Skocz do zawartości

Listopad 2010 | Forum dla mam


magda123_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • magda123_m

    2792

  • gosia2301_m

    1533

  • sweety_m

    427

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Gosia jedna maseczka starcza na 3-4 razy użytku w sumie do wykończenia tego żelu co tam jest 😉 nakładasz oprócz sutów na 20 min.przykrywasz folią i kocykiem co by ciepełko było 🙂 a potem zdejmujesz i wkładasz do tego opakowania 🙂

a twój też przyjechał z tobą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zapomniałam napisać wczoraj byliśmy na karuzelach bo przyjechali ruscy z atrakcjami i były autka i w ogóle i powiem wam ,że poszliśmy na autka mój wziął Adziulkę a ja Kamcia nawet nie wiecie jak się cieszył .....a jak widział jak mija nas mój to go wołał Tata Tata i się śmiał także radości mieli oboje nie wspomnę o sobie bo dawno tak się nie wybawiłam jak dziecko ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my o 15 idziemy do lekarza
pol nocy nie spalam maly plakal ze oczka pieka caly czas je tarl mial az bordowe wygladal jak diabelek wydaje mi sie ze to uczulenie na slonce czym bardziej sloneczny dzien tym bardziej mlody reaguje 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza to nie dobrze ,żeby nie miał zapalenia spojówek czasami 🥴

wiecie co byłam odebrać Adziulki wyniki co robiłam prywatnie czy jest uczulona czy nie i wiecie ,że nie jest na nic uczulona 😲 😮 fakt ,że ta kasa poszła w pizdu ale wiem ,że to nie alergia i teraz ją próbuje umówić do dermatologa bo wygląda strasznie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a to adziulka ciagle to ma???
myslalam ze udalo wam sie to uleczyc jej tak dlugo bidulka sie z tym musi meczyc

ja tez sie zastanawiam czy nie poprosic o skierowanie do arelgologa teraz bo lekarka raz sie juz pomylila stwierdzila ze to infekcja bakteryjna
a mnie z bolami glowy chciala wyslac na fizjoterapie bo stwierdzila ze jestem zestresowana a tlumaczylam jej ze musze isc na okulistyke dopiero po konsultacji ze szpitalam dala skierowanie
tu lekarze musza miec wszystko bialo na czarnym po konsultacji z dziesiecioma innymi lekarzami 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza niestety ma to non stop i jest dzień gdzie jej to zniknie a jest ,że ja tak wysypie ,że aż wstyd z nią iść ma tak brzydką skórę ☺️
ale cieszę się ,że to nie alergia bo może szybciej się to dermatologicznie wyleczy mam taką nadzieje 🤨

a co do was to czasami lepiej zrobić takie badanie i wiedzieć od razu niż leczyć na co innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiesz chcialabym ale nie wiem czy cokolwiek wskuram
tu badania robia po trzecim roku zycia w naglych przypadkach wczesniej
jak chodzilam do kontroli z tym poparzeniem mowilam o tych oczach i wspominalam ze moj tez ma ta alergie na slonce a ona nawet sie nie przyjzala tylko odrazu ze to bakteria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...