Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry,

Tysia 1,9kg w ciagu miesiaca!! 🤪 jestem pod wrazeniem 🤪 Wg wczorajszych pomiarow Dominik w ciagu niecalych 2 tyg przybral 0,75kg. 😮 Sama jestem w szoku. Ale te nasze dzieciaki zarloki! 😁 😁 😁 I to tylko na cycu!! 🙂 Ale jak synka nosze, to juz czuje ten ciezar. 🤢 Pocieszam sie, ze nie bede musiala na rece cwiczyc, kiedy na silke wroce 😁 😁 😁 😁 NIestety czuje tez to w plecach. Juz myslalm, ze obedzie sie bez masazy, ale chyba nie dam rady. 🤢

Anetka ciezka prace odwalamy jako matki. Znam bol matki - sprzataczki, kucharki, prasowaczki i opiekunki. 😞 😞 😞 Dopoki Adam byl w stanie Ci pomoc mialas zapewne lzej. Ja niestety sama wykonuje wiekszosc robot domowych, bo przez cale dnie siedze sama w domu (maz wychodzi o 8:15 a wraca o 19:30). Na weekendy to czekam jak na jakies zbawienie 🥴 🥴 Lacze se wiec w bolu i padam na twarz razem z Toba 😉 😉 😉
Powodzenia w szukaniu nowego lokum. Mam nadzieje, ze znajdziecie miasto odpowednie dla Was, waszych potrzeb, o odpowiadajacym Wam klimacie... 🙂 🙂 🙂 Bedzie dobrze 😉

Moj maly zasnal, mam nadzieje, ze nie na 20 min. 🤢 Ogarne troche domek, wstawie pranie, obiad i zaczne moze prasowac. Ale jak zam zycie szansa na zrobienie tych wszystkich rzeczy jest mala... bedzie wiec na raty 🤢 🤢 🤢 Najpierw jednak strzele sobie chyba kawe - inaczej nie dam rady 😮 😮

Milego dzionka kochane. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hi mammas 🙂

Ja nadal 2w1.
Jutro mamy z meżem trzecia rocznicę ślubu, ale nie licze na niespodziankę ze strony mojej Poli, wiem, że skończy się to szpitalem w piątek. Przynajmniej mam jakiś termin - jakiś punkt odniesienia.

Anett, Midorada
dzielne z Was babki, zreszta większość mamitek to teraz mamy, kucharki, sprzątaczki na full etat.
Mój mąż na szczęście ma 2mce urlopu wiec na pewno bardzo mi będzie pomagał 🙂

Anett trzymam kciuki za poszukiwania chatki 😘
Ściskam wszystkie kolkowe Maluchy, ale też reszte grzeczniaków i żarłoczków 😘 😘

Wiola Lea to normalnie aniołek, sliczności! Fajno, że już macie to za sobą, trzymam kciuki za reszte chrzcin 🙂

Miłego dzionka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane 😉

my dziś bez kolki w nocy 🤪 🤪 🤪 🤪
boboticu w aptece nie mieli i Marek kupił espumisan i albo pomógł albo zbieg okoliczności. najważniejsze że bąbelek nie cierpiał 🙂 teraz kolejna noc przed nami i jeśli nie będzie płakał to będzie oznaczało że faktycznie kropelki pomogły 🙂

Emi super że to nic poważnego 🙂
Justyna to faktycznie zdrowo rośnie ten Twój skarbek 🙂
Maju trzymamy z Mateuszkiem za was kciuki 😘
Aneta tak to jest z tym wynajmem przez biura bo tak jak piszesz drugie tyle trzeba im zabulić 😠 😠 a co do etatu w domu to ja podobnie jak Dorota całymi dniami siedzę sama więc muszę zrobić wszystko sama, jak maluszek śpi to ja korzystam i do sprzątania, prasowania, lub gotowania także na pewno miałaś lżej jak Adam Ci pomagał bo ja tylko czekam na weekendy kiedy mój Marek nie jest w pracy.
Wiola Lea cudna księżniczka 😉 fajnie że macie już po sprawie. my jeszcze nie wiemy kiedy robimy chrzest, myśleliśmy przełom sierpień wrzesień żeby jeszcze w miarę pogoda była

dziś przychodzi położna a jutro do przychodni na kontrolę i przekonamy się ile klusek przybrał, a przybrał na pewno bo też to w rękach odczuwam

miłego dzionka laski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam u nas noc syraszna taka burza ze az sie balam tak pizgalo 🤢
Adasiowi chyba sprzyjala pogoda bo o północy dostal mleko i spal do 6 i pd 6 do 11
Aga super ze bez kolki wlasnoe espumisan ma simeticonu 40 a bobotic 66.66 wiec dzialanie podobne nam tez pimagaja nie spinaa sie kupy wali jak szalony 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to my już po wizycie położnej.
pępek na ostatnich nogach jak to pani powiedziała więc niedługo ostatnie połączenie z mamcię odpadnie 🙂
powiedzcie mi bo ja już głupia po tej wizycie jestem jak szczepicie bądź już szczepiłyście wasze maleństwa??? co powiecie na temat tych szczepionek 5w1 czy 6w1 ? bo ja do końca nie jestem do nich przekonana i sama teraz nie wiem co robić....
jutro ważenie i zapisanie się na bioderka

dziś mamy już 2 tygodnie 🙂 🙂 ależ ten czas leci 🙂

Justyna a Twój Adaś to już taki duży chłop że hej 🙂
Aga super że mała ładnie przybiera na wadze 🙂
Maju jak się czujesz? dobrze że masz już termin wyznaczony, ale może będzie tak jak z nami 🙂 w noc przed terminem zgłoszenia się do szpitala maleńki postanowił że nikt go poganiać nie będzie i sam się zdecydował 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Kocik, ja sie wypowiadalam kiedys na ten temat dosc obszernie. Nie wiem chyba na ciezaroweczkach na fb, po wpisie Weroniki...
Ja swoje dziecko szczepilam normalnie i drugie tez zamierzam podstawowym programem. Osobiscie nie polecam.


