Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A nie pamiętam co w tym było ale dzieci miały radochę jak się na zielono zrobiłam 🙂 ujędrniające buźkę i wygładzające zmarszczki mimiczne ☺️ no i nawilżające... bo ja mam niby skórę ok (bo nigdy nie miałam trądzika i takich typowych buźkowych problemów) ale ostatnio strasznie zszarzała 😞 no i się zrobiła skóra mniej elastyczna.. sucha, i zmarchy były bardziej widoczne...

Gocha co jest?

ja znów mam nerwobóle chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
czesc a ja umieram 😞


a ty na co umierasz?
laski nie wiem co mi jest ale wesoło to nie wyglada od wczoraj od 18.40 leze w łózku i podniesc sie nie moge bo mam takie straszne zawroty głowy rzygac mi sie chce i wogóle do dupy to wszystko 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Gocha a może to migrena?

gogrucha ja nigdy nie miałam problemów z twarzą ale jak Kamila urodziłam to jakaś masakra syfy i huj nie idzie się pozbyć a jak pozbędę to nowy się przypałęta 🥴 dobrze ,że w mało widocznych miejscach
raczej nie bo głowa mnie tylko delikatnie boli 😞dzis i tak juz o niebo lepiej ale dalej mi wszystko przed oczami lata 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Gocha.. a nie może Cię ktoś zawieźć? koleżanka niech się dziećmi zajmie (Ty co chwilakomuś pilnujesz!) a Ciebie niech ktoś zawiezie.

Magda to mi dzięki bogu się nic nie wysypuje.. ale taki okres że skóra mi wysycha noi jeszcze ją zaniedbałam.. poza tym chyba problemy też się na mnie odbiły.. jestem blada, podkrążone oczy.. jak żywy trup
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
teraz nie ma lekarza mowie dopiero od 15 przyjmuje jak mi sie nie poprawi to mojego znowu sciagne i mnie zawiezie 😞wczoraj mnie do szpitala chciał wiesc a ja nie byłam w stanie głowy podniesc 😞 😞 😞 😞


szkoda ,że pogotowia nie wezwaliście...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha kurwa to powinnaś wczoraj jechać do tego szpitala! kopa chcesz???

Magda ja chyba codziennie zacznę robić taką dzieciaki radochę miały 😁

zaraz Wam coś pokarzę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
teraz nie ma lekarza mowie dopiero od 15 przyjmuje jak mi sie nie poprawi to mojego znowu sciagne i mnie zawiezie 😞wczoraj mnie do szpitala chciał wiesc a ja nie byłam w stanie głowy podniesc 😞 😞 😞 😞


szkoda ,że pogotowia nie wezwaliście...
Madzia ja nie moge isc do szpitala bo kto z dziecmi bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gocha!!! to Twoja mama przyjedzie albo ktoś się znajdzie! potrzebna im jesteś chora czy zdrowa???

zamówiłam wczoraj dla mojej mamy 🙂 http://www.prezencik.sklep.pl/index.php?p1438,koszulka-nie-zadzieraj-z-babcia-dodaj-imie-babci-swietny-prezent-dla-babci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...