Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was Kochane 🙂
Maju ja mam tak jak Maja tez bluzki obcisle juz zaloze 🙂
bylam dzis na masazu ud i pupy bankami chinskimi podobno super rozbijaja cellulit okaze sie i kupilam sobie krem wyszczuplajacy ale z naturalnego kolagenu tez sie okaze czy jest dobry 🙂
My jutro na szczepienie ,ważenie i mierzenie ciekawe ile Oskarek przybrał na wadze...dzisiaj biedny sie meczyl od 5 rano kupki nie mogl zrobic dopiero podalam mu espumisan i herbatkę koperkowa i biedactwo jakos o 7 sie zalatwilo ja juz nie wiem jakie mleko wybrac zeby bylo dobrze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry

Mój Miś ma juz 4 tyg , jak ten czas zapieprza 🤔 🤔
A mój Mężul dzisiaj ma urodzinksy 🙂
Upałów ciąg dalszy pocę sie jak nie wiem, po 3x dziennie biore prysznic.
Wiolka wspolczuje Ci u Ciebie tez musi byc masakrycznie 🤢
Mój Maly jak sie obudził o 1*30 w nocy to dal mi popalic do 4*00,
meczył go brzuszek nie umiał sobie purtnąć, dałam mu herbatke z kopru a pozniej espumisan i tak jakby przeszło, i znowu pobudka o 5*30 😮
takze dzisiaj oczy mam podparte zapałkami.... Najlepsze jest to ,że on teraz odsypia a Mamusia nie ma czasu 🥴
Mój Mąż dzisiaj na 18stą idzie do pracy i sama bede kąpać, ciekawe czy dam rady.
Wybywam dzisiaj na spacer, ja wóżek i pies 😁 ciekawe to będzie bardzo hihi, mam nadzieje ze nie złapie mnie burza. Czekam z niecierpliwością na ochłodzenie.
Olafek ma pełno potówek na policzkach, chyba z leżenia na boczku .
Oprócz kąpieli w krochmalu co jest jeszcze na potówki????

Maju mi jeszce został brzuch, ale juz taki mniejszy.
Teraz musi Ci się macica obkurczyć, więc brzuszek będzie się wciągał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna nie przegrzewaj to mu znikną potówki chociaż to od upału napewno mi krochmal pomagał 2 dni i po kłopocie ale to po szpitalu jak miał rumień to kąpałam teraz nic mu nie wylazi bużka jak marzenie 😜

sto lat dla męza Kasiu 🙂 🙂 🙂 i przyznam się ,że ja dopiero od niedawna kąpie małego 😁 cały czas to była dzialka mamy aż się wyrywała ,żeby tylko móc go wykąpać więc nie bede babci zabraniać 😜

nam niestety chyba zaczyna się ciemieniucha 🤢 bujny fryz wiec zaczynam wyczesywać na szczescie mial tylko dwa takie placyki ktore udało sie wyczesać gorzej jak się rozwinie ale co tam damy radę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczełam pisać posta a tu nagle komp sie wyłączył 😠
My dzisiaj same zostałyśmy i tak do środy bo mężuś na szkoleniu. Czarna tak jak ciebie czeka mnie samodzielna kąpiel 🥴.
Jutro z mała ide na drugą wizyte do endokrynologa (przez ten jej powiększony sutek) doktorka mówiła że pobieże jej krew na TSH. Tylko że nie mogą pobrać z piętki bo wychodzi zawyżony wynik i pobiorą z żyły 😞. Ja nie wiem jak to wytrzymam chyba będę ryczeć razem z nią.
Ja moją cały czas dokarmiam, Aneta a ty dawałaś małemu Bebiko zwykłe czy to hipoalergiczne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie
jesteśmy dziś z mała od 9.30 same - radzimy sobie w sumie nieźle, ataku płaczu nie było, tylko pomrukiwania. Od 11 nie spała, kilka razy trzeba było przewinąć, podstawic do mleka. Usnęła dopiero po 16 i jeszcze śpi - cóż za szaleństwo, półtorej godziny dla mamusi 🙂 U nas kąpiel należy do tatusia, mama tylko czuwa jakby w razie coś, jakiś wrzask albo niewygoda. ooo, jakieś dźwięki dochodzą z łóżeczka - chyba mój raj się konczy póki co 🙂

W piątek uciekliśmy z miasta przed upałem i siedzimy sobie w domku w Sulejówku. Z okna widok na wielką winorośl, zacieniony taras - o wiele chłodniej jest i lepiej się śpi. Może nawet znów uda się pójśc na spacer, ale jakieś chmury nachodzą, więc może być różnie, może kolejna burza nadchodzi - to by była trzecia dziś.

