Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzień dobry 😁
Aneta fakt rzesy długie ale nie chce mi sie ich malować ;/ a co do cen to na gruponie albo na jakimś podobnym portalu były rzesy za 59 zamiast 300 wiec mysle ze się opłaca ponadto stałą cene za dopełnienie 50 zł wiec zastanawiam sie czy sobie oferty nie kupić 🙂

Aga a może spróbuj emulsje do kąpieli?? ja do wody dodaje emulsje a wczesniej dawałam oliwkę i też super skórka była..

Majka czekamy na Pooooolcię 🙂 :*

My dzisiaj wybieramy się z Roberta rodzicami na wieś do babci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem ,że to nie możliwe ale co godzine odciągam po butelce mleka a przecież nawału już napewno nie mam ale mały dostanie cyca i za godzine mam wrazenie ,że mi sutki wypala i mleko aż sika z cyca 🤨 🤔 🤔 🤔 dzisiaj nad ranem jak go dostawiłam do biedny nie nadążał pić i wszystko mu wylatywało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Sandra pytanko do Ciebie na sam poczatek bo troszke sie przestraszylam -we wtorek minie 5 tyg od cc a ja chyba dostalam okres leje sie ze mnie i takie skrzepy wychodza 😮 czy nie za wczesnie na miesiaczke bo zaczynam panikowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂

z rana super wiadomość 🙂 Nasza Dorotka urodziła dziś nad ranem o 6.25 Julcię, 3480g i 53cm 🙂
Gratulacje kochana

chyba miała szybki poród bo trafiła na porodówkę przed 4 a o 6.25 miała już córcię 🙂

także fajne wiadomości od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dzień dobry 😁

Aga a może spróbuj emulsje do kąpieli?? ja do wody dodaje emulsje a wczesniej dawałam oliwkę i też super skórka była..




no właśnie zaczęliśmy używać emolium do kąpieli więc mam nadz że mu ta skórka się unormuje 🙂

ale z tymi cycami macie produkcje normalnie widzę 🙂 u nas nie chcę krakać ale chyba zaczyna się normować i już takich głazów nie mam także jest promyk nadziei że będzie już lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwonilam do poloznej powiedziala ze moze to juz byc miesiaczka ale jak bedzie bardzo obfita i krwawienie sie nie bedzie zmniejszalo i beda skrzepy to mam jechac na izbe bo moze to byc krwotok 😮
ale boli mnie jajnik i troszke tak brzuch jak na okres wiec miejmy nadzieje ze to to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂

Dorotka ogromne GRATULACJE!!!!
Mistrzyni w tempie rodzenia 🙂
Czekamy teraz na fociaki Julki 🙂

Anett kontroluj sytuację, w razie co lepiej pojechać i sprawdzić 🥴

My już po lodach, obiad u teściów więc miło 🙂
Mam nadzieje, że w tym tygodniu i ja się rozpakuję.,.
w środę kończą mi się leki na nadciśnienie, więc muszę iść do gina, ciekawe co mi powie...
zwolnienie mam do 30.06-do terminu porodu, jak do wtedy nie urodze, zastanawiam się co dalej.. czekać pewnie 🤨 🤨

Miłego dnia Mamunie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli Dorotka taki szybki porod jak ja i Kozinka 😁 ja pewnie urodzilabym w drodze bo glowa między nogami 😜 to samo Kozinka ;D
Emi a pepek odpadl? Weź wacik do ucha i wyczyścić w środku spirytusem rozdzienczonym w wodzie ja psikalam octeniseptem i blad bo przy goraczce sie smarkal taki bee 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to teraz Maja czas na Ciebie 🙂

