Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej ja wruciłam niestety do dziadzi mnie nie wzieli do szpitala bo podobno zarówno on jak i inni pacjenci na sali wyglada strasznie, wiec połaziłam po sklepoach ale nic nie kupiłam nie wiem nawet w jakim rozmarze jak w koncu bede wygladac po urodzeniu a tyle pieknych rzeczy.

Kocik: rożek do szpitala też ci raczej nie potrzebny bo szpitale daja swoje rozki, a Twój moze tam zginac a szkoda by było, no a fotelik obowiazkowy.

Sandra: Szkoda że nie powiekszysz grona męskiego no ale najważniejsze że zdrowe 🙂

Wiola: Córcia to juz niezły klopsik 🙂 super ze wszystko oki 🙂

Mam pytanko jeszcze do mam doświadczonych jesli dziecko urodzi sie powiedzmy na 55 cm to po jakim czasie tak mniej wiecej zaczynamy ubierac je na 68?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej jestesmy w domku moj slucha muzyki a ja przegladam allegro szukam jakis leginsow albo spodni rurek 🙂

Sandra gratuluje corki a myslalam ze jednak chlopak bedzie u Ciebie 😁

Trzeba uaktualnic tabelke nasza albo niedlugo zrobie nowa i wpisze sie nasze dzieciaczki tam 🙂 jestescie za?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
oki dzieki bardzo laski 🙂

Czarna
a miałam zapytać a Ty czemu bedziesz miała cesarke jesli mozna wiedzieć?



Ja mam tętniaka mózgu, i poród sn byłby zbyt ryzykowny dla mnie 🤨
Nie mogę podejmować żadnego większego wysiłku fizycznego, również parcia.
Nie mogę też np ćwiczyć na siłowni itd itp
Niestety ten tętniak jest za mały ,by go zoperować, ale i tak może pęknąć co wiąże się nawet z utratą życia. Czyli taka mała bomba zegarowa w głowie.
Przyzwyczaiłam się już do tej myśli, ale było mi ciężko gdy się dowiedziałam co mi w główce siedzi.... mało co nie popadłam w depresje. Teraz nie myśle o tym, czekam aż urodzi się Mały i dalej bedę kontynuować badania tzn czy to coś się powiększa , czy też nie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
emi-rose napisał(a):
oki dzieki bardzo laski 🙂

Czarna
a miałam zapytać a Ty czemu bedziesz miała cesarke jesli mozna wiedzieć?



Ja mam tętniaka mózgu, i poród sn byłby zbyt ryzykowny dla mnie 🤨
Nie mogę podejmować żadnego większego wysiłku fizycznego, również parcia.
Nie mogę też np ćwiczyć na siłowni itd itp
Niestety ten tętniak jest za mały ,by go zoperować, ale i tak może pęknąć co wiąże się nawet z utratą życia. Czyli taka mała bomba zegarowa w głowie.
Przyzwyczaiłam się już do tej myśli, ale było mi ciężko gdy się dowiedziałam co mi w główce siedzi.... mało co nie popadłam w depresje. Teraz nie myśle o tym, czekam aż urodzi się Mały i dalej bedę kontynuować badania tzn czy to coś się powiększa , czy też nie... 😮


Ojej Kasiu normalnie nie wiem co powiedziec 😞 czasami jest taka ze jakis guz czy cos zanika mam nadzieję że zdarzy sie cud i u Ciebie sie jakoś ten tetniak wchłonie, ogólnie wiem co on oznacza, moja ciocia miała i jej pękł naszczęscie wszystko skończyło sie dobrze miała operacje w walbrzychu z tym ze moja ciocia wogule nie wiedziała ze go ma i sie nie leczyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Ja tak jeszcze się zastanawiam nad imieniem dla Małego, ale Mężowi się zadne inne nie podoba tylko Olaf i Olaf i na Olafie chyba zostanie.... 🤔 🤔 🤔 🤔


To tak jak mój uparł sie na Henia ale mi sie nie podoba Henio i chyba bedzie Wiktor bo mojemu Wiktor tez sie podoba, mi sie podoba jeszcze Witold, a mojemu ostatnio się śniło że był Przemek hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi ja też bym nie wiedziała, tylko 2 lata temu strasznie zaczęla mnie boleć glowa, mialam okropne migreny i neurolog skierowała mnie na angiografię głowy , i przy okazji wyszedł tętniak... większosc osób nie wie, ze cos takiego ma własnie i czasem konczy się to pęknieciem i w wiekszosci przypadkow niestety smiercią....
ale cale szczescie wiem ze go mam i wiem ze musze sie oszczedzac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Emi ja też bym nie wiedziała, tylko 2 lata temu strasznie zaczęla mnie boleć glowa, mialam okropne migreny i neurolog skierowała mnie na angiografię głowy , i przy okazji wyszedł tętniak... większosc osób nie wie, ze cos takiego ma własnie i czasem konczy się to pęknieciem i w wiekszosci przypadkow niestety smiercią....
ale cale szczescie wiem ze go mam i wiem ze musze sie oszczedzac 😉


Moją cioce tez bolała głowa ale nie szła do lekarza a pekł jej po locie samolotem na szczescie w Polsce, Ty sie leczysz wiec napewno sie wchłonie, trzeba myśleć pozytywnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna Mamba co za szczęście że się dowiedziałaś o tym i będziesz miała cesarkę!! choć wieści i tak niewesołe

Emi moja mała rosła bradzo wolno przez pierwsze mieś i 68 chyba dopiero po pół roku ubrała ale tego nie przewidzisz...

Kocik gdzie kupujesz takie używane rzeczy - allegro czy może jest jakiś fajny lumpek u nas? a może dostajesz od znajomych a ja nie doczytałam? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...