Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dlatego. ze Tysia ma najprawdopodobniej zapisane tabletki dla kobiet, co karmia piersia.. i sa to tabletki tylko gestagenne ( zawieraja jeden rodzaj hormonu) i przy nich nie ma potrzeby robienia przerwy 🙂 Tak przynajmniej sadze, bo dla mam karmiacych wlasnie takie sie powinno zapisac 🙂

marlena 🙂) Fajna data, utrodzil sie w moje urodzinki.. GRATULACJE!!!

My wrocilysmy wlasnie z wycieczki do Ladka 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
jestem po ktg - dzidzia dostała czkawki więc pół zapisu jest zastrzałkowane ruchami 😁 ale skurczy brak. Nic się nie dzieje więcej niż wczoraj. Jak do piątku się nic nie stanie, to mam się skontaktowac ze szpitalem i mnie przejmują podobno. Oj mogłaby się do piątku zdecydowac bo byłoby bez dodatkowego kręcenia 🙂 Brzuch pobolewa trochę.

Więc może Maju mnie wyprzedzisz i to ja zamknę stawkę 🙂

Jak się już nasze dziecko urodzi - to całą wiedzę będziemy mieli tu zapisaną dzięki Wam. Na razie czytam i zbieram informacje na wszelki wypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra własnie jak mam to zacząć brać bo nawet nie zdarzyłam go zapytać to są pigułki cerazette i są to jedyne tabletki anty dla kobiet karmiących piersią. Nie mam robić przerw brać bez przerwy pewnie dlatego ze nawet małe opóznienie w jej braniu powoduje ze przestaje działać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
aha to nawet takie cuda sa dla mam karmiacych piersia 🙂super 🙂

ja jak nie karmię to mogę chyba każde,tylko teraz żeby nadszedł odpowiedni moment by je zacząć brać...a zależy mi na nich,bo przynajmniej okres będę mieć,a tak to nie mam po kilka miesięcy 😮 znaczy się krwawienie z odstawienia a nie okres 😉 ale przynajmniej jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉

Nenia i Kocik serdeczne gratulacje ! 😉 Niech maluszki się zdrowo chowają !

i My dziekujemy za gratulacje.tak moj synek jest malusi to prawda.mowia ze najprawdopodobniej jest taki mały przez moje nadciśnienie a ile w tym prawdy to nie wiem.ale i taki maluch urośnie 😉
Chce Wam powiedzieć,że i ja przytulałam sie z mężulkiem 😁 .pól godz poźniej odeszło mi troche wód.w sumie nie wiedzialam czy to na pewno to,wtedy.pojechalam z mezem do mamy o 20 zeby w razie co byc na miejscu koło szpitala bo ja od siebie do wojewodzkiego w gdansku mam ok 35km. mialam delikatne bóle brzucha ale nic specjalnego.o 23.30 dostałam bóle krzyzowe.bolało co raz to mocniej i o 2.30 jechalam do szpitala.ktg nie wykazało skurczy a ja juz nie wytrzymywałam z bólu.skurcze sie nasilały były co 5 min i lekarz dał mi zastrzyk i chcial odesłac do domu ... ;/
zaczełam sie wykłucac bo przeciez czułam,że mam skurcze.zatrzymali mnie w końcu niby na patologie ciąży.położna wypisała dokumenty ja stękałam wiec zbadała mnie jeszcze raz i stwierdzila ze porod sie zaczol bo mam juz rozwarcie na 2 i pół palca(pamietajmy o tym ze 30min wczesniej lekarz chcial mnie odesłac-sorki ale z tego to ja nie moge 😁) poszlam do ubikacji i puscila ze mnie krew.o 4.30 byłam na porodówce.mały nie chciał schodzic i ponad 3 godz parłam zeby mu pomóc.udało sie i o 8.35 był już z Nami 😉
Mam dośc mocno piersi poranione ale ciesze sie bo mały najada sie moim pokarmem,nie musze dokarmiac sztucznym 😉

Mamuśki które są jeszcze przed,życze szybciutkiego porodu :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=red]Marlena GRATULACJE!!![color=red][/color][/color]