no niektórym szybko porób poszedł 🙂 mój trwał gdzieś z 5 godz. w poniedziałek byłam w koło południa na ktg w szpitalu i w trakcie czekania (bo była kolejka) miałam dwa lekkie skurcze a podczas ktg zero...obgadałam z doktorkiem przyjęcie do szpitala we wtorek i pojechałam do domu. koło 23 dostałam już coraz częstszych skurczy, przyszła burza ale taka że normalnie drzewa doginało do ziemi i śmiejemy się że burza wywołałam małego 🙂 koło 2.30 trafiłam już na izbe ze skurczami co 3-5 min pojechalismy na górę przydzielili nam pokoik do rodzinnego no i skurcze się uspokoiły do co 10min...poleciała mi trochę krew ale to z szyjki bo źle oddychałam i parłam na szyjkę, położna była taka sobie, miła ale nie bardzo się interesowała. lekarza był fajny przyszedł po kilku godzinach i powiedział że po tym jak mnie na dole badał to myślał że szybciej pójdzie a tu się trochę uspokoiło co przedłużało jedynie moje męczarnie. no i przyszła zmiana poranna i dopiero się zaczęło. dostaliśmy taką extra położną (znaczy się mieliśmy szczęście ze akurat miała zmiane) tak poprowadziła resztę porodu że chyba tylko dzięki niej i mojemu Markowi urodziłam. oj się chłopak sprawił na prawdę dzielnie 🙂 oddychał caly czas ze mną (co mi pomagało) ściskałam jego rękę i to też mi przynosiło ulgę, no ale poza tym był i to na prawdę coś. położna powiedziała ze zalicza to do ładnych i szybkich porodów no ale dla mnie to się nie kończyło...heheh no patrząc jak co poniektóre rodziły to mój trwał długo 🙂 nie pękłam ani mnie nie nacięła także położna na prawdę z powołania. cały czas do mnie mówiła co mam robić i chwaliła a to w takim momencie ważne dla kobiety rodzącej.
jak położyli mi małego to pierwsze co powiedziałam : ojej drugi Marcinek...jest taki sam jak Marcin 🙂
mój Marek nie mógł uwierzyć że taka czuprynka 🙂 poryczeliśmy się wycałowaliśmy 🙂 eh..cudne chwile... 🙂 na prawdę która może warto rodzić z mężem/partnerem, coby widzieli co my przeżywamy i że to nie jest takie chop siup i dzidziuś już jest 🙂
potem słyszałam co rozmowę: jaka Ty dzielna jesteś hihihi 🙂 także doceniona się poczułam zwłaszcza że w domciu czekał na mnie pierścionek z diamencikami za urodzenie takiego diamencika 😉 heheh no ale wiadomo nie dla pierścionka się rodzi tylko dla takiego skarbka jaki sie pojawił na świecie 🙂
jak na razie mam dość porodów więc zapowiedziałam zamkniecie fabryki 😁 😁 😁 😁 co zostało skwitowane tym że pracownicy się nie poddadzą 😁 😁

ale się napisałam ale wspomniałam wcześniej że napiszę jak to było z nami. komu się będzie chciało to poczyta 🙂

czekamy teraz tylko na pierwsze spacerki, szykujemy się na następny weekend 🙂

miłej niedzieli brzusie i mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik gratuluje dzielnego męża 🙂
wiem, że i mój da rade, i wiem, że jak będzie ze mną to na pewno i ja dam rade 🙂

Pochwal się pierścionkiem 🙂
Mój chciał mi kupić, ale szybko opuchły mi paluchy i dopiero bede wybierać jak urodzę 😁 😁
Super, że trafiliście na fajną położna, mam wrażenie, że fajna położna to połowa sukcesu, czsem takie wredne babki się trafiają jak słucham opowieści...

Mi niedziela mija spokojnie bez oznak porodu 😁
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta sorki, ze nie odp wczesniej.
Dokladnie podtrzymuje to co powiedziala polozna. Choc moze byc i tak, ze jeszcze oczyszcza sie macica,ale jesli nie ustapi.. to warto isc do gina, zeby spr w usg czy nie ma zadnych pozostaosci np. po lozysku...

Jeszcze pewnie tylko tydzien i na czerwcowkach sama jako ciezarna zostane 😮 Ale ten czas zlecial...

