Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
to i tak ładnie ci wstaje 🙂 trochę odeśpisz 🙂
on sie budzi o 6 czy 7 ale ja jeszcze spie wiec dalej komara tnie 🙂


😁 😁 😁 😁 😁 😁 biedulek tak go mama w ciula robi on wstaje a ona komara jeszcze tnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bańkach a nie kulkach 😁 😁 😁 te chińskie na celulit co Gogrucha używa 🙂 zamówiłam i się od tyg. masuje i ćwiczę uda i poślady co by były jędrne 🙂 a motylek to jest urządzenie zaraz ci linka zapodam http://allegro.pl/show_item.php?item=2172989978 takie coś zakupiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
bańkach a nie kulkach 😁 😁 😁 te chińskie na celulit co Gogrucha używa 🙂 zamówiłam i się od tyg. masuje i ćwiczę uda i poślady co by były jędrne 🙂 a motylek to jest urządzenie zaraz ci linka zapodam http://allegro.pl/show_item.php?item=2172989978 takie coś zakupiłam 🙂
dobra pikny motylek ale na co działa? a loinka od baniek tez poprosze moze ja sie zaczne masowac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://allegro.pl/gumowe-banki-chinskie-do-masazu-wysylka-gratis-i2177825231.html
motylek jest na ćwiczenie ud wewnętrzych i zewnątrz ,ramiona ,klatka piersiowa

Popularny wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń oraz rehabilitacji Agrafka (Motylek). Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób skutecznie pozbędziesz się zbędnego tłuszczu oraz Twoja skóra nabierze sprężystości. Jest lekki, poręczny, funkcjonalny - dzięki temu zastępuje wiele innych kosztownych urządzeń, możesz używać go wszędzie.
Kształtuje, wzmacnia, wyszczupla:
wewnętrzną i zewnętrzną stronę ud
ramiona
plecy
klatkę piersiową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia smarujesz oliwką udo co byłby poślizg 😁 i zasysasz powietrze i jedziesz po udzie ruchami kolistymi lub po lini prostej i tam gdzie masz dużo tego chujostwa to trochę boli i robisz to co drugi dzień przez 15 min. na udzie 🙂 wpisz sobie na yt masaż bańkami i ci wyskoczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Gosia smarujesz oliwką udo co byłby poślizg 😁 i zasysasz powietrze i jedziesz po udzie ruchami kolistymi lub po lini prostej i tam gdzie masz dużo tego chujostwa to trochę boli i robisz to co drugi dzień przez 15 min. na udzie 🙂 wpisz sobie na yt masaż bańkami i ci wyskoczy 🙂
ooooooooooooo ciekawe 🤪 🤪 🤪ale kurwa ja nie mam celulitu tzn troche na tyłku a sama sie chyba tam nie dam rady masowac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...