Ja też sie zastanawiam nad antykoncepcja i powiem wam ze ciezko wybrac:/ myslałam o takim krązku novaring jakos tak sie nazywa, kolezanka ma niby jest zadowolona ale czasem potrafi wyjsc podczas sexiuku ogolnie mowi ze go nie czeuje no i w sumie nie niszczy tak watroby, tabletki natomiast lepsze bo masz pewnosc ze nic ci nie wyjdzie he, spirali ani plastrów napewno nie chce jakos nie mam do tego przekonania, ale Sandra może Ty nam coś doradzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
Hej,
jestem po ktg - dzidzia dostała czkawki więc pół zapisu jest zastrzałkowane ruchami 😁 ale skurczy brak. Nic się nie dzieje więcej niż wczoraj. Jak do piątku się nic nie stanie, to mam się skontaktowac ze szpitalem i mnie przejmują podobno. Oj mogłaby się do piątku zdecydowac bo byłoby bez dodatkowego kręcenia 🙂 Brzuch pobolewa trochę.

Więc może Maju mnie wyprzedzisz i to ja zamknę stawkę 🙂

Dorotka trzymam kciuki za Ciebie i Juleczke. Jeszcze Ty i Majka zostalyscie, ale juz za chwilke tez bedziecie rozprawiac z nami o kupach, zaropialych oczkach, zrzucaniu kilogramow (albo i nie) i tabletkach antykoncepcyjnych 😉 😜 Poki co odpoczywajcie dziewczyny ile sie da!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):

Denerwuje mnie ta pogoda nie wiem jak mam go ubierac tu mi z jednej strony wychodzą potówki a z drugiej charczy nosem i wyciągam kozy i troche smarków


ja dzis ubralam mala w cienkie body na dlugi i polspiochy ale widze ze po deszczu slonce sie pokazuje i robi duszno lecz i tak siedzimy w domu bo mojemu nie chce sie wyjsc na spacer a ja sama jeszcze z mala nie wyjde bo nie moge po cc sie przemeczac ani dzwigac. Nie wspomnialam wam ale w poniedzialek bylam na izbie przyjec bo rana po cc otworzyla mi sie w jednym miejscu na dobre 2cm szerokosci i mam zalozone 3 szwy do tego wyciagneli mi z rany jeden bardzo wielki skrzep krwi. Teraz szwy mnie ciagna ale jest to znosne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mojej Poli tak dobrze w brzuniaczu, że nie chce jej się do mamusi i tatusia wyjść.. 😠 😠
Tyle wyczekałam, to poczekam jeszcze troszke 🙂
Ale kazdego dnia już myśle, że to może dziś 😁

W ogóle robiłam dzis zakupy w dwóch sklepach, w jednym płaciłam 11,11 zł, a w drugim 16,16 zł.. dziwne, nie?
Musze chyba dzisiaj w Lotto zagrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciezka sprawa z antykoncepcja.. ciezko dogodzic w tej kwestii...

Moge Wam odpowiedziec na pytania nurtujace, bo to moja praca mgr 🙂 wiec na bieząco w miare ejstem 🙂 hehe

Ja sama myslalam, nad spirala, no ale jakos sama nie wiem. Efekt jest dobry, tylko jakos mnie zniechceca umieszczenie ciala obcego w mojej macicy...
wiec sama nie wiem, pewnie bede brac tabletki...;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
No mojej Poli tak dobrze w brzuniaczu, że nie chce jej się do mamusi i tatusia wyjść.. 😠 😠
Tyle wyczekałam, to poczekam jeszcze troszke 🙂
Ale kazdego dnia już myśle, że to może dziś 😁

W ogóle robiłam dzis zakupy w dwóch sklepach, w jednym płaciłam 11,11 zł, a w drugim 16,16 zł.. dziwne, nie?
Musze chyba dzisiaj w Lotto zagrać 🙂


Graj, graj - dwie liczby już masz do obstawienia: 11 i 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ja mialam kiedys plastry one sa wskazane dla osob palacych ja nie pale ale sie uparlam ze chce je i juz i po 3 miesiacach stosowania skonczylo sie krwotokiem 🥴 wiec pozniej juz bralam tabletki ostatnie jakie mialam to byl tri-regol pasowal mi super 1,5 roku go stosowalam az nagle zmienil sie producent i zaczely sie zawroty glowy ale tak silne ze czasem ladowalam na scianie tak mnie sciagalo wiec odstawilam w cholere i tu padla decyzja o dziecku i oto jest Oskarek 🙂 zastanawiam sie co teraz mi przepisze lekarz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...