Powiedzcie, jakiej firmy macie pasy poporodowe? Nie jest Wam w nich gorąco w taką pogodę 😉 ?

pozdrawiam

PS. Majeczko, daj swojemu brzuszkowi spokojnie odpocząc po niedawnych trudach pojawienia sie na świecie Poli, nie myśl narazie jak sie go pozbyć, uwolnij głowę - na wszystko przyjdzie jeszcze czas 🙂 zniknie, a Ty będziesz jeszcze szczuplejsza niż byłas. buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widzę nie tylko moja niunia uwielbia cycusia mamusi hihi, nie ma lekko, choć tu w szpitalu to można wykorkowac, tak chce do domu, ze przesada.. Dziś nawet sobie popłakałam cichaczkiem, chce do męża i do domu, choć tu opieka super, personel baaardzo miły i pomocny to jednak dom to dom, wierze ze mnie na piata dobę czyli w środę puszcza 🙂
Mąż dziś organizuje pępkowe hihi, jutro ogar chałupy i w środę można wracać do domciu 🙂

Wiem ze wszystko dojdzie do siebie z ciałem, ale troszkę czasu minie, dam rade 🙂
Laski trzymam za Was kciuki za samodzielne dni Buzka dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ja tez cichaczem płakałam jak głupia. Nie martw się już niedługo będziecie w domciu 🙂 Mnie puścili w 4 dobie, chociaz chcieli juz w 3 dobie tylko z Maluszkiem byly problemy, więc może i Tobie się uda wyjsc wczesniej 🙂

Tysia ja mojego nie przegrzewam, lezy w samym body bez rekawkow, bez skarpetek a na dworze ma tylko body i czapeczke z dziureczkami, a jak stoi gdzies pod drzewkiem to mu wogole czapeczke sciągam 🤢 tylko wydaje mi sie ze jak lezy na boczku to skora na policzkach nie ma jak oddychac i dlatego to pieroństwo wylazło 🥴 dzisiaj posmaruje go tylko delikatnym kremem, zero oliwki, i kąpiel w krochmalu, moze to coś pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna ja mlodej w taka pogode niczym nie smaruje i nie ma potowek mimo ze u mnie 40 stopni w cieniu, moze odstaw narazie wszystkie kremy a juz wogole oliwke to bym w taka temperature wyciepala.

Moj jest dzisiaj caly dzien taki podkurwiony jakby to jemu szalaly hormony 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka chłopom nie dogodzisz 🤢 to on cały czas w domku? to fajnie 🙂
Aha i muszę Ci powiedziec ze dzieci to Wam sie udały a te zdjęcie z Leą na fb pierwsza klasa poprostu 🙂 🙂 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Tak zrobie nie bede mu smarowac tych potowek niczym, chociaz widze ze zaczynaja powoli znikac 🙂 czekam az Mały wstanie zeby go wykąpac a on jak na zlosc śpi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna sto lat dla męża 🙂
Wiola dzięki raz jeszcze za kropelki 😘
Maju dasz radę, już niedługo będziecie z Polcią w domciu 😉 a brzuchem się nie przejmuj, też tak wyglądałam jakby w 7 miesiącu ciąży 😁 teraz już jest o wieele lepiej ale nie do przesady - obcisłych bluzek jeszcze nie założę, zresztą i tak ich nie nosiłam. no ale ja to ja, ja to na wyjściu miałam sporo kilosków 🙂 wy to szczuplaczki to szybko do siebie dojdziecie 🙂

kojarzę że był temat pampów jakie kto używa więc my pampersy, huggis a wczoraj Marek kupił w tesco to gaga i nawet nie są złe a połowę tańsze.

