Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wode z glukoza zalecila mi połozna i wsumie pediatra bo mały pije np 150 ml odciuagietego i jeszcze marudzi a tak to brzuszek oszukany i spi sobie 🙂 w nocy karmienie z cyca najgorsze miedzy 3 a 4 jest najwieksze stezene cegos tam i leci najwiecej mleka mojego tez zalewam bo nie zdarzy lyknac buzia pelnia i sie ksztusi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello 🙂

u nas dziś deszczowo, a ja znowu mam śpiaczki 😁 to korzystam 🙂
Jutro zajdę do połoznych posłuchac serduszka Poli 🙂

Anett to Ty mama dżaga 🙂 ja teraz jestem przyszykowana na porodówkę 😁 włosy farbnięte, rzęsy uzupełnione, pazury tez git, tylko mały Bąk nadal w brzuszku 🙃 🙃

ja ide dalej poleżeć, pokorzystam jeszcze z tych paru chwil spokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,

Wiolka to masz 3 swiaty z mala - nie zazdroszcze 😞 😞

Tak piszecie o tych katarkach, a ja widze, ze moj tez kicha i jakisc gluty mu z nosa leca 🤨 🤨 Poza tym widze, ze jak spi to oddych przez buzie, a nie przez nos 🥴 🥴 Bede musiala odpalis te fride, rozgrysc jak tego sie uzywa i sprwdzic co w malym nochalu siedzi...

Anetka widze, ze mamuska szaleje na calego. FAjnie masz, ze znajdujesz czas na te wypady by poprawic urode. Ja zastanawiam sie nad masazem plecow, bardziej jednak ze wzgledow zdrowotnych niz estetycznych 😉 Moj maly tez nie za duzo spi. Dzis dal mi czadu na calego - obudzil sie o 12:30 i zasnal dopiero 30 min temu 🤢 🤢 🤢 🤢 Nie musze chyba wspominac, ze przez te wszytskie godziny darl sie w nieboglosy, a ja go nosilam i kolysalam, probowalam uspic itd... 🤢 🤢 🤢 🤢 Teraz dopiero mam chwile by cos zjesc (od sniadania). Tak wiec te dziewczyny, z ktorymi zostaja faceci, ktore mieszkaja z rodzicami, albo tych, ktorych dzieci ladnie i grzecznie spia przez cale dnie i noce - wygraly 🙃 😁

Lece na gore zobaczyc co sie dzieje, znow widze jakies ruchy w lozeczku 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Hejka,

Wiolka to masz 3 swiaty z mala - nie zazdroszcze 😞 😞

Tak piszecie o tych katarkach, a ja widze, ze moj tez kicha i jakisc gluty mu z nosa leca 🤨 🤨 Poza tym widze, ze jak spi to oddych przez buzie, a nie przez nos 🥴 🥴 Bede musiala odpalis te fride, rozgrysc jak tego sie uzywa i sprwdzic co w malym nochalu siedzi...

Anetka widze, ze mamuska szaleje na calego. FAjnie masz, ze znajdujesz czas na te wypady by poprawic urode. Ja zastanawiam sie nad masazem plecow, bardziej jednak ze wzgledow zdrowotnych niz estetycznych 😉 Moj maly tez nie za duzo spi. Dzis dal mi czadu na calego - obudzil sie o 12:30 i zasnal dopiero 30 min temu 🤢 🤢 🤢 🤢 Nie musze chyba wspominac, ze przez te wszytskie godziny darl sie w nieboglosy, a ja go nosilam i kolysalam, probowalam uspic itd... 🤢 🤢 🤢 🤢 Teraz dopiero mam chwile by cos zjesc (od sniadania). Tak wiec te dziewczyny, z ktorymi zostaja faceci, ktore mieszkaja z rodzicami, albo tych, ktorych dzieci ladnie i grzecznie spia przez cale dnie i noce - wygraly 🙃 😁

