Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

haha dzieciaki nieźle pozasypiali!! 😁 u mnie Matikowi się tak jeszcze nie udało za to Kuba ma na swoim koncie sporo takich akcji :P

Iza miej pod ręką tormentiol zawsze. W razie takich odparzeń jest naprawdę niezastąpiony.. wiem co mówię bo Kubek miał kilka razy pupeczkę do krwi odparzoną 😞

Moje dziecka śpią, mężo ćwiczy.. ja mam na coś ochotę, nie wiem na co:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nie mam takiego kremu tu jest dostepny tylko sudokrem i bepanthen i odmiany tych kremow dla alergikow
mam jeszcze alantan ale u nas sie nie sprawdza
najlepszy jest zwykly puder u nickusia
dalam mu jeszcze rumianek do picia a jutro nakarmie go bananem zeby go troche zablokowac
chyba to zmojej winy mlody je duzo owocow a ostatnio duzo brzoskwin i mango wydaje mi sie ze to go tak skutecznie przeczyscilo ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ale dzis pospalismy wstalismy o 9.30 😁 😁 😁 😁 😁Gosia jade do Dąbrowy Górniczej odpoczac od męza tak jak Magda napisała 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/20120624172706.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7852/20120624172706.jpg[/IMG][/URL]

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tez sie nad tym zastanawiam ale wymacalismy mu dziasla i nic nie widac jeszcze dziasla sa normalne
dzisiaj napewno bolal go brzuch od 15 do 18 wypinal sie i plakal
po biegunce spokoj
dzwonilam do dyzurnego lekarza tez mowi ze poki co nic sie nie dzieje i to najprawdopodobniej zeby
poczekam i poobserwuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...