Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂
😞 😞 😞 naprawdę strasznie pusto i smutno zrobiło się tu u nas 😞 😞 😞
U nas po staremu - ostatnio rozpisałam się Wam sporo......ale żadna nie zdała relacji z postępów swojego Łobuziaka 😞 😞 😞
anita123 napisał(a):
Cześć Dziewczynki 🙂

Moja Nadia też ostro bierze się za chodzenie (już tak od miesiąca)....chodzi przy meblach, pcha wózek a w łóżeczku już nie trzyma się i daje kroki....
Z jedzeniem to u nas jest tak różnie - raz ma apetyt i ładnie zjada dzienną porcję....ale często trzeba jej wmuszać na siłę jedzenie (ale to nadal wina ząbków)....mamy 2 jedynki na dole i prawą dwójkę u góry....a lewa dwójka i górne jedynki widać, ale bardzo długo nie chcą się przebić 😞 Nadia je prawie wszystko (owoce, pieczywo, zupki, warzywa...) ....tylko nadal nie podaję jej nic z mlekiem. Ostatnio jak ważyłam moją Kruszynkę (sama na domowej wadze)...w ubranku ważyła 9700g.... 🙂
Nadia mówi "mama", "tata", "baba", "dada", "oooołł" (jak coś ciekawego zobaczy), "phyy" (szczególnie na kota i psa) i jakieś pojedyncze eeee, aaaa..... Robi "papa", "cześć", przybija "piątkę" i nauczyła się robić paluszkiem "nu-nu" i składać ustka i robić "karpika" (jak to śmiesznie wygląda). Umie pokazywać gdzie jest misiu, gdzie kotek, gdzie lala i gdzie ma "oko" i uwielbia "czytać książeczki" 🙂
Ale się rozpisałam..... 😁 Dziewczyny piszcie jak Wasze Skarby się miewają, co nowego potrafią, co jedzą, ile ważą...... 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc Mamusie 🙂
Gosiu trzymam Cie za slowo i czekam na relacje z postepow Mateuszka 😉
Madziu moja Nadia tez nadal boi sie sama chodzic.....trzyma sie mebli, lozka...ale jak sie pusci to zrobi jednego kroczka i "'bach''
Nie mam polskich znakow, bo moj Lobuz poprzestawial mi klawiature.... 😜
Nadia ma 6 zebow..... 🙂
W listopadzie mamy wizyte w poradni alergologicznej (zanim znalazlam wolny termin jeszcze w tym roku to stracilam kupe zdrowia 😠 )
Mamusie coraz brzydsza pogoda i dlugie wieczory....wiec zagladajcie czesciej i piszcie co u Was 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anita123 napisał(a):
Czesc Mamusie 🙂
Gosiu trzymam Cie za slowo i czekam na relacje z postepow Mateuszka 😉
Madziu moja Nadia tez nadal boi sie sama chodzic.....trzyma sie mebli, lozka...ale jak sie pusci to zrobi jednego kroczka i "'bach''
Nie mam polskich znakow, bo moj Lobuz poprzestawial mi klawiature.... 😜
Nadia ma 6 zebow..... 🙂
W listopadzie mamy wizyte w poradni alergologicznej (zanim znalazlam wolny termin jeszcze w tym roku to stracilam kupe zdrowia 😠 )
Mamusie coraz brzydsza pogoda i dlugie wieczory....wiec zagladajcie czesciej i piszcie co u Was 🙂




🤪 🤪 mój Kami tez ma 6 😁 widać ,że w jednym dniu urodzeni heheheh
mój misiek np kuca i wstaje bez podtrzymywania tzn. robi przysiady tak to wygląda 😉 robi 2-3 kroczki i siada a potem na czworaka zasówa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No No Madziu ....urodzeni tego samego dnia to i takie same postepy 🙂 - wreszcie przebily sie Nadii gorne zabki - praktycznie wszystkie 4 razem.....ale ile bylo marudzenia.....ufff......Nadia chyba bédzie miala przerwe miedzy gornymi jedynkami - bo jak na razie to ma dosc duzy odstep.... Nadia tez daje kroczek i woli na czworaka... tak jej jest szybciej i wejdzie w kazda dziure.... 🙂 Pare dni ma zaczerwienione policzki i krostki.....myslalam, ze przemarzla na spacerach i w niedziele posmarowalam ja kremem Nivea na kazda pogode, ale tylko pogorszylam sytuacje .....zaczerwienilo sie jeszcze gorzej (chyba Nivea ja uczula- bo jak byla malutka to tez nie moglam uzywac ani plynu do kapieli, ani oliwki Nivea)...i nie wiem czy to od zimna, czy od jedzenia 😞 smaruje ja teraz kremem Oilatum soft raz dziennie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj ta nasza sluzba zdrowia.....brak slow.... dzwonilam dwa dni chyba po wszystkich poradniach alergologicznych w Warszawie...i brak miejsc juz od polowy roku...a na nowy rok zapisuja dopiero w styczniu.....udalo mi sie cudem zapisac na listopad do poradni przy szpitalu na Banacha....
Lekarka dala nam skierowanie aby ostatecznie rozwiáza© problem alergii.....bo niby Nadia nie ma alergii...je prawie wszystko....ale ciagle nie udaje sie nam zmienic Nutramigenu na normalne mleko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitka bo mi się zwyczajnie nie chce zastanawiać co ta mała gadzina już robi a czego nie 🙂
No ale skupmy się..:P
Ma 7 ząbków, woła mama, tata, baba, na siebie mówi tiś, na kubę - ku.. próbuje powtarzać po nas coraz więcej wyrazów i coraz częściej mu wychodzi 🙂
Co do chodzenia.. sam chodzić umie bo już nie raz to pokazał - potrafił przejść bez problemu długi odcinek.. ale woli na czworakach i chyba nie zamierza z tej formy chodzenia na razie rezygnować 🙂
W nocy mu już mleka nie daję.. ale bardzo często się przebudza (gubi ten cholerny smoczek:angry 🙂 raz robimy herbatkę. 🙂 Namiętnie bije Kubę i skarży na niego;p niestety nadal lubi być noszony na rękach 😠 i straszny maminsynek się z niego zrobił...
Nie wiem ile ma wzrostu (jakoś się nie mogę zebrać żeby zmierzyć:P) ale Waży 11 kg 🙂 jak sobie coś jeszcze przypomnę to napiszę 🙂

buziak dla Twojej kruszynki i oby te krosteczki nie okazały się alergią a tylko jakąś wysypką (dzieciom się to niestety zdarza..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...