Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kozinka szokk! ale najwazniejsze e juz lepiej z małą! a jak małego pępuszek??
biedna Majka 😞 ale silna dziewucha da radę :*
my używaliśmy na poczatku pumpersy 1 i troche belli ze szpitala zajeb.... ;D potem 2 huggins,pampers, dada i baby dream z rossmana (tanie) i gaga z tesco też super i baby są super jak dla mnie 🙂 teraz używamy 3 już hugginsy i dada 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie co ja sie jakas dziwna zrobilam po tym porodzie jestem taka oziebla i na wszystko sie fochuje jak jakas malolata 🥴caly czas chodze nadasana najlepiej to jakby wszyscy zostawili mnie sama normalnie z byle powodu lzy mi naplywaja do oczu 🥴
moze to z braku przytulania sie z Adasiem ja wyzdrowialam to on poobijany ,nie jest nam dane chyba 😞a to juz przerwa 10cio miesieczna mam wrażenie ze tylko dziecko nas laczy nawet mamy oddzielne koldry bo boi sie ze w nocy go kopne w rane 😞ehhh mowie Wam dziewczyny ze mam dosc 🥴
Wy juz pewnie spicie a ja marudze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada napisał(a):
[
Katia fajnie, ze spotkanie ze znajomymi sie udalo. Co do bananow - nie podejrzewalabym od nich uczulenia. To chyba ostatni owoc, ktory bym o to podejrzewala. W kazdym razie troche dziwne, ze od bananow. Mam nadzieje, ze szybko jej to przejdzie. 🙂



ja czytalam ze banany moga uczulac a moja cala w wysypce od glowy do stop 😞 😞 kupilam sobie wczoraj wapn do picia a mala bedziemy kapac w sodzie oczyszczonej za rada poloznej do poki nie zniknie uczulenie. Dzis chyba odrobine chlodniej jest ale juz idzie odczuc te upaly. W nocy bylo fajnie tak chlodno bo burza byla a my przy otwartym oknie spalismy mala tylko pod tetra przykryta a i tak sie odkrywala bo za cieplo jej bylo a spala w bodziaku na krotki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie MAMUSIE po dluuuuuugiej przerwie 🙂 Nie odzywalam sie od lutego prawie tak ten czas szybko leci 🙂
Widze ze wszystkie czerwcowki juz rozpakowane i super 🙂 Gratulacje dzielne mamuski:*
Ja urodziłam 28.05.2012 poprzez cc. Moj synek nazywa się Wiktor.

Piszę do Was bo martwi mnie ze zaczal on wystawiac jezyk. Wasze dzieciaczki tez tak robia? Myslalam ze chce mu sie pic i dlatego tak robi, ale wystawia go coraz czesciej nawet po jedzeniu.
Gdzies przeczytalam ze to jest czesto jakis problem neurologiczny....Myslicie ze mam sie czym martwic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobietki 🙂
bylo wczoraj przytulanko z moja kaleka 😁 myslalam ze po cieciu bede miala jakis dyskomfort,bol ale gdzie tam wszystko ok 🙂
tez mysle ze to sa jakies stany depresyjne i ciekawe jak dlugo sie utrzymaja 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
hej Kobietki 🙂
bylo wczoraj przytulanko z moja kaleka 😁 myslalam ze po cieciu bede miala jakis dyskomfort,bol ale gdzie tam wszystko ok 🙂
tez mysle ze to sa jakies stany depresyjne i ciekawe jak dlugo sie utrzymaja 🥴


Anetka ja juz nie moge sie doczekać przytulanka a tu jeszcze 2 tyg 😲 😲 😲 🤔 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski 🙂 ja tez mam takie nastroje ze sama mam siebie dosc :P ale wydaje mi sie ze to poprostu ze zmeczenia(przynajmniej w moim przypadku) :P oby dwa maluchy daja mi w kosc !! dodatkowo caly dzien gonie zeby w domu bylo czysto i z dzieciakami na spacerki co by w domu nie siedzialy w taka ladna pogode 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wróciliśmy z pikniku rodzinnego 😁 było super tylko ta pogoda o.O Adaś cały czas spał jak wypił o 12:00 tak jadł dopiero o 19:40 po kąpieli bo przebudził się o 16:00 przebrałam go na dworze daje cyca a on śpi dalej i tak do prawie 20:00 mój mały osrusek spał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie

