Skocz do zawartości

Dobry ginekolog.Polecicie dziewczyny? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Użytkownicy online

• Najnowsze odpowiedzi

• @Juka92 wczoraj byłam u pediatry i podobno coś tam się zaczyna już dziać w dziąsłach, ale jeszcze nic się nie wyrzyna. U nas płacz jest szczególnie wieczorami i gryzienie rączek aż są czerwone dosłownie. Nie wiem czy to może mieć jakiś związek z zębami, ale być może. Ślini się strasznie. Mamy też problem z jakimś takim charczeniem, jakby miał coś między nosem a gardłem. Pediatra mówi że może to być właśnie wzmożone ślinienie, bo osłuchowo ma wszędzie czysto, nos też czysty, nie kaszle ani nic 🤷‍♀️ Robimy mu inhalacje z soli fizjologicznej ale jak na razie dalej jest to samo 🙈
    • Jakie piękne i duże chłopaki 😮 😍😍😍 Ale nasz wagowo przebija wszystko, w środę ważyła go pani doktor to miał 7800 g 😄   A powiedzcie - widać już jakieś ząbki na horyzoncie ?  Zastanawiam się czy Krzesiowi coś nie wychodzi, ale w sumie żadnych większych obajwów nie ma, tylko zostawić go nie można na dłużej niż 3 minuty bo płacz, ale tylko mama czy tata pojawia się na horyzoncie to jest super 😂  
    • Cześć dziewczyny 🙂 ale miałam do nadrobienia 🙈 super są te wasze dzieciaczki 😍 Franek zaraz też będzie miał 5 miesięcy i nie wiem kiedy to zleciało 😱 karmimy się nadal piersią, miesiąc temu Franek ważył 6,8 kg i miał 64 cm. Generalnie jest z niego pulpecik, oponki są na swoich miejscach, ale to podobno po tatusiu 🤣 Co do kupek, u nas były zielone właśnie po szczepieniu na rotawirusy. Jak wcześniej robił codziennie i ciągle były kleksy tak ostatnio robi już co 3-4 dni. Ale nie wiem czy jest okej bo często zdarza się że przy puszczaniu bączków płacze, szczególnie jak śpi to tak przez sen mu się zdarza. Noce nie są tragiczne chociaż mógłby dać pospać dłużej 😅 zasypia gdzieś koło 21 i śpi do 24-1, później pobudka koło 3 i kolejna nad ranem 6-7. Wcześniej zasypiał nam zaraz po kąpieli tak gdzieś o 20 ale teraz nauczył się że po kąpieli leci obowiązkowo cyc i czytanie bajeczek, jak już zacznie marudzić przy czytaniu to dostaje drugiego cycka i często już tylko sobie possie nic nie jedząc i zasypia. Smoczka niestety albo stety nie toleruje 🙈 U nas jeszcze obrotów samodzielnych nie widać, na razie kręci się na boczki, na brzuch czy na plecy trzeba mu pomagać. Ręce są non stop w buzi. Kupiłam mu ten gryzak grzybek z Mombella bo mieliśmy pewnej niedzieli sytuacje że znaleźliśmy się na sorze bo Franek tak sobie zgryzł palca że był pisk, palec był siny i  nie chciał nim ruszyć 😳 przykładaliśmy zimne, dałam przeciwbólowe ale nic nie działało więc stwierdziliśmy że jedziemy. Na szczęście nic sobie nie zrobił, po prostu za mocno ścisnął 🙈 Ostatnio u nas kąpiele są wyzwaniem- No tak się skubaniu rzuca 😂 woda jest wszędzie tylko nie w wanience, już mu nawet nie przeszkadza że się leje na oczy 😅  Ja się czuje okej, chociaż ostatnio jakieś choróbsko się do nas przywlekło. Najpierw mąż miał a teraz mnie dopadło, mam nadzieję że Franka oszczędzi i nie załapie 😒 wrzucam do klubu zdjęcie mojego klusia 😅
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj nową pozycję...