Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moje dziecko po spacerze biegalo po domu i posliznelo sie na kuchennych kafelkach oczywiscie sinol i guz wyszedl a o 22 pobrawil z drugiej strony o stol ale maly i prawie nie widoczny ten pierwszy jest ogromny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
moje dziecko po spacerze biegalo po domu i posliznelo sie na kuchennych kafelkach oczywiscie sinol i guz wyszedl a o 22 pobrawil z drugiej strony o stol ale maly i prawie nie widoczny ten pierwszy jest ogromny 😞
''

przywykniesz 😘
Mi wczoraj Kuba popchnął Matika i ten spadł z konika bujanego a przedwczoraj Kub rozbił głowę o kaloryfer. Jeszcze kilka razy i każdy taki wypadek będziesz przyjmować bez większych emocji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
http://pozytywna.pl/obrazek/326/ na poprawę humoru 🙂


mnie to humoru nie poprawiło :P odezwał się chorobliwy strach przed psami.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiula napisał(a):
hmmmm..tak se myślę....Admin to zapomniał o wczorajszym święcie????....zalatany jest.....
☺️ ☺️ ☺️
przepraszam, że nie składałem Wam życzeń, może trudno w to uwierzyć ale nie siedziałem tego dnia przed komputerem ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Kasiula napisał(a):
hmmmm..tak se myślę....Admin to zapomniał o wczorajszym święcie????....zalatany jest.....
☺️ ☺️ ☺️
przepraszam, że nie składałem Wam życzeń, może trudno w to uwierzyć ale nie siedziałem tego dnia przed komputerem ☺️ ☺️


no i to ci się chwali ,że ten dzień spędziłeś ze swoimi kobietami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
admin napisał(a):
Kasiula napisał(a):
hmmmm..tak se myślę....Admin to zapomniał o wczorajszym święcie????....zalatany jest.....
☺️ ☺️ ☺️
przepraszam, że nie składałem Wam życzeń, może trudno w to uwierzyć ale nie siedziałem tego dnia przed komputerem ☺️ ☺️


no i to ci się chwali ,że ten dzień spędziłeś ze swoimi kobietami 🙂
NO WŁASNIE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
sweety napisał(a):
moje dziecko po spacerze biegalo po domu i posliznelo sie na kuchennych kafelkach oczywiscie sinol i guz wyszedl a o 22 pobrawil z drugiej strony o stol ale maly i prawie nie widoczny ten pierwszy jest ogromny 😞
''

przywykniesz 😘
Mi wczoraj Kuba popchnął Matika i ten spadł z konika bujanego a przedwczoraj Kub rozbił głowę o kaloryfer. Jeszcze kilka razy i każdy taki wypadek będziesz przyjmować bez większych emocji 🙂


ja juz nie raguje na te wypadki tylko obserwowalam czy wstrzasu nie dostal albo lekku przed chodzeniem
na szczescie guz zszedl polskie kielbaski sie przydaly do obkladania hahaha jeszcze siniak zostal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kude w koncu posprzatalam dokladnie
ale na przyszly weekend planuje wiosenne porzadki za meblami trzeba syf powyciagac bo juz sie taki kurz nazbieral ☺️ ☺️ ☺️ ciekawe czy mojego namowie zeby mi pomogl w odsuwaniu wszystkiego 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
tego typu sprawy zawsze robię sama 😉 choć nie powiem mój zawsze mi pomaga ale ja wolę sama 🤨


my mamy za ciezkie na upartego tez bym dala rade ale czy jest sens kosztem tych rak
w polsce kilka razy dzwigalam malego w wozku po kilku schodchach do sklepow i za kazdym razem konczylo sie bolem na szczescie nie zapaleniem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...