Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Martuś :*

Iza ja w englandzie pracowałam właśnie na takich zasadach. Cały 1 dzień 🤪 Miałam w ciągu dnia posprzątać bodajże 5 mieszkań. po 2 dziewczyny na flat. Ciężko jak cholera:/ pod koniec jak już w ostatnim byłyśmy jak mi się kawa z nosa puściła tak laski za mnie musiały nawet odkurzać :P także szkoda zdrowia:/

ja od rana jeżdżę i po lekarzach się zapisuję.. :/ pobrali mi z 50 litrów krwi na badania..
a i oczywiście wrobiłam wczoraj ojca i brata, że 5 w totka trafiłam:P ale mi ojciec gratulował.. hahaha 😁 a siorka do dziś wierzy, że w ciąży jestem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martucha myślałam, że mnie jajniki bolą a okazało się, że mam coś nie tak z nerkami:/ no i ogólnie nie wiedzą co to i muszę do poradni nefrologicznej.. no a przy okazji sprawdzam dlaczego mnie stawy w biodrach i barkach bolą :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi lekarzami:/
w ogóle szok przeżyłam bo do nefrologa nie ma kolejek 😮 ile osób się zarejestruje rano tyle przyjmie 🙂 także chociaż tyle.. bo do ortopedy do maja musze czekać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i oczywiście wrobiłam wczoraj ojca i brata, że 5 w totka trafiłam:P ale mi ojciec gratulował.. hahaha a siorka do dziś wierzy, że w ciąży jestem


Madzia....i co???? można ?-można sobie pożartować....ja w tamtym roku wrobiłam męża w trzecią ciąże pokazując mu stary test ciążowy-nie wiedział czy śmiac sie czy płakać,żart był mega udany...w tym roku nic oryginalnego mi nie wpadło do głowy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...