kurcze nie pamiętam co jeszcze chciałam napisać...taki chaos w głowie 🙂
Marcych wrócił dziś z obozu i meega zadowolony 🙂 poszli właśnie do tesco kupić mi herbatkę na laktacje coby te kapciochy moje podnieść do góry 😁

no nic, na pewno o czymś zapomniałam napisać, ale tak czy siak miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikula podawałam bebiko to zwykłe 🙂
cholera bylam w tesco i nie spojrzałam na pampersy gagi no cholera jasna skleroze mam po tej ciazy a w ogole to chyba mi na sluch pada Adam cos do mnie mowi np...czy pozmywam naczynia a ja mu odpowiadam ze Kamila do mnie napisala bo zrozumialam z kim gadasz 😁 😁 no mowie Wam starosc nie radosc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂 ja dzis wypusciłam sie sama na szał zakupów, ale poszalałam 5 godz. mnie nie było jak za czasów z przed ciazy hi hi 🙂

Majumi tez jeszcze troche brzuszka zostało, a ze szpitala wyszłam po 3 dobie 🙂

Co do pampersów to mi Dada nie podpasowaly dupka strasznie sie odparzyła, ale Hugisy tak no i pampersy a dzis na próbe kupiłam babydream zobczymy.

Na otparzenia u mnie nawet mąka nie pomogla, wyleczyłam dupkę termentiolem i teraz cały czas nim smaruje.

Miałm jeszcze cos pisać ale już zapomniam co 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anetka szybko zleci i spowrotem bedziesz z nimi 🙂
Emi babydream dla mnie super i takie fajne duze sle gaga tez spoko 🙂 z dady 3 bez porownania z 2 😁 Ide dzisiaj zważyć malego i niech go oslucha bo caly czas charczy wiem ze to minie bo to przez mleko zalegajace ale wole miec pewnosc zeby czasem nie bylo to przeziebienie i maly z zapaleniem pluc nie skonczyl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
my sie szykujemy na szczepienie 🙂
Emi moj maly je dosc szybko bo w granicach 10 min 120ml wypija 🙂
moj maly budzi sie o 5 rano i spac juz nie chce a ja chodze po scianach 🥴
dzisiaj kapiemy go wczesniej okolo 20.00 i idziemy z nim spac bo zauwazylam ze jemu tak od 21.00 do 3-4 rano spi sie najlepiej...a ja dzis na basen lece mam w planach zrobic trzy serie po 10 dlugosci ale jak bedzie na prawde napisze Wam pozniej bo gadac to se moge 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane,
Ja trochę załamka.. Ze mną ok i jutro mogłabym wyjść, ale Polcia ma te potowki, dziś dwa razy kąpiel w kali, lekarka powiedziała ze rano podejmie decyzje..
W sumie dobrze, ze tak dbają, ale te potowki to taka sprawa z która mogę radzić sobie sama w domu i nawet kąpać też mogę w tej kali, martwię się by mnie tu nie trzymali Bóg wie ile..

Muszę być dobrej myśli,
Maz odsypia pępkowe.. Ja spalam az 3h, Pola nob stop chce być przy cycu, Wasze też tak miały na początku?
Dziś juz mi łzy do oczu napłynęły, bo ona zassiewala, 30 sekund i płacz i tak z 15 min, zupełnie nie ogarnialam o co chodzi, aż poszłam ja dokarmic butelką taka marudna była 😞

Anetka, Ty jesteś hardcore, podziwiam Twoja kondycję 🙂
Emi, młody zaszalal z tym spaniem, oby tak dalej 🙂
Tysia, 100 lat dla Adasia, jak ten czas leci 🙂 w ogóle wszystkie Misie rosną i tyja szybciutko 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka mój w szpitalu to roznie wiekszość czasu przespał niż do cyca by chciał ale obok kolezanka 24h miała go ze sobą na sobie nawet wykąpać się nie mogła ;/ my w dniu wypisu mielismy rumień i tylko lekarz zalecił kalie ale z nią ostroznie bo moze spalić skórkę proponuję krochmal 🙂 bedzie dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...