Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

magda123 napisał(a):
Iza u nas nie ma jak zajrzeć do okien bo mamy trochę inaczej dom ustawiony w jednym tylko oknie sąsiedzi podglądają jak są w domu ale to przeżyje bo tam jaakoś się da zrobić 🙂
a po za tym u nas ludzie nie muszą zaglądać bo przychodzi do mojej T.jej koleżaanka i ona opowiada całej wsi jak kto ma w domu co robi czy piernie czy się zesra także zależy mi się z tąd jak najszybciej wynieść ale nie ma gdzie 😠


kurde strasznie takich ludzi nie lubie masakra

a moj maly tak polubil robienie prania ze w suszarce znalazlam jego autka hahaha
no i oczywiscie dzisiaj byl nocnik i co mlody zrobil pierwsza seria do nocnika a druga na ziemie i w czysty (wczoraj wyprany) kocyk nasiural wiec sila rzeczy automat znowu chodzi 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czekam aż firanki się wypiorą powiesze je i biorę się za masaż i ćwiczenia bo jeszcze nie zaliczyłam tego dzisiaj 😉 pogoda zajebista aż żyć się chce 😁

Adziulka ma katar i w domu została bo wczoraj stwierdziła ,że jest strasznie chora 😁 😁 i do przedszkola nie chce iść 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
młody nie spi o 6:30 🥴 teraz śpi już 3 godz. biedulko a może weź z Adriankiem poleż chociaż chwilke?

wiecie co mam szarą kieckę na wesele i teraz nie wiem jakie dodatki tzn. jak dam czarne buty to będzie za smutno jak na maj więc tak myślę o czerwono-czarnych butach i dodatki w tych samych kolorach 🤔 🤨 co wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sam jestem zdziwiony.
Siedzę sobie przy kompie, a tu mi przychodzi raport mailowy z Brzuszka i z Mamsie, że użytkownik sweety usunął konto 😮
Bardzo dziwne... tak bez przyczyny... 😮

Jeśli macie z nią jakiś kontakt GG, Skype lub FB czy NK, to zapytajcie czemu usunęła konta, sam jestem ciekawy co się stało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...