Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak, Tysia 🙂) bo okres to przy karmieniu mozesz miec i za pol roku jak nie pozniej 🙂)

Emi, ale ma katarek czy po prostu taka woda z noska??
Polecam zakraplac woda morska i pozniej ladnie odciagac, a zeby sie dobrze spalo mozna masc majerankowa posmarowac pod noskiem...

Ehhh, szkoda tego kibica z Irlandii ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Tak, Tysia 🙂) bo okres to przy karmieniu mozesz miec i za pol roku jak nie pozniej 🙂)

Emi, ale ma katarek czy po prostu taka woda z noska??
Polecam zakraplac woda morska i pozniej ladnie odciagac, a zeby sie dobrze spalo mozna masc majerankowa posmarowac pod noskiem...

Ehhh, szkoda tego kibica z Irlandii ;//


Ja odciagam frida to wychodzi takie zółte nie duzo co prawda i mega żółte kozy:/ lekko mu zakropie woda morska w takim razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie pokarm chyba sam zanika w szybkim tempie 🤪
bo początkowo ściągałam 3-4 razy dziennie,teraz już tylko rano i wieczorem i przy takiej częstotliwości było około całej buteleczki z laktatora czyli koło 150ml. z jednej piersi,potem była niecała buteleczka,potem połowa a teraz połowę to mam z dwóch piersi 🤪
więc skoro tak się dzieje to może nie ma sensu brać tabletek skoro pewnie kilka dni i go nie będzie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Sandra doradź czy iść z małym do lekarza, katar odciągam żółty i lekko pokasłuje 😞

zadzwoń do położnej lub lekarza,bo niby katarek albo delikatny kaszelek to nic,ale to jest malutki dzidziuś i może lepiej to skonsultować 😉 tym bardziej,że te upały teraz są takie,że dziecko się poci non stop a przy takim czymś łatwo się przeziębić jak np. wejdziesz do chłodniejszego miejsca z dzieckiem i nie trudno o przeziębienie 🥴
ja mojego mam w samym body w domu,bo masakra tak gorąco i też się cholernie boję żeby go czasem nie przeziębić,ale u nas to woda mu z czoła leci tak gorąco i też nerwowy przez to 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej maminki 🙂
co do tego katarku to moj maly nie ma ale wlasnie slyszalam u niego jakby taka sapkę wiec wzielam gruszke i wyciagnelam tak wielkiego babola ze nie wiem jak on sie tam zmiescil 😁 😁
wiecie co mam po ciazy tak piekne paznokcie ze jestem w szoku tyle lat nosilam akryle a teraz nie musze bo mam super pazurki,az moja kosmetyczka nie moze sie nadziwic 🙂
bylam dzisiaj na solarium weszlam na 8 min zeby skore oswoić po takim czasie jej odrazu humor lepszy buzia opalona az milo,blizne oczywiscie zakrylam i opalam sie w stringach jakby co 😉
jeszcze po pologu zaczynam chodzic na body space to taka bieżnia pod cisnieniem normalnie dam z siebie wszystko zeby schudnac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

My sie wykonczymy bo co noc od 3 nie spimy, wszyscy sa na nogach nawet Majka. Lea zasnela o 6 a o 7 znowu pobudka, no skichac sie mozna,

Mloda tez tylko w body na ramiaczkach a i tak dostala potowek 🤢

Emi pewnie i tak Ci nic innego nie zakleca tylko psikanie woda morska lub zakrapianie sola fizjologiczna i sciaganie tych glutkow bo Wiki jeszcze za maly na jakiekolwiek inne kuracje. A jak jego kupki?

