Skocz do zawartości

Regulamin

Regulamin Forum

1. Niniejszy regulamin określa zasady, zakres i warunki korzystania z forum dyskusyjnego udostępnianego na stronie www.brzuszek.net (dalej jako: Serwis).

2. Forum dyskusyjne jest usługą świadczoną drogą elektroniczną przez Universal Media z siedzibą w Częstochowie, przy ul.Kiedrzyńska 104/8 (dalej jako: Właściciel serwisu)

3. Forum umożliwia Użytkownikom zamieszczanie swojej opinii na określony temat oraz poznawanie i komentowanie wypowiedzi innych osób.

4. Każdy odwiedzający stronę Serwisu może zapoznać się ze zgromadzonymi tam wypowiedziami (określanymi dalej jako Wpisy). Wyjątek stanowi dział "O wszystkim - tylko dla zarejestrowanych" udostępniony publicznie wyłącznie osobom zalogowanym w serwisie. Publikowanie własnych Wpisów i zakładanie nowych wątków (czyli rozpoczynanie dyskusji na określony temat) wymaga wcześniejszej rejestracji i zalogowania się w Serwisie zgodnie z zasadami określonymi w punktach 6-8 regulaminu. Odstępstwo od wymogu rejestracji i logowania stanowią wszystkie kategorie i wątki działu "Ciąża - tydzień po tygodniu", które nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

5. Każdy korzystający z usługi Forum (dalej: Użytkownik) zobowiązany jest do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu oraz netykiety.

6. Do udziału w dyskusji niezbędne jest podanie nazwy Użytkownika, hasła i działającego adresu elektronicznego oraz akceptacja niniejszego regulaminu.

7. Rejestracja w serwisie następuje w momencie potwierdzenia prawidłowego działania podanego przez Użytkownika adresu elektronicznego.

8. Nazwa Użytkownika stanowi jego identyfikator (ang. "login"), który wraz z hasłem umożliwiają Użytkownikowi zalogowanie się.

9. Użytkownik publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Uczestników na łamach Forum Serwisu.

10 Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkowników na łamach Forum Serwisu lub w treści Chatu:

a) niezgodnych z warunkami niniejszego regulaminu

b) sprzecznych z prawem,

c) wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc w świecie rzeczywistym

d) sprzecznych z dobrymi obyczajami (w szczególności obraźliwych, wulgarnych),

e) naruszających prawa Właściciela serwisu,

f) naruszających prawa innych osób (obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność lub inne dobra osobiste),

g) celowo obraźliwych dla wywołania kłótni (tzw. trolling),

h) naruszających zasady współżycia społecznego,

i) reklamowych,

j) wiadomości przesyłanych łańcuszkowo,

k) tej samej treści powielanej w tym samym wątku dyskusji, bądź na kilku różnych wątkach,

l) zawierającej link do udziału w różnego typu głosowaniach, konkursach, aukcjach, namawiania do kliknięcia na link (spamowania), etc. jak również cytowania postów z użyciem tych linków.

m) treści mającej na celu wyłącznie namawianie do udziału w głosowaniach i konkursach

n) obrażanie, ironizowanie, wyśmiewanie się z działań i decyzji moderatorów i administracji

11. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do redagowania i/lub usuwania wpisów zawierających treści, o których mowa w punkcie 10.

12. Administrator serwisu lub Moderatorzy czuwają nad przebiegiem dyskusji. Mają prawo usuwać wpisy sprzeczne z niniejszym regulaminem, a także przenosić wątki pomiędzy poszczególnymi częściami forum.

13. Użytkownik może zgłosić naruszenie zasad regulaminu lub netykiety poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres  admin [at] brzuszek.net

14. Adres IP, z którego został wysłany każdy Wpis jest notowany w celu kontrolowania przestrzegania zasad zawartych w niniejszym regulaminie i netykiecie.

15. Właściciel serwisu ma prawo blokowania dostępu do Forum Użytkownikom dopuszczających się naruszeń niniejszego regulaminu jak również usunięcia ich z baz danych Serwisu, w przypadku rażącego naruszenia zasad niniejszego regulaminu.

16. Użytkownicy poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Serwisu wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w innych wydawnictwach Wydawcy

17. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo wprowadzania jednostronnych zmian do niniejszego regulaminu. Zmiany obowiązują od momentu opublikowania ich na stronie internetowej Serwisu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...