Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
polega to na tym ze tam gdzie my to i oni 🙂troszke krepujace ale co zrobic lepiej to i zyc..
Adam nadal w szpitalu jutro wychodzi ..szkoda mi go bo zdecydowal sie na ta wspolprace dla mnie i Oskarka a teraz tak go zalatwili 🥴
najpozniej do konca sierpnia nas juz w łodzi nie bedzie teraz to Adam musi dojsc do siebie ...
jeszcze musi jakos kolo wymienic nie wiem jak on tego dokona a zblizaja sie wizyty lekarskie malego i musze miec auto...prosilam bylego meza o pomoc ale on stwierdzil ze nie ma czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anetta wpadaj do nas do Poznania będziemy razem śmigały na spacerki 😜
oczywiscie duzo zdrówka dla Adama i buziaczki dla Oskarka 🙂
ja idę pod prysznic bo o północy mleczko i lecimy spać 🙂 pewnie pobudka standardowo o 5:30 on to jak w zegarku się budzi... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga, Marsjanka Gratulacje!
Anetka to straszne co was spotkało ale dobrze ze macie ochrone, uciekajcie z tamtad jak najszybciej!
Kocik ja na kole mam espumisan i biogaje i biogaja sie sprawdza lepiej 🙂
Jeśli chodzi o odparzenia to mój miał straszne i smaruje termentiolem, pampersow używałam już pampersa, hagisow i dady, z pampersow i hagisow jestem zadowolona, dady więcej nie kupie bo to od niej tyłek sie straszne odparzył. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
Adam czeka na wypis wiec za troszke bedzie w domu..
ja na tym nowym forum zostaje w czerwcóweczkach bo juz sie przywiazalam do mamusiek kochanych 🙂
Maju pewnie na dniach mała już bedzie z Tobą nie ma innego wyjscia 🙂
zostalo mi do zrzucenia 5,5kg 🤪jest radosc bo widze ze karnitynka dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂
dziś nocka spokojna 🙂 daliśmy mu dicoflor i może dzięki temu. nasz bąbel budzi się co 2 godz w nocy a w dzień różnie, dziś ma dzień że budzi się co 20 min....i zaczynam się zastanawiać czy mam wystarczająco dużo pokarmu, czy on się najada, z drugiej strony prawda jest taka że bardziej usypia przy tym cycku niż się najada, ale tak czy siak Sandra jak sprawdzić czy ma się wystarczająco dużo pokarmu? bo może powinnam pić jakieś herbatki?

Emi super sesja 😉
Aneta dobrze że macie nadzór, powodzenia w szukaniu nowego lokum
Dorota, fajnie że założyłaś czerwcóweczki na mamusiach 😉 też tam wskoczę 🙂
Maja do jutra masz czas 😉 hihhi 🙂
Marsjanka GRATULACJE ale 5600?????szok co za waga 🤪 🤪 🤪
Justyna Ty to w ogóle masz czadzio 🙂 poród gładki, wpadła i wypadła na porodówkę, mały od początku ładnie śpi i je...nie za dobrze Ci kochana hihih 🙂 🙂 🙂 tylko się cieszyć 😉
Czarna walcz z cycochami, dzielna z Ciebie mamcia 🙂 mnie moja pirania przy zassaniu gryzie i boli mocno a potem jak ssie to jest ok
w końcu LATO 🙂 piękna pogoda 🙂 dziś znowu na balkonik 😉 czekam tylko aż słonko do nas zawita 🙂
miłego dzionka kochane 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamusie.

Nie dałam rady, poszłam dzisiaj do lekarza bo tabletki na zatrzymanie laktacji,
caly czas czuje jakby w suty ktos mi szpilki wbijał 🤢 a Mały jak sie dzisiaj dossał to płakałam na głos a na sutku żywe mięso, rana otwarta która sie goic nie chce :/
Przy okazji pediatra kazala mi przyjechac na wizyte z Małym, wcisnela mnie miedzy pacjentami.
A wiec tak , Mały nic nie przybrał na wadze, czyli mój pokarm mu nie wystarcza.
Przechodzimy na Bebilon. We wtorek wizyta kontrolna i sprawdzenie wagi oraz mocz do analizy.
Zakleiła wogole pępek małego porofixem , bo stwierdzila ze za bardzo wystaje 😮
Ja tam nic nie widze 🤢 i stwierdziła ze Mały ma za silny odruchy głową za mocno ja podnosi i skierowala Nas do neurologa 😲 😲 😲 😲
moje Biedactwo, teraz znowu zaczynam winić siebie ,że to moja wina , ze pokarm nie taki i wogole 😞 😞 😞 😞
Mam tylko nadzieje ze przez butle nie bedzie kolek :/