Wybaczcie ale wiecej nie pamietam bom nieprzytomna,

W dodatku Lea lapie okropnego nerwa przy cycu, zassie, wyplyuwa i sie drze i tak w kolko 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka zauwazylam ze Adas ma to samo lapie cyca ssie z 10 minut po czym się wyrywa z sutkiem w buzi mi go ciągnie ze sobą po czym tez się zaczyna niecierpliwić ;/

Emi najlepiej zadzwon do lekarza bo moja pediatra powiedziala ze jak przy sapce bedzie delikatny kaszelek to momentalnie mam przychodzić jutro idziemy na szcepienie już widze ten ryk 🥴 🥴

kozinka zaparzona szałwia i mięta powodują ,że laktacja ustaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola u mnie jest pobudka o 3.00 na mleczko i pozniej o 6.00 i jak zje oczy jak piec zlotych i spac nie chce a my jestesmy nie przytomni bo o 1.00 w nocy chodzimy spac jakos wczesniej nam sie nie udaje 🥴
w ogole to moj synus zrobil sie placzek ,kupilam espumisan podaje mu na noc..dzis byla polozna powiedzialam ze maly ma problem z kupa ze zalatwia sie co drugi dzien od tygodnia to polecila preparat dicoflor i jak nie pomoże to zmiana mleka...no zmiana jak zmiana ale na jakie teraz najlepiej byloby zmienic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett ja małemu też często daje o 1:00 mleczko na śpiocha wypija 140 i śpi do 6:00 może spróbuj mu dać na śpiocha to mleko a przed jedzeniem weż go połoz na brzuszek niech sobie troszkę polezy/pośpi może bedzie lepiej... co do mleka to my w pogotowiu mamy nan ale z tego co słyszałam to nie jest w cale dobre.. ;/ może bebilon?? ale w chuuuuj drogi na moje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie drogi ten bebilon z tymi kupami tak od tygodnia mu sie zmienilo bo wczesniej bylo ok..na spiocha mu dawalam dwa razy mlesio to i tak skubany obudzil sie na amciu o czasie nic sie go nie oszuka 🙂na brzuszku jest kladziony ale na krotko dzis na dluzej go poloze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w osrodku, Mały dostał kropelki Nasivin, są one co prawda od 3 miesiaca no ale lekarka zaleciła i dostaje jedna krople 2 razy dziennie a nie po 2 krople i ma je brac 3 dni a nie 5-7 jak po 3 miesiac zobaczymy mam nadzieje ze przejdzie boje sie zeby na oskrzela nie przeszło eh dziadostwo.

Wiola
u nas kupki jaz jajeczne 🙂 wiec chyba krople pomogły 🙂

Anetka
nam na kupy ppolecam ci krople BioGaia u nas była kupa raz dziennie i to po wielkich trudach i zielona teraz po kroplach jest 2 razy dziennie, nie meczy sie tak i kupy sa jajeczne 🙂 tu sobie poczytaj o tych krpolach http://www.doz.pl/apteka/p14871-BioGaia_krople_probiotyczne_dla_dzieci_5_ml
Myślę ze lepiej najpierw sprubowac z kroplami bo zmiana mleka nie taka prosta, znow maluszek bedzie musiał sie przyzwyczajac, ja tez myslałam ze juz bede zmianiac mleko przez te kupy, ale krople pomogły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tysia ale u mnei w druga strone, mam wrazenie ze jej leci za duzo tego mleka z cycka i dlatego sie wkurza, przy okazji wali kupala i taki ja nerw lapie ze mala bania. Dzisiaj w nocy nawet sciagalam z tego cycka zeby jej nie zalewac ale i tak bylo to samo. Czasem musze przerywac karmienie zeby odbeknela bo tak lapczywie je 😮

Wez mi napisz po co ty dajesz mu ta wode z glukoza?? Bo doi picia spoko sama woda ok, ale po co ta glukoza, zeby oszukac brzuszek?

Aneta Dicoflor dawalam Mjce jak miala rozwolnienie, to sa probiotyki i powinno pomoc, jak nie no to faktycznie zmiana mleka. Niestety tak to jest, trzeba trafic w mleko. Moze sprobuj kupic HIPP z probiotykami, Maja jak juz calkiem przeszla na sztuuczne to tez miala zatwardzenie i to okropne i dopiero po tym HIPP Probiotic jej sie kupka wyregulowala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...