no to muszę tam poszukać co naskrobałaś, bo jak to przerabiałyście to ja się jeszcze w dwu paku kulałam 🙂
ale generalnie też chcieliśmy robić te podstawowe tylko chciałam się upewnić czy dobrą decyzję żeśmy podjeli bo człowiek na prawdę skołowaciały jest....
zwłaszcza że w tych 6w1 powiedziała mi że jest szczepiony tym engerixem a w tych podstawowych jakąś koreańską szczepionką a wiem że ten engerix jest dobry dlatego chciałam usłyszeć wasze zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie jest coś nie halo z pępkiem małego i chyba na szybkościach będę jutro zasuwać do lekarza 😮 😮
kiedy Klaudia była mała i goił jej się pępk to pamiętam,że widać było w środku jakby 3 żyły,wszystkie razem równo zarosły i pepek super...
u Adasia pępek odpadł szybko,przestał ropieć i krwawić szybko,więc ok,ale jednak niepokoi mnie jedno-kilka dni temu zobaczyłam,że wychodzi z niego jakiś bąbel który się chowa i wychodzi,pomyślałam,że normalne,tym bardziej,że ma przepuklinę pępkową,więc powiązałam szybko wszystko i stwierdziłam,że skoro znika,to pewnie to któraś z tych żyłek jest wypychana i kwestia czasu,żeby się unormowało...niestety od wczoraj to coś jak wyszło tak zostało,jakby jakiś język z pępka wystawał 😮 więc skoro to się nie chowa to jak pępek ma się zagoić do końca i ukształtować??? 😮 😮
nie wiem co to jest,ale napewno nie powinno chyba wystawać nic z pępka..jakby jedna z tych 3 żył wylazła na zewnątrz 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Dzien dobry 🙂 pogoda zajebista na spanie bo ani ja ani Adas nie obudzilismy sie dopiero teraz wstal zjadl i spi dalej haha wstalam o 6 cyce jak kamienie odciagnelam a tam po 150 z jednego cyca 😁

Uwielbiam takie noce 😁


zazdroszcze takich nocek. Ja dzis nad ranem odciagnelam z obydwuch cyckow gdzies 70ml bardzo malo. Mala nie chce ssac cyca bo sie denerwuje jak zle chwyta i mnie to martwi bo teraz cyce zagojone to moglaby ciagnac zebym nie musiala odcisagac. teraz mam pelne piersi i zaraz musze odciagnac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kobietki 🙂

my kolejna nocka bez kolek także radość jak nie wiem 😉 espumisan działa 🤪 🤪

Justyna Ty to masz produkcję w tych cycolach swoich 😁 😁 😁 nie jedno dziecko byś jeszcze mogła obdarować 🙂 a te nocki to tylko Ci pozazdrościć. My dziś też uważam ze postęp bo spał od 2.40 do 6 także jak w naszym wykonaniu to szał ciał 🙂
Aniu to faktycznie musisz skonsultować z lekarzem, nam dziś w nocy odpadł na dobre pępek czyli po 2 tyg 🙂 teraz jeszcze resztka musi się dogoić i temat pępkowy zamykamy 🙂

na 12.40 śmigamy do lekarza na warzenie itp 🙂

aha tematu szczepionek na fb nie znalazłam - za dużo piszemy 🙂 ale tak czy siak bierzemy program podstawowy i najwyżej tego engerixa dokupimy.

miłego dzionka 🙂
pogoda faktycznie dość senna gdzie to słonko???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka kochane...
a u nas przygod ciag dalszy 😞wczoraj moja corcia szla do mnie i sasiadka ja zaczepila i mowi tak "a co Ty dziecko tu robisz Ty nie jestes w domu dziecka ??Milenka na to ze co takiego ja mieszkam u taty a sasiadka na to ze ona slyszala co innego i co sie stalo ze mi prawa odebrali rodzicielskie i pewnie po tego malego tez niedlugo przyjda i dadza do rodziny adopcyjnej a w ogole tak w dzien placze ze bedzie trzeba policje wezwac bo moze go bijemy to Milena mowi ze niech pani sobie wzywa ..no kurwa mowie Wam ze cos normalnie nad nami wisi ..Milena poszla mieszkac do taty bo jest sam i ma duze mieszkanie gdzie dziecko ma swoj pokoj bo tu byloby nam ciezko w dwoch sie pomiescic a po drugie ona ma juz prawie 15 lat wiec to byla jej decyzja ze tak bedzie lepiej..a takie kurwisko powie ze mi prawa zabrali 🥴
wczoraj tak wyłam ze Adam to mnie jeszcze w takim stanie nie widzial...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coooo?????? 😮 😮 😮 no wiesz co??? ludzie są na prawdę powaleni.,..... to tylko potwierdza słuszność waszej decyzji o wyniesieniu się z tego miasta.....każde dziecko płacze...to ciekawe co byn powiedziała na nas i na nasze kolki??? co za babiszcze 😠 😠 😠 niech się zajmie swoim życiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...