Ale wymeczona jestem, bo 10 km sobie pochodziismy z Darkiem,a pozniej skoczyliosmy sobie na rowerki wodne i sobie troszke popedalowalam 🙂) ale fajnie bylo 🙂)
Choc nie ukrywam. ze wracalo mi sie dosc ciezko 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka wielkie dzieki za rzesowy odpis 😘 😘 Bede teraz musiala sie rozeznac w cenach u mnie i porowac z cenami kol, o ktorej wspominalam.
600zl za rzesy to lekka przesada 🤪 🤪 🤪 Nasz kraj czasami mnie przeraza. 😮 😮 😮 Niektorzy musza wyzyc caly miesiac za 600zl 🥴 🥴 A my z mezem sie zaczynamy zastanawiac czy do Polski nie wracac, ze wzgledu na Dominika. 🤔 🤔 Zobaczymy.

Kocik Dobrze miec wsparcie w mezu - brawa dla niego. 🙂 🙂 I jaki fajowy prezent dostalas ☺️ ☺️ ☺️

Majka tylko Ty nam zostalas z czerwcoweczek. Duzo dni do konca czerwca nie zostalo. Mimo wszystko bede czekac na Pole zanim przeniose sie na "mamusie.net." 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Majka wielkie dzieki za rzesowy odpis 😘 😘 Bede teraz musiala sie rozeznac w cenach u mnie i porowac z cenami kol, o ktorej wspominalam.
600zl za rzesy to lekka przesada 🤪 🤪 🤪 Nasz kraj czasami mnie przeraza. 😮 😮 😮 Niektorzy musza wyzyc caly miesiac za 600zl 🥴 🥴 A my z mezem sie zaczynamy zastanawiac czy do Polski nie wracac, ze wzgledu na Dominika. 🤔 🤔 Zobaczymy.

Kocik Dobrze miec wsparcie w mezu - brawa dla niego. 🙂 🙂 I jaki fajowy prezent dostalas ☺️ ☺️ ☺️

Majka tylko Ty nam zostalas z czerwcoweczek. Duzo dni do konca czerwca nie zostalo. Mimo wszystko bede czekac na Pole zanim przeniose sie na "mamusie.net." 🙂 🙂



Dzięki kochana, mam nadzieje, ze lada dzień dolacze go grona mamusiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki
mam pytanie czy wiecie co z marsjanka? Urodzila juz? Bo jej tez w tabelce nie mam uzupelnionej.

Dorota GRATULACJE witamy mala Julke!

Pszczelarka ty to juz z czerwcowek zostalas i nasza wrzesniowa Sandra 🙂 Oj a niedawno jeszcze wszystkie z brzuchami chodzilysmy i czasem brakuje mi tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobilam aktualizacje tabelki 🙂 sprawdźcie dziewczyny czy wszystko sie zgadza w tabelce.

mikula jak dalas malej na imie?
niunia a twoja jaka dluga sie urodzila?

ide sie kapac i spac dobranoc.

tak patrze na tabelke i widze ze tylko moja wagowo niecałe 3kg a reszta to ponad 3kg sie rodzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Dorotko GRATULACJE!!!!

Maju czekamy


U nas z tym pepekim to bylo tak że był głeboki i połozna powiedziała że będzie sie długo goił, no i miałam go nie kłaść na brzuch puki nie opdanie a że dostał kolek i kataru wiec musiałam go zacząć kłasc, oczywiscie cały czas psikałam octaniseptem, ni i wczoraj po lezeniu na pepku patrze krew leci, wacham i smierdzi, no wiec zaczełam lac zwykym spirytusem i juz prawie odpadł, a czym pielegnowaliscie pepek jak juz odpadł?

U nas w weekend był straszny wypadek, na motorze jechał chłopak z dziwczyną i udezyli w auto od strony gdzie siedziało dziecko 😞 z tym dzieciek z auta niby wszystko dobrze, ale chłopach z motoru 30 lat juz nie żyje, natomiast dziewczynie 17 lat urwało noge w kolanie i juz jej ampytowali az do posladka, poza tym straciła śledzione i wątrobe ma połamane żebra, lekaże mówią że dają 5 % szans na przezycie ehhh szkoda mi tej dziewczynyb mimo ze jej nie znałam to jakas moja rodzina 7 woda po kisielu, mojej babci kuzynki córka 😞

http://www.zinfo.pl/artykuly/9090
http://www.zinfo.pl/artykuly/9084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...