Lece na gore zobaczyc co sie dzieje, znow widze jakies ruchy w lozeczku 🥴 🥴


Może ma kolke, podajesz mu cos na kolke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Ale dzis deszczowy dzien byl moja mala caly dzien praktycznie spi. Ale od 5 do 8 rano nie spala, znowu meczyl ja brzuszek i kupy nie mogla zrobic w koncu jak zasnela o 8 to spalysmy do 11 potem dalam cyca przebralam i dalej poszla na chwile w kime a po 13 pojechalismy do tesciow i tam od ok14 do 17 spala obudzila sie tylko na jedzenie i zrobienie kupy i dalej kima. Teraz spi od ok 19 po kapieli ale juz ja slysze jak pomrukuje wiec zaraz powinna obudzic sie na jedzenie bo nie jadla od 18 gdzies. Juz mnie cyce bola na sama mysl ze ona je bedzie mietolic 🥴 🥴 ale chce ja karmic wylacznie cycem wiec dam rade dopoki sutki sie nie przyzwyczaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Ehhhhhhhh ;/// Przykro mi... 😞

co zrobisz,trzeba żyć...
on umie dorobić,ale napewno nie na raty z kredytu i życie,bez pensji nie wydolimy,a ja flaki wypruwam,żeby mu pomóc robotę znaleźć to jedyne co mogę usłyszeć to to o czym pisałam wczoraj 😮
nie ma co,ja mogę iść do pracy a niech on siedzi w domu i zamieńmy się rolami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
no i mamy wypowiedzenie 😞 😞 😞


Przykro 😞 Aniu a jaki macie okres wypowiedzenia?

nie wiem,jak zwykle nic nie wiem 🥴
wiem tylko,że brygadzista go uprzedził,że ma przygotowane do podpisania 😮 w sumie wiedzieliśmy to wcześniej ale nieoficjalnie,a teraz już oficjalnie został o tym poinformowany 😞
od poniedziałku chce iść na tacierzyński,żeby go nie było w pracy...bo to dwa tygodnie płatne które mu się należy,a jeśłi go nie będzie w pracy to odciągnie sobie podpisanie wypowiedzenia o 2 tygodnie,zawsze to dłużej 🥴
teraz ma nocki,więc biura nie czynne,mam nadzieję,że nie podsuną mu na nocce papierka i że zdąży załatwić tatusiowe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
emi-rose napisał(a):
kozinka napisał(a):
no i mamy wypowiedzenie 😞 😞 😞


Przykro 😞 Aniu a jaki macie okres wypowiedzenia?

nie wiem,jak zwykle nic nie wiem 🥴
wiem tylko,że brygadzista go uprzedził,że ma przygotowane do podpisania 😮 w sumie wiedzieliśmy to wcześniej ale nieoficjalnie,a teraz już oficjalnie został o tym poinformowany 😞
od poniedziałku chce iść na tacierzyński,żeby go nie było w pracy...bo to dwa tygodnie płatne które mu się należy,a jeśłi go nie będzie w pracy to odciągnie sobie podpisanie wypowiedzenia o 2 tygodnie,zawsze to dłużej 🥴
teraz ma nocki,więc biura nie czynne,mam nadzieję,że nie podsuną mu na nocce papierka i że zdąży załatwić tatusiowe 😞


Oby sie udało jak najbardziej przedłuzyc zawsze to wiecej czasu na znalezienie nowej pracy 🙂 bedzie dobrze 🙂 musi byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 😉

piszę już lżejsza 😁 😁 😁 ze swoim skarbełkiem obok 😉

dziękuję wszystkim za gratulacje, i za wszystkie smsy i miłe słowa. jeśli nie na wszystkie odpisałam to wybaczcie bo nie nadążałam odpisywać (na niektóre mój Marek odpisywał) więc teraz za nie dziękuję - jesteście kochane 😘 😘 😘

więc napiszę na razie tyle że nasz Mateo przyszedł na świat 19.06 o 8.15 ważył 3850g więc sporawy i 59cm. udało się bez nacięcia, położna była po prostu boska. dziś ją przy wyjściu wyściskaliśmy 🙂
jutro skrobnę co nieco o samym porodzie a teraz łączę się ze wszystkimi obolałymi i twardymi cyckami bo właśnie skończyłam odciąganie i dalej zdycham....kurcze te nawały mleka mam nadz że się ustabilizują zanim cycki mi eksplodują. 😁

jeszcze raz wielkie dzięki. buziaki dla was od nas 😘 😘 😘

w wolnej chwili doczytam was tyle ile się da 🙂

aha gratulacje dla nowych mamuś tj dla Marleny i Neni 🙂 też macie swoje skarby już ze soba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Ja miałam dziwną noc.. miałam wrażenie, że coś mnie ciągle kłuje w brzuchu.. i ten ból jak na okres.. dosyć często się budziałam, śniły mi się porody i małe dzieci..

