Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ze wzgledu na to ze olinek sam siedzi dzieciaczki tak jezdza razem w wozku ....




a tu jeszcze jedna foteczka jak sie bawia sami tu byly poczatki samodzielnego siadania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Patrycja napisał(a):
to tylko kilka fotek z ostatnich dni oj rosna rosna i coraz bardziej zajmuja sie soba 😁

ale musze pochwalic wesy synka bo widzialam fotki jak sam juz staje ekstra moj starszy syn majac 8 miesiecy tez wstawal a olik jeszcze duzo czasu za nim to zrobi...

ojjj to moja Dyśka wstaje też już od dawna i dosłownie przy wszystkim hehe łobuziara mała... chce być niezależna 🤪


Aga nie tylko Dyśka bo Bartek też i to dosłownie staje gdzie się tylko da. W obecnej chwili dopadł moje kajdanki wiszące na kaloryferze i kombinuje jak ja zdjąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Patrycja napisał(a):
to tylko kilka fotek z ostatnich dni oj rosna rosna i coraz bardziej zajmuja sie soba 😁

ale musze pochwalic wesy synka bo widzialam fotki jak sam juz staje ekstra moj starszy syn majac 8 miesiecy tez wstawal a olik jeszcze duzo czasu za nim to zrobi...

ojjj to moja Dyśka wstaje też już od dawna i dosłownie przy wszystkim hehe łobuziara mała... chce być niezależna 🤪


Aga nie tylko Dyśka bo Bartek też i to dosłownie staje gdzie się tylko da. W obecnej chwili dopadł moje kajdanki wiszące na kaloryferze i kombinuje jak ja zdjąć 🙂

kajdanki na kaloryferze?
Ty perwersie ! 🤪 🤪 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patrycja napisał(a):
kolo zazdroszcze bo moj olik to straszny leniuszek tylko by sie usmiechal i nic nie robil gdzies z dwa tyg temu perfekt opanowal przekrecanie sie z pklecow na brzuch i odwrotnie rece ma juz gotowe do raczkowania ale nogi nie nadal udaje zabe

Hania 2lata i miesiac tak z dokladnoscia 😁

ojjj jak Ci zacznie tak przy wszystkim wstawać to szybko odpukasz to że zazdrościsz hahaha nie można z oka spuścić tego małego łobuza nawet na sekundę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Patrycja napisał(a):
to tylko kilka fotek z ostatnich dni oj rosna rosna i coraz bardziej zajmuja sie soba 😁

ale musze pochwalic wesy synka bo widzialam fotki jak sam juz staje ekstra moj starszy syn majac 8 miesiecy tez wstawal a olik jeszcze duzo czasu za nim to zrobi...

ojjj to moja Dyśka wstaje też już od dawna i dosłownie przy wszystkim hehe łobuziara mała... chce być niezależna 🤪


Aga nie tylko Dyśka bo Bartek też i to dosłownie staje gdzie się tylko da. W obecnej chwili dopadł moje kajdanki wiszące na kaloryferze i kombinuje jak ja zdjąć 🙂

kajdanki na kaloryferze?
Ty perwersie ! 🤪 🤪 🤪 ☺️


no co taki mały prezencik od koleżanek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Patrycja napisał(a):
to tylko kilka fotek z ostatnich dni oj rosna rosna i coraz bardziej zajmuja sie soba 😁

ale musze pochwalic wesy synka bo widzialam fotki jak sam juz staje ekstra moj starszy syn majac 8 miesiecy tez wstawal a olik jeszcze duzo czasu za nim to zrobi...

ojjj to moja Dyśka wstaje też już od dawna i dosłownie przy wszystkim hehe łobuziara mała... chce być niezależna 🤪


