siebie i zasnęłam a on nie wiem kiedy zasnął i czy wogóle zasnął bo o 7 znowu pobudka na butlę,bo tak sobie podsypia przy jezeniu i wypluwa,że zamiast co 2-3 godziny to je co 1,5-2 godzin 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dziewczyny mezow zagonic i samo wyjdzie 😁 ja czekam na wizyte do gina 🙂
Kasiu jak Anulka sie przyzwyczai to bedzie potem ciezko i sama spac nie bedzie 😜 ja tego wlasnie unikam 😁


Tysia ja tez tego chce uniknac ale mala przewaznie przy cycku zasypia chociaz ja wybudzam by jadla w nocy jak zasnela przy cycku to ja wybudzilam to z taka zloscia pociagnela za sutka ze myslalam ze mi go wyrwie tak zabolalo. Teraz najedzona i przewinieta lezy w lozeczku i chyba zasypia bo cisza sie zrobila. Przechwalilam wlasnie ja znowu slychac 😁 😁
Ale niech lezy sama usnac tez potrafi 🙂 a ja ide sie ubrac niedlugo goscie maja wpasc. U nas pogoda deszczowa ale ja lubie taka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

Jeju jak miło się czyta o Waszych maluchach 🙂 Mimo, że czasem sa to sytuacje ciężkie lub męczące, to Maluszki jedzą i rosną jak na drożdżach 🙂

U nas z kolei pochmurno i deszczowo, ale jak dla mnie Dwupaka to super opcja 🙂
Ja odkurzyłam góre i dół, powędrowałam po schodach 😁
Zaraz umyje podłogi 🙂
Dziś też mam gości, wiec chatka będzie błyszczeć 🙂

Miłego dnia Mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja własnie wrociłam od lekarza 😁

Wszystko ładnie zagojone śladu po porodzie nie ma macica obkurczona jak to lekarz stwierdził wyszłam z tego bez szwanku 😁 pyta się kiedy kolejne dziecko a ja ze nie planuje narazie a on ze zapisze mi antykoncep. i zapisał aż 6 opakowań i przed pól roku okresu nie bedzie bo mam brać bez przerwy 🤨 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...