Kocik Mateo jest prześlicznym Bobasem 🙂 Klusek z niego jest, ale grunt, że silny zdrowy chłop z niego 🙂
Powodzenia z cycorami 😘

Miłego dnia Mamunie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczelarka napisał(a):
Hello 🙂

Ja miałam dziwną noc.. miałam wrażenie, że coś mnie ciągle kłuje w brzuchu.. i ten ból jak na okres.. dosyć często się budziałam, śniły mi się porody i małe dzieci..

Kocik Mateo jest prześlicznym Bobasem 🙂 Klusek z niego jest, ale grunt, że silny zdrowy chłop z niego 🙂
Powodzenia z cycorami 😘

Miłego dnia Mamunie 😘 😘 😘


Maju, mnie od kilku dni sni się poród i moje maleństwo - ciekawe czy będzie takie jak we śnie 🙂 Odkąd we wtorek moja doktor powiedziała, że mogę w każdej chwili rodzic - cały czas czuwam, kiepsko śpię, nie mogę wypocząc. Brzuch boli jak na okres, skurcze to chyba nie są, ale też dziwnie się czuję... Cały czas mam wrażenie, że za moment wody mi odejdą 🙂 Latam do łazienki co chwila, chyba bardziej ze stresu niż że coś się dzieje jednak. Dobrze by było jakbyśmy jeszcze ze 25h wytrzymały w dwupaku - douczymy tatusia na egzamin i dzidzia pojawi się na świecie na dzień ojca, na spokojnie, bez stresu, bez spinki, będzie można się skupic na porodzie... 🙂 Ale jak będzie - nie wiadomo. Dziś kolejne ktg.
Udanego dnia dla Was wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Maju i Dorotko tez tak mialam przed samym porodem to kłucie w brzuchu wiec sie szykujcie 😉
Juz niedługo bedziecie tuliły swoje maleństwa ;]

Ja juz sie w miare uporałam z cycochami 😁 jest duzo lepiej i juz tak nie cierpie w sumie taki nawał miałam przez dobe teraz sie normuje.lałam cycochy ciepła woda,troche odciagałam, no i kapusta bardzo pomaga ! mam tez krem maltam na sutki tez dobry polecam.
Maluszek śpi mi ładnie co ok 2,5 godz budzi sie do cycusia.
Chciałam sie was spytac czy któras cos wie na temat podcinania edzidełka w buzi u takiego malucha? polozna mi powiedziala ze Szymon ma za krutki i przydalo by sie podciac..boje sie i nie wiem co robic?? prosze odpowiedzcie jesli ktoras cos o tym słyszała.
Miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wiadomość od Neni,
otóż nie wypuścili dziewczyn jeszcze do domku, bo Hanusi za dużo spadła waga, mimo, że je z cyca to jest odwodniona.. Hania lezy pod kroplówką, i ma być butlą dokarmiana.
Do tego zrobiła się trochę żółta. Nenia czeka na wyniki.

Pozdrawia Mamusie z maleństwami i Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wtajcie dziewczyny.
Marlena moja córka miała podcinane wędzidełko co prawda miała z 3 latka ,ale gdyby ktoś zauważył tą nieprawidłowość od razu obyło by się bez wady wymowy i kupy wizyt u logopedy.
Poradz się jeszcze innego lekarza i jażeli nie ma przeciwskazań zrób to jest króciutki zabieg , krwi nie ma prawie wcale ,moja córka zniosła to rewelacyjnie.

Pozdrawiam Wrześnióweczka 2012 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...