Skocz do zawartości

clotrimazolum | Forum o ciąży


marcia2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej chcialam was zapytać czy któraś w ciąży brala clotrimazolum maść lub globulki. Moj lekarz zalecił mi branie ale na uletce nie jest napisane ze jest to lek bezpieczny w ciąży. Napiszcie czy ktoraś z was miala podobna sytuacje. A moze inaczej leczono u was zapalenie pochwy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcia2 ja osobiście nie miałam do czynienia z tym lekiem ale jeżeli lekarz Tobie przepisał to powinny być bezpieczne. A jeżli dalej nie jesteś nie jesteś pewna czy powinnaś go używać to poczytaj w internecie o tym leku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marcia ja bralam je w 13stym tyg ciazy na przerost flory bakteryjnej nie mialam zadnego zapalenia ale lekarz stwierdzil ze przez to ze jest przerost flory moze dojsc do infekcji. Skoro lekarz Ci je przepisal powinnas mu zaufac. Wiem ze na opakowaniu tak pisze. Zreszta wiekszosci lekow nie powinno sie brac. Ale nie leczona infekcja jest gorsza niz clotrimazolum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rowniez na poczatku ciazy uzywalam masci clotrimazolum ze wzgledu na stan zapalny pochwy.Moja ginekolog mi przepisala i nawet sie nie zastanawialam czy cos zlego sie moze stac,bo wkoncu lekarz wie co przepisuje 🙂 Moja córcia ma dzisiaj ponad 4msc i wszystko jest w jak najlepszym porzadku 🙂 A wiec Marcia2 bez obaw stosuj ten lek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej

Ja brałam globulki Clotrimazol na upławy. Brałam w 14 tc. Póki co ze mną i moją kruszynką jest wszystko w porządku i mamy nadzieję, że tak zostanie.

A Clotrimazol jest raczej powszechnie stosowany w ciąży i uważany za lek bezpieczny.

Na wielu bezpiecznych lekach jest napisane w ulotce, że nie brać i konsultować z lekarzem. To jest normalne, firmy farmaceutyczne zabezpieczają się w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...