Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Nam w sb zeszla cala skorka z sisiola byscie musialy widziec moje przerazenie 😁



Tysia ale jak zeszla? 😮 😮 😮 😮 😮 Robiliscie cos, ze zeszla czy samo tak sie zrobilo. Ja nadal na to naciaganie patrze jak na jeza... 🤢 🤢 🤢 Nie wiem jak sie za to zabrac i w ogole strasznie to wyglaa jak naciagam... Toz to zywe meso... 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien dobry tak na marginesie,

U nas pusta noc... Maly tak sie rozbrykal i plakal bez powodu... POszlismy spac o 3:15!!!

Aneta jak ja bym takiej idiotce wypieprzyla w glupi ryj... tak mnie wkurzyla, ze nie pytaj. Chyba poszlabym do takiej i grzecznie zarosila ja na kawe i ciasto, a potem zastosowala jakis szantaz... 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pfff co za idiotka 🤢 niech sie zajmie swoim zyciem a nie wierzy w bajki innych i zyje waszym zyciem psss no nie mogę z niej haha
Kocik teraz pepek najlepiej utleniona dopóki sie przestanie pienic 😜
Katia walcz o cyce małej wygodniej ciagnac butle pewnie bo lepiej leci moj tez czasem sie wykreca ale widocznie nie jest glodny.. a naciskasz piersi jak odciagasz? Mi tyle sie po nocy nazbieralo. Pijesz herbatki laktacyjne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzwoniłam do położnej,mówiła,że tak wygląda przepuklina i że póki co jest niegroźna i nie trzeba się nią przejmować,aczkolwiek trzeba to obserwować i mieć pod kontrolą,żeby nie zrobiło się z tym tak,by trzeba było to poddać zabiegowi 🥴
póki co powiedziala,że w piątek do mnie podjedzie i poogląda Adasia i potem zobaczymy co powie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh,gości dzisiaj mam,kumpela ze szkoły i wychowawczyni z którą się dawno nie widziałam 😉 cieszę się,ale syf w domu jak cholera,nawet nie wiem gdzie ręce włożyć 😮 teraz mały chwilkę śpi to ja zamiast sprzątać to siedzę na necie bo młoda kompa włączyła 😜
ciekawa jestem z jakim syfem zastaną mnie moi goście to aż mi wstyd już teraz ☺️ ale chociaż na chwilę muszę odpocząć,bo już nawet małego się boje brać na ręce bo jakaś słaba jestem ostatnio i mam zawroty głowy 😮
póki co to chyba zrobię jakąś kofeinową bombę jak codzień i ruszę do roboty 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki

Az sie wystraszylam jak szukalam Naszego wątku , a on został przeniesiony uffff 🙂 🙂 🙂
Mój Mężul dzisiaj pierwszy dzien w pracy po urlopie zostałam sama z wszystkim....
Jakos daje rady tylko nie ma mi kto psa wyprowadzić, i moja młodsza siostra ma wakacje wiec narazie bedzie chodzic go brac na dwór.
Jutro jeszcze maja chodzic jakies ciołki zmieniac zawory w kaloryferach 🤢
U mnie jest Afryka, takie upały, burze co chwila 🤨 mój pies tak sie boi burzy ,że wczoraj myslalam ze sie przekręci ze strachu 😞
W dodatku w mojego Tate by wczoraj piorun strzelił, dobrze ze sie cofnął do klatki. Chodnik podobno az cały czerwony był 🥴 🥴 🥴 🥴
Lepiej nie wychodzic na dwór a taka pogodę, strach normalnie :/
Mój Mały przybiera na wadze całe szczęście, pije butle jak szalony co 3godz jak w zegarku 😉
Kupy takie robi ze w nocy myslalam ze padne - az po plecy 😁 😁 😁 😁 😁