Aniu biedna ta Twoja córcia,oby szybko wyzdrowiała. Dzielna z Ciebie mamcia 🙂
czekamy na streszczenie co tam Majka przeszła bo z tego co widzę to nic ciekawego 🤨 🤨

a u nas generalnie dzień wygląda tak ze młody śpi, je i płacze 😮 😮 😮 dziś to nawet spacer nam się nie udał bo na syrenie żeśmy z parku uciekali a ludzie tylko krzywo patrzyli że co za wyrodni rodzice tak dziecko katują...a darł koparę niemiłosiernie...i tak u nas dni wyglądają że jak już nie śpi to drze koparę ....jesteśmy umęczeni jak nie wiem...

miłego wieczorku, ja chyba zaraz idę spać żeby wykorzystać to ze młody śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurczę moja Hania ma odparzoną dupcię,. a tak pilnowałam by nie miała brudnej pieluchy, wszystko przez te upały 😞 teraz wietrzenie dupska jak najczęściej, przy zmianie pieluszki mycie tylko wodą i zero kremów tylko mąka ziemniaczana. Mam nadzieje że się dupeńka maleńka wyleczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia napisał(a):
Kurczę moja Hania ma odparzoną dupcię,. a tak pilnowałam by nie miała brudnej pieluchy, wszystko przez te upały 😞 teraz wietrzenie dupska jak najczęściej, przy zmianie pieluszki mycie tylko wodą i zero kremów tylko mąka ziemniaczana. Mam nadzieje że się dupeńka maleńka wyleczy.


Moja tez miala dupke odparzona i stosowalam masc specjalna troche pomogla ale nie do konca zaczelam uzywac maki ziemniaczanej i pupa jak z obrazka ladnie wyglada szybko sie zagoilo.
Ide spac poki mala spi dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas kolejny dzien upalny .. wykończyc sie idzie 😉
Sandra miłego pobytu nad morzem 😉
Maju trzymaj sie !
Kozinka dużo zdrówka dla maluszków
Ja tez mam jakąś handre chyba bo wszystko mnie denerwuje cokolwiek ktoś nie powie to wybucham i ruszam z pyskiem ;/ 🤢 mam nadzieje,ze to niedługo przejdzie.
Mam do Was pytanie..czy wasi faceci tez was sie czepiaja , ze teraz dostaja mało czułosci?? no w sumie mam mniej czasu dla meza wiadomo ale przytulam go,całuje a on i tak sie czepia . juz nie wiem co mam zrobic zeby przestał tak gadac i zeby mu dogodzic.. 😞
Mojemu malutkiemu pomagaja te sab simplex na kolke wiec polecam 😉
Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry jak wam minela noc ja poszlam spac po 23 po 1 i po 4 mialam dwie pobudki na jedzenie i nie spie juz od 7 mala zasnela u nas w lozku jak ja karmilam i juz ja zostawilam niech spi. Zauwazylam ze u mnie z karmieniem w nocy jest problem bo mala sie wkurza i nie chce ciagnac cyca wiec idzie w ruch butelka ale w dzien ladnie ciagnie cyca.
Ciekawe jaka dzis bedzie pogoda ja miedzy 9 a 10 musze jechac do urzedu pracy sie odhaczyć mam nadzieje ze tesciu nie zapomnial o nas i mnie z mala zawiezie. Ide sie szykowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 tysia zazdroszcze ci strasznie!! ja tak z pierwszym milam ze tylko jadl i spal i sama go budzilam jak byl wiekszy zeby troche sie do nas pousmiechal 😜 a teraz to mam podobnie jak kocik mala je, spi i wrzeszczy 😉 a najbardziej to buczy jak do sklepu wchodzimy 😜 ostatnio pojechalam po buty i po 2 min musialam juz wychodzic bo chyba w calej galerii bylo ja slychac! i tez wszyscy sie gapili jakby dzieci nie mieli i nie wiedzieli ze czasem poprostu placza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U nas noc ladnie pobudka o 5.40 nie wiem czy to wina kropelek ze maly mi przestal plakac ale odkad je uzywam to jest bardzo spokojny i nie placze nawet sie nie spina 🙂
Katia ja na noc daje butle bo z cyca by chwile pil zasnal i za godz pobudka a po co psuć sobie noc i wstawac vo godzine. 😜 w dzien chwile pociagnie i sie wykreca eiec wychodze z zalozenia ze poprostu chce tylko pic 😁 jutro konczymy 2miesiące jak to zlecialo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, pisze ze szpitala, jak ten czas tu się dluzy, ja chce do domu.
Rana goi się dobrze, z Polcia ok, wiec jak będzie dobrze to w środę nas wypuszcza 🙂
Pola ma tylko sporo potowek, ale kąpią ja w specjalnym roztworze, pamiętam ze też pusalyscie o potowkach..
Mam pytanie co do cycusia, czy Wasze dzieci miały lub maja jednego cyca bardziej ulubionego niż drugiego? Moja się uparła na leweego, przy prawym sporo się wkurza.
I jeszcze jedno , jak już jesteście w domku, do dokarmiacie butla, czy tylko cyc?
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka moj w szpitalu tylko lewego ciagnal z prawego lecialo jak nie wiem porobil mi sie kamień i dopiero w donu z niego sciagnelam. Ja od początku dawalam butle z moim mlekiem póki sutki sie nie zagoily teraz daje to i to 😁

