Skocz do zawartości

Czy poród był dla was bardzo bolesny? | Forum o ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Użytkownicy online

• Najnowsze odpowiedzi

• Dokładnie 07.12 kończy 8 miesięcy.  Ja to mówię że każde dziecko rozwija się w swoim czasie.  Czasami wolałabym żeby jeszcze grzecznie sobie leżała 😅   No właśnie nie wiem czy nie będziemy musieli zrezygnować z basenu, bo miała ten katar i kaszel i ząb wyszedł i nie wiemy co jest przyczyną (bo jak zaczelismy chodzić na basen zaraz zaczęły zęby wychodzić i zaczęły tez się przygody z katarem i kaszelam) ale u lekarza jak byliśmy osluchowo wszystko w porządku ,dwa tygodnie nie byliśmy . Już jest ok. I się zastanawiam czy pójść i zobaczyć czy wróci katar czy nie.    Chyba dobrze ze usuną bo tak mielibyście ciągle jakieś problemy z tym. Ja tak miałam z pieprzykiem co chwila mi krew leciała i piekł mnie bo haczyłam jak nie bluzka to nawet gąbka do mycia 😕  
    • U nas jeszcze Oliwier nie raczkuje. Pełza tyłem , podnosi się do pozycji czworaczej ale na chwilę pobuja się i opada u was też tak wyglądały początki raczkowania? Sam nie potrafi usiąść z pozycji czworaczej. Jeśli chodzi o mowę to miał mały przestój ostatnio nie wiem czemu ale od 2 dni się rozgadał ale nic konkretnego jeszcze. Widzę że twoja Marta jest dużo do przodu ile ona ma już dokładnie miesięcy?   Noce u nas są już lepsze budzi się 2 razy na mleko czasem 1 raz , czasem tylko na smoka w międzyczasie. Czasem obudzi się zje i nie śpi godzinę. Wstaje różnie czasem o 6 czasem o 8 chociaż ostatnio jakoś tak szybciej co mnie nie pociesza.   Zęby mamy dwa na dole ale i góry już ma miękkie opuchnięte dziąsła. I ma jakby lekki katarek i kaszel od sliny więc myślę że na dniach wyjadą bo tak miał z dolnymi. I jest strasznie marudny.   Za to mamy problem z ubieraniem wyjście na dwór to masakra jestem cała mokra zanim wyjedziemy. A mały spocony od płaczu nie lubi się ubrać a kombinezon parzy.   W poniedziałek mamy wizytę u chirurga bo Oliwierowi wyszło cos na szyji myślam na początku że to brodawka ale potem na tym zrobił się strupek i ciągle sobie to podrażnia pediatra nie wie co to jest może włókniak dała maść antybiotyk. Pewnie będzie to do usunięcia bo jest w takim miejscu że sobie to ciągle haczy. Podziwiam że chodzisz na basen w taką pogodę z małą. Ja bym się bała ze zachoruje.    
    • Niestety bardzo mało osób tu zagląda 😞 chyba dziewczyny zalatane.    a Jak Aguś u Was?  u nas Marta raczkuje po całym domu, siedzi, wstaje, gaworzy baba, mama. Mamy dwa zęby.  Niestety noce kiepskie budzi się na mleko 3-4 razy do tego praktycznie codziennie o 4 wstaje i do 6 buszuje ( dzisiaj o 3 do 5 ) . Później drzemka ok2 godz i szaleje dalej. W dzień ma tylko  2 drzemki po 30 min.  ostatnio u nas był mega katar i kaszel i myślę że przez zęby ale też zaczęliśmy chodzić na basen i cholera wie. Niestety tu nie oddają pieniędzy a mam opłacony semestr 😞 a od piątku codziennie jestem że starszymi u dentysty i tak już tydzień. Oszaleć idzie.       
  • Nasze kluby

• Najnowsze dyskusje

• Dodaj nową pozycję...