Aniu - mój ma pępek zaklejony takim plastrem porofix - moze podjedz do przychodni niech mu go zakleja, w sumie ten plaster 10zl kosztuje, ale jest specjalnie do pępka.
Ja bym nie umiala go przykleic, troszke trzeba sie przy tym namęczyć.
Może by pomógł Adasiowi...
Anett przykro mi ze tak Was postrzegają... Ludzie są wredni a szczególnie te babska dewotki, ktore nie maja co robic i sieją plotki wyssane z palca 😠 😠 😠
😠
Katia moze masz ten sam problem co ja? Ja mialam pokarm cyce jak balony, a Mały nie umiał tego wyciągnąć, przystawiony był prawidłowo, bo jeszcze w szpitalu mnie babki uczyły i wszystko było tak jak one kazały i widzisz, mały spadł z wagi .. w dodatku nie slyszalam wlasnie wyraznego polykania jak pił, w dodatku te zapalenie piersi i ropne stany i musiałam przestac karmic 😮
a w szpitalu byl ten sam problem nawet pisze na wypisie, ze problem z karmieniem , ze dziecko spadlo z wagi i bylo dokarmiane 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Wiecie co na prawde zebym byla jakas patologia ale czepiaja sie normalnych ludzi ani imprez nie robimy alkoholu nie lubimy nie szlajamy sie po nocach brak slow normalnie a taka szmata chla wóde i ludzi sie czepia 😞

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia niedawno ja przystawilam do piersi i ladnie pila i usnela przy cycku a ze nie zawsze tak ladnie ciagnie to ona bardziej z nerwow bo nie leci tak jak z butli i sie wkurza. Przybiera mi na wadze od soboty przybrala 100g wazy juz 3400 mniej wiecej bo weszlam na wage najpierw sama a potem z nia. Kurna przytylo mi sie juz nie waze 49 tylko 50 😞 zamiast leciec w dol lece w gore.... osz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katiaa85 napisał(a):
Kasia niedawno ja przystawilam do piersi i ladnie pila i usnela przy cycku a ze nie zawsze tak ladnie ciagnie to ona bardziej z nerwow bo nie leci tak jak z butli i sie wkurza. Przybiera mi na wadze od soboty przybrala 100g wazy juz 3400 mniej wiecej bo weszlam na wage najpierw sama a potem z nia. Kurna przytylo mi sie juz nie waze 49 tylko 50 😞 zamiast leciec w dol lece w gore.... osz....


Kasiu, co to jest 50kg... 😉 musisz miec siłę nosic malutką i wszystko ogarniac wiec nie marudzic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
katiaa85 napisał(a):
Kasia niedawno ja przystawilam do piersi i ladnie pila i usnela przy cycku a ze nie zawsze tak ladnie ciagnie to ona bardziej z nerwow bo nie leci tak jak z butli i sie wkurza. Przybiera mi na wadze od soboty przybrala 100g wazy juz 3400 mniej wiecej bo weszlam na wage najpierw sama a potem z nia. Kurna przytylo mi sie juz nie waze 49 tylko 50 😞 zamiast leciec w dol lece w gore.... osz....


Kasiu, co to jest 50kg... 😉 musisz miec siłę nosic malutką i wszystko ogarniac wiec nie marudzic 😁


hehe na moj maly wzrost 50kg to duzo :P chce wazyc 47 i bede zadowolona a szczegolnie jeszcze jak bym odzyskala plaski brzuch... na razie wygladam jakbym jeszcze w ciazy byla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

nie zaskocze Was mówiąc, że jestem 2 w1 🥴
Dziś mamy z mężem trzecią rocznicę ślubu, ale Pola ani myśli zrobić rodzicom niespodziankę 😠 😠 😠

U nas od trzech dni chmurzasto, deszczowo, ale parno. Wolę to niż skwar.

Anett to co piszesz, to przechodzi ludzkie pojęcie!!! Chora baba, mnie to tak wnerwia, że bym chyba sama jej powiedziała co myśle!! Głupia pipa!!!
My mamy nowych sąsiadów po lewej stronie od tygodnia i tak nas już wkurzają, że mała bania. Oni mają dwójkę dzieci, wszyscy zamiast zamykac drzwi, to tak trzaskają, że mi talerze w szafkach skaczą, a sąsiadka odkurzała wczoraj o 23!!!!!!
Koszmar z nimi!!!