No Pola malutka pewnie Ci ja owijaja jak na zime stad pewnie potowki ale wrocicie do domu problem zniknie pamietam ze Adasia zawinelam kocykiem a one odwinely kazaly polozyc w pieluszke kaftaniku i skarpetkach zeby nie przegrzewac 😁 czekamy na Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Majka moj w szpitalu tylko lewego ciagnal z prawego lecialo jak nie wiem porobil mi sie kamień i dopiero w donu z niego sciagnelam. Ja od początku dawalam butle z moim mlekiem póki sutki sie nie zagoily teraz daje to i to 😁

No Pola malutka pewnie Ci ja owijaja jak na zime stad pewnie potowki ale wrocicie do domu problem zniknie pamietam ze Adasia zawinelam kocykiem a one odwinely kazaly polozyc w pieluszke kaftaniku i skarpetkach zeby nie przegrzewac 😁 czekamy na Was 😘


No mam nadzieje, ze znikną te potowki, staram się hej nie przegrzewac, dwa dni była w takim kokonie, to co się dziwic.. Teraz jest lżej ubrana 🙂 dzięki za info kochana 🙂 myślałam ze z tym jednym cycem to tylko ja, powoli się powiększają hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski!

U mnie tak piekielnie goraco, ze sie zyc odechciewa.

Maja super, ze wszystko powoli sie zaczyna goic, Lea tez czasem gardzi prawym cyckiem ale nie podaje jej wtedy butli, powkurza sie powkurza i za chwile ladnie ciagnie no chyba ze po prostu chce jej sie tylko pic a z cycka leci mleko to wtedy histeria 😁 😉 Ja daje na noc butelke ze sztucznym ale wczoraj np nie dalam i mloda tez ladnie spala.

Bylismy z Lea na przegladzie i mloda przytyla w 5tygodni 1700gr, ma juz 4620gr 🤪 😲 😲 😲 😲 wszystko super cacy, za miesiac szczepienie. Czy wy dajecie dzieciom wit.D3? Bo zapomnialam sie zapytac o nie pediatry.

Kocik tak sobie pomyslalam, ze moze Ci wysle przez moja rodzinke 2 buteleczki tego sab simplex? Kaske bys im oddala i tyle. Szkoda zeby sie maly tak meczyl a wiem co przezywasz i serce mi sie kraje jak o tym czytam.

Lece robic obiadek i zmykam na plaze, trzeba kozystac z chwil wolnosci i troche sie zjarac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo to rosną misie 🙂 pewnie da się szczególnie odczuć jak się nosi 🙂
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie tego balona co został po ciąży, jak długo Wam on znikal?
Mi się wydaje, ze mój taki jakbym w 7mym miesiącu ciąży była 😮
Mam nadzieje, ze to niebawem zniknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...