Aneta dobrze ze macie ochrone pewnie jestes spokojniejsza 🙂
Tysia Adaś jaki śliczny chłopczyk juz 🙂
Kocik wspolczuje Ci, ale ten okres zapewne minie i Maluszek bedzie sypiał dniami i nocami 🙂
Pola come on 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna zawsze lepiej karmic piersia.. a ze maluszek nie przybiera to tez nie Twoja wina. Nie masz wagi w oczach. Przejdziecie na butle i za 2-3 dni juz bedzie mial nadgonione, wiec sie nie martw/...

Kocik ciezko spr. ile yak naprawde jest pokarmu, bo jedne maluchy wiecej spia niz jedza , i pozniej co 40 minut wolaja. inne sie najadaja i spia 4h.. a nawet jak sciagniesz laktaptrem to nigdy nie bedzie tego tyle, co jak maluszek ciagnie, bo on sciaga ze wszystkich kanalikow, a laktator nie jest w stanie tego zrobic..;//

Kurde nie wiem czy kupowac aktator czy nie.. przy Nadii uzywalam...a teraz sama nie wiem... Jakbym znalazla taki do 50 zl to bym pewnie kupila.. ale zdecydowanie uwazam ze najlepszy to Avent... ale sama nie wiem.. jeszcze nic nie mam 🙂 to i z laktatorem poczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamcie,

Wpadam chyba w jakas paranoje. Mam straszna obsesje, ze moj Maly moze byc chory. Wczoraj bylam z nim na spacerku, a bylo naprawde bardzo goraco. Wiec wzielam go w samym bodziaku na krotki rekaw bez nogawek, przykrylam tetra tylko. Z tego ciepla weszlam do kawiarni, a tam jak w lodowce - klima na cala pare!!! A teraz sie martwie, ze sie zaziebil. Ciagle wydaje mi sie ze dziwnie sie zachowuje (taki przytulaniec sie zrobil), inaczej placze, oddycha nie tak jak powinien... Czyszcze mu nosek ta frida, ale kurde ja chyba tego nie umiem obslugiwac. 😞 😞 A moj maz ciagle mi mowi, ze w paranoje popadam 😞 Ale to przeciez ja spedzam z nim cale dni i widzie kazda roznice w jego zachowaniu, dzwiekach jakie wydaje!!! Wezme go chyba potajemnie w pon, do taxi wsadze i pojedziemy do lekarza by sie upewnic jak jest. 😞 😞 😞 😞 😞 Poza tym wciaz nie wiem jak go ubierac na noc!! Czy czapeczke ubierac??? Czy moze sie przegrzeje??? By to szlag trafil!!! Czy ja jestem normalna??? 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮 😮

Sandra przechodz z nami na mamusie. Te kilka miesiecy nie robi roznicy. Poza tym my zapewne bedziemy Cie tam potrzebowac!!! 😘 😘 😘
Aneta gratulacje w odchudaniu. 🙂 Robisz cos jeszcze, czy tylko zjadasz Lkarnityne? Mi spadlo 12kg i na tym stanelo. Nad cala reszta trzeba bedzie pracowac... 🥴 🥴 🥴 Na razie jedank nic nie moge zrobic, bo po cesarce to trzeba dac sobie czasu na rekowalescencje. Tak sie wydaje, ze czlowiek szybko do kondycji wraca, ale to tylko pozory. Dzis pierwszy raz od porodu wsiadlam w samochod, a powinnam dopiero po 6ciu tyg. Dziwne uczucie prowadzic auto po miesiacznej przerwie 😉 😜
Lece do malego, widze, ze juz sie obudzil... Milego dnia Mamusie i Majeczce tez milego dnia zycze 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa i jeszcze...