Aga nie tylko Dyśka bo Bartek też i to dosłownie staje gdzie się tylko da. W obecnej chwili dopadł moje kajdanki wiszące na kaloryferze i kombinuje jak ja zdjąć 🙂

kajdanki na kaloryferze?
Ty perwersie ! 🤪 🤪 🤪 ☺️


no co taki mały prezencik od koleżanek ☺️

dobra dobra 😜 pewnie od męża 😜 nie chcę wiedzieć co z tymi kajdankami robicie hahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Hania napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Patrycja napisał(a):
to tylko kilka fotek z ostatnich dni oj rosna rosna i coraz bardziej zajmuja sie soba 😁

ale musze pochwalic wesy synka bo widzialam fotki jak sam juz staje ekstra moj starszy syn majac 8 miesiecy tez wstawal a olik jeszcze duzo czasu za nim to zrobi...

ojjj to moja Dyśka wstaje też już od dawna i dosłownie przy wszystkim hehe łobuziara mała... chce być niezależna 🤪


Aga nie tylko Dyśka bo Bartek też i to dosłownie staje gdzie się tylko da. W obecnej chwili dopadł moje kajdanki wiszące na kaloryferze i kombinuje jak ja zdjąć 🙂

kajdanki na kaloryferze?
Ty perwersie ! 🤪 🤪 🤪 ☺️


no co taki mały prezencik od koleżanek ☺️

dobra dobra 😜 pewnie od męża 😜 nie chcę wiedzieć co z tymi kajdankami robicie hahaha 🤪


nic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
hej Patka, ale dorodne chłopaki....dłuuugo Cię tu nie było 🙂
wiecie jak u nas ciepło cała się zgrzałam na tym dworze, już nie wiadomo w co się ubrać...
poszłam po obiadki do rossmanna i akurat były promocje jakieś 🙂

fajnie macie bo u nas to zimno i jakoś tak ogólnie nie ładnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
U nas też gorąco. W krótkim rękawie a się zgrzałam w długich spodniach.
Mam chwilę wytchnienia bo niania dziś odciąża mnie od Majki. Bawią się ale zobaczymy jak przyjdzie pora spania albo karmienia hehe 😉

zazdroszczę 😉 i trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak najlepiej 😉 oklask Mamuśka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
U nas też gorąco. W krótkim rękawie a się zgrzałam w długich spodniach.
Mam chwilę wytchnienia bo niania dziś odciąża mnie od Majki. Bawią się ale zobaczymy jak przyjdzie pora spania albo karmienia hehe 😉

zazdroszczę 😉 i trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak najlepiej 😉 oklask Mamuśka 😘 😘 😘
ja też bym chciała by się dziewczyna ogarnęła. Oklask za oklask 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila1 napisał(a):
hej Patka, ale dorodne chłopaki....dłuuugo Cię tu nie było 🙂
wiecie jak u nas ciepło cała się zgrzałam na tym dworze, już nie wiadomo w co się ubrać...
poszłam po obiadki do rossmanna i akurat były promocje jakieś 🙂

U mnie wmieście w końcu otwarli rossmanna 🙂muszę sie wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
JUSTYNA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
JUSTYNA napisał(a):
U nas też gorąco. W krótkim rękawie a się zgrzałam w długich spodniach.
Mam chwilę wytchnienia bo niania dziś odciąża mnie od Majki. Bawią się ale zobaczymy jak przyjdzie pora spania albo karmienia hehe 😉

zazdroszczę 😉 i trzymam kciuki żeby wszystko poszło jak najlepiej 😉 oklask Mamuśka 😘 😘 😘
ja też bym chciała by się dziewczyna ogarnęła. Oklask za oklask 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
hej Patka, ale dorodne chłopaki....dłuuugo Cię tu nie było 🙂
wiecie jak u nas ciepło cała się zgrzałam na tym dworze, już nie wiadomo w co się ubrać...
poszłam po obiadki do rossmanna i akurat były promocje jakieś 🙂

U mnie wmieście w końcu otwarli rossmanna 🙂muszę sie wybrać 🙂

u nas to chyba nigdy nie otworzą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak oszczędzasz na kotletach? WSTYD! 😮 😮 😮

A ja zdycham łeb mi pęka, mam zatkany nos, leci ze mnie wodnisty smark i jest super! Już długo tak nie chorowałam. Ania a jak u Ciebie? A szwagierka nadal nie urodziła i już myślą o cc 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...