Miłego dnia 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia toć to Ty piórko jesteś co Ty chcesz jeszcze w dół spadać....to jak przyjdą większe wiatry to Cię porwą 🙂
Czarna to dobrze że się tato cofnął do klatki...ja też nie przepadam za burzami..zwłaszcza jak jestem na zewnątrz..

my po wizycie u pani doktor i nasz bąbelek przybrał od wyjścia ze szpitala 525 g i teraz waży 4125 także jest co dźwigać, a co najważniejsze że najada się z cyca 🙂 🙂 🙂 a jaki był grzeczny na ważeniu i badaniu 🙂 bo w domu jak go przebieram to najczęściej płacze bo tego nie lubi a tu nawet nie stęknął 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki 😉

widzę,że Polci dalej jest dobrze u Mamusi.Musicie Maju trosze pogonić malutką z mężem ;D

Anetko współczuje Ci.. ludzie sa okropni potrafia narobic dużo złego a wtedy mamy duzo nieprzyjemności.chore.. niech sie zajma soba a nie wtykaja nos w nieswoje sprawy ! nawet jak by i prawa były zabrane to ich to najmniej powinno interesowac.najlepiej olewac z góry na dół takich podłych ludzi a jak trzeba to i porządnie opierdzielic.dziecko małe wiadomo ze duzo płacze.

u nas również pogoda brzydka.. niby jest ciepło ale cały czas pada i nie zamierza przestac z tego co widzę..
u mojego synka chyba tez zaczeły sie kolki.dostałam ten lek sab simplex .. dzis juz widac poprawe chociaz i tak mały jest troszke marudny.ja mam pytanie ile tego leku sie podaje bo różne opinie słyszałam.czy naprawde jednorazowo daje sie 10 kropli? Sandra co o tym wiesz bo widze ze sie znasz na tych kropelkach.jak długo moge je podawac?
u nas kikucik tez odpadł w niecałe 2 tyg.smarowałam spirytusem bo po ocenisepcie mu sie babralo.teraz pepuszek jeszcze sie goi 😉

Miłego dnia ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
Moj Maly to mnie dzis zaskakuje. Po zeszlonocnej akcji znow spi 😮 😮 😮 Pewnie w nocy bedzie szalal 😜 😜 😜 I tak sie dziwie, ze spi, bo obok na budowie uzywaja dzis najglosniejszego sprzetu jaki w swiecie budowlanki chyba istneje - szalau mozna dostac!!! NIe moge nawet malego wystawic do ogrodu, a taka ladna pogoda jest 😠 😠 😠
Majka wspolczuje Ci z nowymi sasiadami. Ja czekam az u mnie zaczna sie takie akcje. Dom blizniaczy, obok naszego, wciaz nie jest sprzedany, ale dobrze slychac kiedy ktos przychodzi go ogladac, slychac nawet dzwieki z wewnatrz... 🥴 No i czasami mam wrazenie, ze ludzie nie wiedza do czego sluza klamki!!! Poki co jest to wciaz "show home" i mam nadzieje, ze jeszcze dlugo nikt go nie kupi - hihi. (ale jestem okropna ☺️ ☺️ )
Kasiu troche przesadzasz z ta waga. NIe masz przeciez 15 lat by wazyc 47kg!!! Co do brzucha to sie nie przejmuj, wciagnie sie - uwierz mi 🙂
Widze, ze nasze maluchy zdrowo na wadze przrastaja!!! Oby tak dalej!!!
Majka gratulacje z okazji rocznicy!! Jeszcze Pola ma szanse Was zaskoczyc - dzien sie jeszcze nie skonczyl 😁 😁 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh.. to ja waze 25kh wiecej od Ciebie.. a wzrost chyba podobmy 🙂)

Ktos pytal o kropelki. Ja dawalam 15 kropli przed kazdym karmieniem...po jakims czasie powiedzmy 2 tyg. odstawilam i spr czy kolki sie pojawia.. wrocily, wiec podawalam dalej...
One nie wplywaja negatywnie i nie spotkalam sie z jakimis konkretnymi zaleceniami odnosnie mozliwosci czasu dawkowania...

Normalnie umylam podlogi i leci ze mnie nieziemsko ;// a slonca ni huhuhu...

Wszystkiego naj z okajzji rocznicy...Maja jeszcze troszke wytrzymasz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja wszystkiego naj z okazji rocznicy 😉 Polcia leniuchuje dalej hihi
Kocik to ładnie Twój przybrał 🙂
Kozinka jak goście?
Katia wagę masz superową nie przesadzaj, ja waże 81kg spadło 10kg a gdzie 7kg?? wogole chciałabym zrzucic jeszcze 10kg 😞 ale waga stoi w miejscu widze od tygodnia gdzieś 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...