Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia Kami nie miał przez pierwsze 6 miesięcy 😉
jak przestałam karmić to mu dałam choć mi się to nie uśmiecha wcale
A Angelka miała do 2 lat i niestety musieliśmy jej drastycznie zabrać i przez tydzień czasu w nocy był horror tak darła się ,że wstawałam o 2-3-4 i malowałam jej kucyki pony do 6 rano bo wtedy mi zasypiała 😞 a wstawała o 9 i tak tydzień trwało rysowanie jej ulubionych kucyków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja też się staram młodemu tylko do spania dawać... chociaż czasem już jak się kładzie na noc to zasypia bez smoczka 🙂 tylko w nocy go szuka...
A muszę się pochwalić 🙂 Dzisiaj znów Matiszka coraz odważniej sam maszerował po domu 🙂 Mam nadzieję, że jutro będzie kontynuował "dzieło" a nie zrezygnuje na tydzien jak ostatnio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
po wizycie u laryngologa..Maluch ma tak przerosnięty trzeci migdał,że zasłania mu dziurkę w nosie..dlatego charczy,dlatego chrapie,śpi z otwartą buzią ,meczy sie..Z tego migdała leci jakas wydzielina ,która spływa mu do gardła dlatego kaszle...Najpierw dokładne badania,potem leczenie farmokologiczne a jak nic nie pomoże trzeba będzie go usunąćprzynajmniej wiem co mu jest....bo już patrzeliśmy pod katem astmy oskrzelowej niemowlecej,pod katem alergi,a nawet węzłów chłonnych...a tu się okazuje trzeciak.Czy to mozliwe ,że pediatra nie zauważył??przecież zaglada mu do gardła na wizycie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry 🙂

Kasia różni są lekarze i ich opinie wiesz lekarz patrzy na gardło i takie tam i myślę ,że nawet nie pomyślał o migdale (ale to moje zdanie) dopiero laryngolog wam powiedział bo on już wie na co patrzeć w takich sytuacjach 🙂 Ważne ,że wiecie co jest 😉

A teraz z innej beczki 😜
Od wczoraj Kami coraz częściej zaczyna chodzić sam po pare kroczków ale to już coś 🙂 i jestem z niego dumna jak z każdej mojej pociechy (i jak każdy rodzić z własnego dziecka 😁)
i nauczył się słowa cieee(czyli cześć ) i adziiiiiaa (czyli Adzia na moją córkę tak jak my wołamy czasem) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie 🙂
Co do smoka....to ja też staram się dawać Nadii tylko do spania, ale gdziekolwiek się ruszamy z domu - zawsze musi być pod ręką.....Nadia nauczyła się ssać smoka jak miała 2 miesiące - jak została odstawiona od piersi i miała kolkę 😞
oooo....to chłopcy Kamilek i Mateuszek robią postępy... 🙂 🙂
Kasiu dobrze, że już znaleziona przyczyna.....u nas, jak w lipcu Nadia zachorowała i nie było wiadomo co jest przyczyną strasznego płaczu (lekarce już brakowało pomysłów co może jej dolegać) to skierowała nas do laryngologa - bo stwierdziła, że ona jako pediatra może czegoś nie zauważyć (a może to ucho czy migdał dokucza dziecku).
Mamusie co dajecie swoim Skarbom nowego do jedzonka, żeby urozmaicić im menu dzienne ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anitka mój je prawie wszystko co ja ostatnio kapuśniak jadł dość kwaśny i mu nawet smakowało a najbardziej mięsko 😁
on zje dosłownie wszystko prócz buraka czerwonego i wszystkiego z tym związane 😉 dzisiaj jadł np. jogurt zrobiony z truskawek i nawet mu smakowało 🙂
ale tak jak pisze nie ma rzeczy ,której on nie lubi od mleka mi ucieka i na drugie śniadanie mu robie kanapkę z szynka lub parówkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak się czasem gotować nie chce to im nawet frytki robię ☺️:P

Nie miałam okazji Wam napisać ale MAteusz od 3 dni też już pięknie chodzi 🙂 Jeszcze korzysta z raczek ale dopiero jak zrobi bam 🙂 A tak to nauczył się podnosić z ziemi bez podpierania i pogania na nóziach całymi dniami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati kiedyś robił takie jakby przysiady 🙂 a teraz normalnie ustawia nóżki, odpycha się rączkami, wstaje i idzie 🙂
tyle razy już to widziałam i za każdym razem się wzruszam 🙂

A jak płacze wystarczy powiedzieć "idziemy na pole" i on już się cieszy i robi "papapa" 🙂

ok.. nie pioszę więcej bo humor nie tego:/ buźka!
dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziuś z humorem raczej ciężka sprawa..
wszystko mi się sypie. Nie chcę tu pisać co i jak.. pisałam kiedyś z gosią 23... ale chyba wolę nie rozgadywać wszystkim co się dzieje i liczyć na to, że się ułoży...

a póki co mam w głowie tysiące scenariuszy na przyszłość - bo wszystko się zdarzyć może:/

co tam u Ciebie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda uwierz mi, że wolałabym nic jej nie pisac i żeby nic nie było...

Matik bardziej złazi 🙂 bo co do wchodzenia to łaże za nim i pilnuję:P poza tym za wysokie wszystko mamy:P
Ale nieźle to wygląda jak próbuje się wspinać albo wisi od zewnętrznej str łóżeczka 😮 Łapie się z góry i staje na materacu i tak wisi sobie..
Miałam zdj kiedyś zrobić ale tak mi właśnie wszystko leci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz czasem są takie chwile ,ze się coś powie czy napisze a potem żałuje jedno jest pewne nie zawsze wszystko jest czarno -białe lub życie usłane różami....

Pytam bo na tego mojego łotra nie ma zmiłuj wszędzie już wszystko mam zastawione a on i tak wlezie a to na łóżko moje czy Adzi fotel krzesło itp.. niedługo to na sufit wejdzie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...