Czarna jakkolwiek zrobilas - wielki uklon w Twoja strone. Bylas naprawde bardzo dzielna!!! Pelen szacun 😉 😘 😘 😘 😘
Sandra poczekaj moze z tym laktatorem do ostatniej minuty. Moze w ogole nie bedzie Ci potrzebny. Ja moj w sumie uzywalam tylko tydzien i byc moze wcale bym go nie potrzebowala. Cycki szybko sie uregulowaly, mleko leci tak jak powinno. 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Midorada moim zdaniem powinnas jechac do lekarza, skoro uwazasz ze z Małym jest cos nie tak ....
Faceci zawsze beda gadac ze my kobiety wszystko wyolbrzymiamy bla bla bla...
Mój tez puszcza wentylatory w domu a ja mu tłuke jak do pustego łba ze dziecko jest i go przewieje a on ze mu ciepło co ma zrobic i dziecku nic nie bedzie 😮
Jedz do lekarza chocby dla świętego spokoju upewnic sie ze z Małym jest wszystko o.k. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Moja mała dała czadu w nocy, nic tylko cycy lub na rękach, była bardzo upierdliwa, wcale leżeć u siebie nie chciała. Spokój był gdy wzięliśmy ją do łóżka. rozmawiałam z moja położna to podobno większość dzieci taka była ze względu na pogodę Potem rozmawiałam z dwiema koleżankami i ich maluchy tak jak moja.
Teraz zołza kochana odsypia nockę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Witam
Moja mała dała czadu w nocy, nic tylko cycy lub na rękach, była bardzo upierdliwa, wcale leżeć u siebie nie chciała. Spokój był gdy wzięliśmy ją do łóżka. rozmawiałam z moja położna to podobno większość dzieci taka była ze względu na pogodę Potem rozmawiałam z dwiema koleżankami i ich maluchy tak jak moja.
Teraz zołza kochana odsypia nockę 🙂


skad ja to znam moja taka sama w nocy byla teraz spi i pewnie znowu obudzi sie ok 24 wiec chyba powinnam sie wczesniej polozyc ale nie bardzo mi sie jeszcze chce spac.

Ja kupilam dzis cos takiego:http://znam.to/recenzje/3911/Katarek
Tak sceptycznie o tym myslalam jak w szkole rodzenia o tym odciagaczu kataru mowili a dzis mi polozna zademonstrowala i jest super a moja ma katar i zgadzam sie z opiniami innych ktorzy tego uzywali jest swietny nie to co gruszka czy frida, bo frida nie sciagnie sie baboli tak dokladnie jak tym KATARKIEM
DZIEWCZYNY naprawdę polecam co prawda jest dosc drogi ja zaplacilam 50zl ale oplaca sie wydac te kase. Podobno kiedys w Dzien dobry tvn o tym mowili i go polecali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mialam "przyjemnosc" z tym obcowac.. i owszem jest dobre...

Ale ja jestem zdecydowanie za Frida...a, ze w recencji 1,5 roczne dziecko biegnie po katarek, to nie ma sie czym chwalic, bo juz dawno powinno samo nos wydmuchiwac 😁
Raz,ze nie mam odkurzacza, jakbym miala to nie chcialoby mi sie go wyciagac, a trzy niektore dzieci boja sie takicj urzadzen glosnych jak odkurzacz.

Ale mam nadzieje, ze sie sprawdzi i bedziesz meha zadowolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,

Czy matka karmiaca moze jesc winogrona? Nie ma tego na liscie Neni... Co z sokiem pomaranczowym. Jest tam, ze powinnam unikac cytrusow, ale tez ze mam pic soki owocowe. To jak, mozna ten sok pomaranczowy czy nie mozna??? 🤢
Aneta no ja wiem, ze nie powinno sie prowadzic auta przez 6 tyg, ze wzgledu na to, ze nie wszytsko jest tam jeszcze wygojone, nie mozna miesni nadwyrezac, co sie czasem zdarza podczas jazdy. Poza tym jakby nie patrzec, cesarka to operacja. 🥴 Ja dzis tak nie za dobrze sie jeszcze za kierownica czulam. Na szczescie podroz trwala tylko 5-6 minut 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...