Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam sie i ja 🙂
ja dzis mega wyspana wstalam o 10.30 nawet z usmiechem na twarzy bo maly spal dzis super 🙂
Maju mysle ze Polusia do porodu dojdzie do 3700g gora 🙂
my juz po pierwszym spacerku a o 16.00 brykamy na dzialke posiedziec bo jest ladnie na dworku 🙂
moje krwawienie zmniejszylo sie do minimum wiec moze to i miesiaczka 🙂
dzis zapisalam Oskarka na usg bioderek ,takie terminy ze dopiero idziemy za miesiac..
jutro z corcia ide do fryzjera bo ta moja mordka na zakonczenie roku chce niebieskie koncowki zrobic ,no juz pozwole jej pozniej na wrzesien sie zetnie niech ma frajde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kozinka, wedlug tego co mowia aptekarze sklad Sab Simplexu jest IDENTYCZNY jak np. Infacolu.
Tylko gdzie ecepta ze jedne pomagaja, a inne nie...

No w sumie wazne, zeby w odopowiedniej temperaturze byly przewozone. A jedyne co moze sie im stac, to to ze nie beda skuteczne. Tam nie ma jako tako farmaceutykow, tylko w wiekszosci ziola sama.. wiec nie powinny zaszkodzic w razie zlego przechowywania 😉

Czarna jak laski pisaly sprawa indywidualna. Moja tez doslownie wisiala po godzinie na cycku, 10 minut lazilam do odbicia i kladlam ja spac na 20-40 minut i znow jadla... ale niestety takie sa uroki karmienia na zadanie.. Dziecko chce to dostaje...
Moze mlody nie potrafi w tych nakladkach..;// Nadia mi plula i sie wsciekala, bo albo wypadaly nam, albo nie lecialo itp.

Ale najwazniejsze, ze to karmienie sie w koncu unormuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

Chcialam wam tylko napisac, ze mala ma w koncu zolte kupki!!!! Zmiana mleka na HIPP Probiotic przyniosla duuuza poprawe 🤪 🤪 🤪 Nawet brzuszek juz mniej boli 🤪 🤪 🤪

A teraz spadam bo mam kupe roboty, jutro przyjezdza moja rodzinka a mloda mi nie daje nic kompletnie zrobic 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka napisał(a):
Hej laski!

Chcialam wam tylko napisac, ze mala ma w koncu zolte kupki!!!! Zmiana mleka na HIPP Probiotic przyniosla duuuza poprawe 🤪 🤪 🤪 Nawet brzuszek juz mniej boli 🤪 🤪 🤪

A teraz spadam bo mam kupe roboty, jutro przyjezdza moja rodzinka a mloda mi nie daje nic kompletnie zrobic 😮 🙃


no to extra 🙂 tylko się cieszyć 🙂

Aneta, co Ty piszesz 😲 😲 😲straszne rzeczy....koniecznie musicie pomyśleć nad przeprowadzką, ale macie pomysł gdzie? no i możliwości?? kurcze bo to nie jest tak łatwo powiedzieć sobie ; przeprowadzamy się i hop siup....

Sandra a czyli takie danie kropelek bo mi się zdaje że to kolki to jeśli się mylę to skoro są ziołowe to nie powinny zaszkodzić? masło maślane ale wiadomo o co pytam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
na pogotowiu szyja go...mamy rozważamy dwa miasta Poznań Wrocław...wlasnie przegladam mieszkania na alegro do wynajecia 😞
nawet ni chce myslec co by bylo gdyby jechal z dzieckiem 🥴


no dobra to mam już odpowiedź, pisałyśmy równo....straszne...nawet nic nie mów gdyby jechał z maluchem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie.. nie zaszkodzi.

Choc niektore maluszki po koprze maja je nasilone. Ale to zazwyczaj po herbatce.. po kropelkach powinno byc dobrze.


dzięki 😉
ale nie sądziłam że herbatka która ma w sumie służyć na złagodzenie problemów z brzuszkiem może je wręcz odwrotnie-wywołać... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
wychodzil z silownie i trzech go zaatakowalo w kominarkach z bejsbolami i powietrze nam spuscili z kol 🥴



straszne 😲 😲 😲 😲 co się dzieje na tym świecie....współczuję wam takiego problemu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adam ma 6 szwow na glowie 3 pod okiem i 3 na policzku noga w szynie pekniecie kosci 🥴
czeka na wyniki jak beda zle to zostaje w szpitalu a jak dobre to wyjdzie jeszcze dzis....
opone nam przecieli bo bylam na stacji telepalam sie na flaku....caly samochod we krwi ...zaatakowali go jak sie schylil przy kole bo zauwazyl ze nie ma powietrza i juz nie zdazyl sie podniesc bo zaczeli go lac 🥴a jeszcze dzis rano osral go ptak i mowie ze bedzie mial szczescie ,no i mial zajebiste ze w ogole zyje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
Mam pytanie. Czy kiedy wasze dzieci zasypiaja albo spia to tez maja taki nierowny oddech? Moj to tak dyszy jak lokomotywa kiedy zasypia. I klateczka tez mu tak dziwnie sie rusza. Wczoraj w nocy tez mial nierowny oddech. Troche sie nawet przestraszylam i siedzialam nad nim i sprawdzalam czy wszystko dobrze. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta lepiej pakujcie walizki. Lodz zaczyna byc dla Was bardzo niebezpiecznym miastem. Wyglada na to, ze byliscie lub jestescie obserwowani. Nie chce popadac w jakas paranoje, ale jesli Adam ma duzo wrogow, ktorzy chca zemsty, to ja bym uwazala nawet na dziecko!!! Tacy ludzie sa bezwzgledni 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Verandzia napisał(a):
Dziewczyny nie chcecie kupic bebiko1 bo mam 10opakowan a mala ma skaze bialkowa i uzywac nie mozemy?!Chociaz po 12zl.


Moj malec, szczesliwie sztucznego mleczka nie potrzebuje, ale moze kotras z dziewczyn wlasnie tego mleka uzywa. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie i ja wieczorową porą cyce znowu mnie bolą tyle mleka ,że nie nadąrzam małego dostawiać..


Anetaaa o.O co to za wieści 🤔 🤔 🤨 🤨 całe szczęscie ,.że Adam żyje!! dużo zdrowia dla niego 😮 😮 😮 co za banda frajerów wrrrr... pakujcie się i zapraszam do Poznania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...