Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To w sumie mi zamów... 3 takie i 3 takie.. 🙂 i na priv dane do przelewu wyślij..
najwyżej mój mnie zeżre:P albo powiem mu, że mi koleżanka z forum próbki wysłała 😁 dobry bajer nie jest zły :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sweety napisał(a):
bo ma tluszcz juz za uszami mu obrosl
a tak powaznie to ma 3kg nadwagi a to juz nie jest smieszne
jak sie z nim wyglupiam to sapie jeszcze z 15 minut po zabawie


jak to tłuszcz za uszami??? przecież jak dawałaś kiedyś zdj to nie wyglądał na nim jak dziecko z nadwagą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
To w sumie mi zamów... 3 takie i 3 takie.. 🙂 i na priv dane do przelewu wyślij..
najwyżej mój mnie zeżre:P albo powiem mu, że mi koleżanka z forum próbki wysłała 😁 dobry bajer nie jest zły :P


😁 😁 😁 😁 😁 😁
spoko jak ci wyślę to dam ci znać a na priv ci wyślę nr konta.a ty mi swoje dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia bo akurat byl ladnie wyprostowany
madzia ja nie daje mu nic tlustego
lekarka podejrzewa ze to od mleka w nocy bo wstaje mi raz czasem nawet dwa razy na butelke

musze skonczyc z nocnym mlekiem ale mlody po niczym innym mi nie zasnie probujemy co jakis czas ale on takie bonanze odstawia ze zwariowac idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Iza ale mój Mati też się potrafi budzić nawet 3 razy na mleko!

Magda i mi napisz ile tam wyszło z przesyłką dokładnie cobym Ci za mało nie wysłała ☺️


Gosia jak będę miała kosmetyki wezmę obliczę i ci wszystko napiszę nr.konta i ile tam wyszło za wszystko łącfznie z przesyłką a jak wyślę to ci dam zdj.z potwierdzeniem wysłania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
Iza ale mój Mati też się potrafi budzić nawet 3 razy na mleko!

Magda i mi napisz ile tam wyszło z przesyłką dokładnie cobym Ci za mało nie wysłała ☺️


Gosia jak będę miała kosmetyki wezmę obliczę i ci wszystko napiszę nr.konta i ile tam wyszło za wszystko łącfznie z przesyłką a jak wyślę to ci dam zdj.z potwierdzeniem wysłania 🙂


ok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...