Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jezu nawet sobie nie wyobrażam jak ten maluch wywróci nasze życie
najgorzej że ja lubię wpadać w skrajności, raz mi się wydaje że nie dam dziecka dotknąć nikomu, a zaraz znowu myślę, że będę jak Beatka z "przepisu na życie", przecież ja się nie nadaję na matkę Polkę, ja mam swoje życie, zainteresowania.
i tak w kółko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Daria, to chyba dużo rzeczy zabrałaś 😁 Chociaż nie wiem z czego ja się śmieję, do mojej torby nic się nie zmieściło i będą mi dowozić, albo popakuję się w reklamówki foliowe 😁

takie z media markt "nie dla idiotów" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha, to Ula Ty na cc, a ja na oksytocynę się zestroimy 😁
Ja założę jakąś kieckę na kole taką balową, szpilki, zrobię koka i francuskie loki, do tego smoke'y eyes i czerwone usta mrrrrrrrrrrrrrrr 😁
Powiedzieliby mi, że budynki pomyliłam, bo naprzeciwko porodówki jest psychiatryk hahahahah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tam to mojego M. raczej na reanimacje poporodową mogą zawieść, taki jest biedny przewrażliwiony 😁 😁
ostatnio jak mnie skurcze wzięły, i mówię do niego która godzina, to nie wiedział jak się telefon obsługuje,żeby ekran się zapalił, tak zbladł z nerwów 😁 😁
nie wiem jak my 100 km do szpitala dojedziemy 😁 nie daj boże zacznę szybciej rodzić
ja go będe musiała wieźć nie on mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria, nie przesadzasz? Ja mam tylko XXXL 😁
A u mnie na położnictwie to takie klimaty, że otwieram okno i mogę zaglądać w okna tym z psychiatryka 😁 Założę się, że emocje gwarantowane 😁
Zaraz wracam, idę z psem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę jakie nowiny 🙂 super że Kajusia jest już z rodzicami, tylko ja się pytam gdzie są zdjęcia 😁 i faktycznie wydaje mi się, że strasznie szybciutko poszło, ciekawe tylko jak ciężko było, ale to na pewno Kasia opowie

U mnie była siostra i mama i znowu trochę sprzątały, tak codziennie po godzince, bo obydwie po pracy to i tak zmęczone,
a ja to jakaś chora jestem, pierwszy raz ktoś mi sprząta i bardzo się cieszę że mi pomagają,
tylko że siedzę teraz i patrzę na okno że poprawiłabym tu i ówdzie,
jestem im bardzo wdzięczna za pomoc, ale wiecie jak to jest samemu najlepiej, ale to jak męża w domu nie będzie, żeby nie krzyczał za bardzo 😁
a poza tym brzuch mi twardniej dzisiaj coś za często, oczywiście tradycyjnie nic nie boli, tylko ciągle kamień się robi
Mąż pojechał do sklepu a ja nie mam pomysłu co ma mi kupic do jedzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam akurat dobrze ze nie musze brac tych podpasek podkladow poporodowych bo jakbym miala jeszcze je dopakowac to walizka by sie nie zapiela... dziewczyny a jaki rozmiar ubranek spakowalyscie?? bo ja nie wiem ile moj maluszek mierzy spakowalam mezowi na 50 cm i na 56 chyba wiekszy nie bedzie potrzebny nie?;p do tego kocyk nie pakuje za duzo skarpetki czapeczke bo szpital daje ubranka na pobyt tylko na wyjscie musze miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...