Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkie marcowe mamusie na ten wątek 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mmm

Hej, ja mam termin na 2-4.03😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Renia994

ello 😀 Są tu jeszcze jakieś marcóweczki?
Ja mam termin na 12-15 marca :classic_rolleyes: Wbijajcie dziewczynki!  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Widzę, że forum wątek się rozkręca, kwietniówki nas dogoniły 😄 ja mam termin na 18 marca
mam pytanko - boli Was spojenie łonowe? Zdarza mi się że mam problemy ze wstaniem, niefajne uczucie bardzo 😕 

• Dziwne... 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Mikaa napisał:

Cześć! Widzę, że forum wątek się rozkręca, kwietniówki nas dogoniły 😄 ja mam termin na 18 marca
mam pytanko - boli Was spojenie łonowe? Zdarza mi się że mam problemy ze wstaniem, niefajne uczucie bardzo 😕 

ellooo dziewczynki!

Mikaa, nie ale to chyba jakiś zbieg okoliczności, to raczej nie ten etap. Słyszałam ze to tak pod koniec ciazy ale kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam 🙂
Ja tez mam termin na marzec 2021 🙂 a konkretnie na 6 marca!
Jestem pełna obaw, ale mam nadzieje, że wszystko bedzie ok 🙂
Pozdrawiam serdecznie! Jak się czujecie?
Bo ja jestem potwornie senna, zwłaszcza po obiedzie 😞

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam ja też.... najgorzej jak jestem w pracy istna porażka jak wracam do domu to obowiązkowo muszę się zdrzemnąć z godzinkę chociaż jest trudno przy domownikach 😆 ale człowiek wszystko zniesie i oby było dalej tak dobrze ja idę do lekarza za tydzień w poniedziałek i wtedy będę podglądała fasolinkę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, widzę że jest nas coraz wiecej 🙂 ja dziś czułam sie fatalnie 😞 normalnie nie miałam na nic siły, ledwo się doczłapałam z pracy do domu i od razu spanko!
Dopiero niedawno poczułam sie lepiej 🙂
Zaczynam miec wstręt do mięsa;/ tez tak macie?? jak widze kurczaka, to juz mnie mdli!
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie 🙂
Ja też mam termin na marzec a dokładniej na 1 marca 🙂 Będzie to moje drugie Dzieciątko 🙂 Mam Synka w grudniu skończy 2 latka 😎
Czuje się raczej w miarę,ale dopadają mnie jeszcze czasem niespodziewane  mdłości.
Pozdrawiam cieplutko 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, a kiedy mi te mdłości wkońcu miną?? 😞 😞 😞 słyszłąm że w drugim trymestrze jak ręką odjął?! Rzeczywiście tak jest?
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej jak widzę nie tylko mnie męczą nudności i wymioty 🙂pocieszam się że to niedługo przejdzie chociaż w poprzedniej ciąży minęło dopiero po 20 tygodniu. W pracy spoglądają na mnie dziwnie bo organizm odrzucił kawę i ja nałogowiec przez cały dzień ziołowe herbatki lub soczek. Trzeba będzie ich powiadomić:dry 😁obrze teraz udaję się na drzemkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam
ja tez mama termin na marzec po dlugich staraniach wreszcie jestem w ciazy bardzo sie cieszymy u ginba bylam 4t5d i widac bylo tylko pecherzyk 3,5mm ale teraz jak juz pojde bedzie serduszko 🙂 nie moge sie doczekac tej wizyty . puki co to jest mi non stop mdlo i senno no i cycorki troszki bola 😆 ale ja sie ciesze z kazdego objawu hihihi pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

Ja również mam termin na marzec 🙂 Póki co czuję się niezbyt dobrze... Całodzienne zmęczenie i nudności nie dają spokoju, ale warto przez to przejść 🙂 🙂  Nie zapomnę ostatniej wizyty jak na USG widziałam bijące serduszko! Niesamowite uczucie!

Pozdrawiam wszystkie mamusie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to prawda Amila  🙂 ja  wizytę miałam 2 tygodnie temu i też nie zapomnę tego momentu jak widziałem ten migający piksel na monitorze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też byłam na pierwszym USG w 4t4d i również był tylko pęcherzyk ok 3mm, nawet nie było widać zarodka. Przez dwa tygodnie stresowałam się ogromnie... Dwa tygodnie później zarodek miał już 7 mm i pukające serduszko 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie marcóweczki 2021 i nie tylko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie mogę doczekać się aż zobaczę serduszko 🙂 Z synkiem zobaczyłam będąc na pierwszym usg(chyba 8 tydzień) a teraz tak strasznie mi się dłuży 😉 Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę Anu że masz ten sam termin porodu co ja 🙂 🙂 heh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, założyłam nasz klub! Kwietniówki już mają to co my mamy być gorsze? 😃

Wbijajcie! 😃

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga! Jesteś super 👍 Już się dołączam! :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amii ale fajnie 🙂 Moge wiedzieć skad jesteś?
Jak byłam w ciązy z synkiem udzielałam się na jednym forum i z jedną dziewczyną poznałyśmy się na sali poporodowej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aga, ja też się dołączyłam do klubu 😃 Super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba ja 🙂 jeszcze nie znam terminu, chociaż dzisiaj miałam usg, bo jestem skomplikowanym przypadkiem ;] i kijanka ma 4mm i bijące serduszko...niesamowite. niedługo pewnie umówią mnie z położną to się dowiem dokładnie, na razie tyle, co sama wyliczyłam...przełom marca i kwietnia 2021.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam termin na 6 marca 🙂

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...