Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziewczyny wczoraj odwiedziła nas moja koleżanka ze szkoły ze swoją córeczką ,która ma napięcie mięśniowe i jak ją widziałam jak miała 6 miesięcy to tylko wkładała paluszek do buzi teraz ma 8 miesięcy i już ładnie siedzi choć nie stabilnie ,i znajomy położył ją na dywanie ja dałam pare zabawek moje dzieci do niej podchodziły bawiły i po pewnym czasie jak Nikolka obserwowała mojego Kamila zaczęła po raz pierwszy podnosić dupkę 🤪 i teraz taka płenta o co mi chodzi ,nikt mi nie powie ,że dziecko od dziecka się nie uczy czy ma napięcie czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo dobry pomysl jak nawiecej kontaktu z innymi dziecmi duzo lepiej sie rozwijaja i mobilizuja
to napiecie to jest straszne swinsto bo sprawia bol dziecia przy wysilku fizycznym nigdy nie zapomne jak moj pierwsze dwa tygodnie plakal za kazdym razem gdy go rozciagalam naszczescie u nas szybko minelo 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba znalazlam kurs prawa jazdy w holandii po polsku
troche daleko ale nie byloby z tym problemu nawet maja mozliwosc oplat w ratach
tutaj prawko kosztuje cos kolo 2000 tys. moze to jest tansze a moze w koncu bede mogla zdawac na prawko 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza próbuj 🙂
U nas niedziela nawet oki. Od rana gotowanie.. jeszcze mieliśmy niezapowiedzianego gościa:/ takiego kuzyna mojego męża... przyjechał się w sumie tylko pochwalić, że po 20- paru latach małżeństwa zostawił żonę i mieszka z jakąś ukrainką i pojechał 😮 nie lubię go..
a po południu byliśmy u mojej mamy w szpitalu.. Kubek narobił tam nieźle hałasu 🙂

a teraz się zaczynamy brać za coś i jedziemy obejrzeć jeszcze jedno przedszkole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez musimy sie zapisac do przedszkola zeby w przyszlym roku mogl juz isc ale skad ja mam wiedziec ze nick bedzie sie juz na pewno zalatwial do nocnika 🤨 🤨 🤨 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przyszłego roku mu się może uda. Nam też jeszcze z Kubą nie idzie idealnie.. zapomina się. Ale do września jeszcze trochę czasu.. no i liczę, że panie będą wyrozumiałe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sa wyrozumiale jak narobi w pampersa to bedzie w nim siedzial 8 godzin nikt mu go nie zmieni na szczescie przedszkole mam na ulicy obok domu wiec w trzy minuty i mam dziecko przy sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde:/ ciekawe jak jest u nas.. ale na razie nie pytam. zakładam, że do września opanujemy 🙂
A Matuś liczę, że w wakacje szybko za Kubkiem załapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie nie zalatwil do nocnika jutro proba kolejna
czytam onsposobach nauki wszedzie pisze ze teraz za wczesnie ze dzieci lapia kolo 2,5 roku nocnikowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...