Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Moja nadal jeździ w gondoli, bo nie wiem jaką spacerówkę kupić 🙂 ale gondola jest też spacerówką, bo można ustawiać sobie pochylenie itd. no, ale wiadomo duży wózek to nie to samo 🙂

Asia Sonia nie wygląda na te 9kg 🙂 laska jak nic! Wczoraj tak klnęłam na swoją, że sobie nie wyobrażacie też mi się chciało płakać z nerwów, zrobiłam jej mleko, a ona zaczęła wyć, to się uspokoić nie mogła wszędzie jej źle było, rzucała mi się na rękach, no w szał wpadła, bo mleko miała pić, na sam widok butli darła się wniebogłosy, mi już nerwów nie starczało 😠 takich dni nienawidzę i mam same negatywne myśli o niej. I wiecie jak wyglądała jej kolacja? z tego mleka zrobiłam kaszkę zaczęła pluć jak głupia, wzięłam słoik jabłek też źle! dalej histeria i w między czasie mój przyniósł mi jedzenie z grilla bo wieczorem robiliśmy no i jak to zobaczyła, że chcę jej dać jabłko lub kaszkę a sama jem mięso i chleb to się rozpłakała na dobre i jak zwykle zaczęła rzucać to dałam jej kawałek chleba z grilla takiego wysuszonego. No i zadowolona jadła nie pozwoliła sobie wziąć no i jadła chleb na przemian z łyżkami jabłka. Zjadła cały słoik i ten chleb co jej dałam. Nienormalne dziecko.
no to nieżle 🤪moja wczoraj nie tknęła mleka 😠i poszła spać bez kolacji 😠i tym sposobem wyszło jej 400ml na dobe 😉ale w nocy wypiła za to dwa razy po 130ml 😉jak jej głód do dooopppki zajrzał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Hej 😉 😘
Honoratko współczuję 😞
a ja wczoraj odebrałam świadectwo pracy i na zasiłek przeszłam.... zawsze to parę złotych wpadnie 😉
Dzisiaj chyba idziemy z Anią na basenik 😉
ja też teraz mam zasiłek 80% to mam niecałe 600zł 🙂dobre i to jak sie należy to czemu nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia napisał(a):
Blue napisał(a):
Moja nadal jeździ w gondoli, bo nie wiem jaką spacerówkę kupić 🙂 ale gondola jest też spacerówką, bo można ustawiać sobie pochylenie itd. no, ale wiadomo duży wózek to nie to samo 🙂

Asia Sonia nie wygląda na te 9kg 🙂 laska jak nic! Wczoraj tak klnęłam na swoją, że sobie nie wyobrażacie też mi się chciało płakać z nerwów, zrobiłam jej mleko, a ona zaczęła wyć, to się uspokoić nie mogła wszędzie jej źle było, rzucała mi się na rękach, no w szał wpadła, bo mleko miała pić, na sam widok butli darła się wniebogłosy, mi już nerwów nie starczało 😠 takich dni nienawidzę i mam same negatywne myśli o niej. I wiecie jak wyglądała jej kolacja? z tego mleka zrobiłam kaszkę zaczęła pluć jak głupia, wzięłam słoik jabłek też źle! dalej histeria i w między czasie mój przyniósł mi jedzenie z grilla bo wieczorem robiliśmy no i jak to zobaczyła, że chcę jej dać jabłko lub kaszkę a sama jem mięso i chleb to się rozpłakała na dobre i jak zwykle zaczęła rzucać to dałam jej kawałek chleba z grilla takiego wysuszonego. No i zadowolona jadła nie pozwoliła sobie wziąć no i jadła chleb na przemian z łyżkami jabłka. Zjadła cały słoik i ten chleb co jej dałam. Nienormalne dziecko.
no to nieżle 🤪moja wczoraj nie tknęła mleka 😠i poszła spać bez kolacji 😠i tym sposobem wyszło jej 400ml na dobe 😉ale w nocy wypiła za to dwa razy po 130ml 😉jak jej głód do dooopppki zajrzał 😜


A moja się w nocy nie budzi od 2 tyg., więc nic nie wypiła i tym sposobem zjadła ledwo co 300ml kaszki z mlekiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue Ty ma po prostu dziewczynę z temperamentem 😉


No no ja wszystko mam z temperamentem 😁 nawet kota miałam nienormalnego 🙂 także czas się przyzwyczajać 🙂 a wiecie co jej lubię robić? jak ona się bawi i robi coś "nielegalnego" np. szafki otwiera to lubię ją zaskoczyć (nagle się odzywam, że to widzę) to aż podskoczy ze strachu 😁 i potem się śmieje i udaje, że to nie ona. To jest taki kombinator, że nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue Ty ma po prostu dziewczynę z temperamentem 😉


No no ja wszystko mam z temperamentem 😁 nawet kota miałam nienormalnego 🙂 także czas się przyzwyczajać 🙂 a wiecie co jej lubię robić? jak ona się bawi i robi coś "nielegalnego" np. szafki otwiera to lubię ją zaskoczyć (nagle się odzywam, że to widzę) to aż podskoczy ze strachu 😁 i potem się śmieje i udaje, że to nie ona. To jest taki kombinator, że nie mogę.

Tak samo wygląda zabawa z Dyśką hahaha... zawsze jak robi coś czego nie może to nagle się robi cisza hahaha i wtedy ja się odzywam i Ona też aż podskakuje bidulka hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue Ty ma po prostu dziewczynę z temperamentem 😉


No no ja wszystko mam z temperamentem 😁 nawet kota miałam nienormalnego 🙂 także czas się przyzwyczajać 🙂 a wiecie co jej lubię robić? jak ona się bawi i robi coś "nielegalnego" np. szafki otwiera to lubię ją zaskoczyć (nagle się odzywam, że to widzę) to aż podskoczy ze strachu 😁 i potem się śmieje i udaje, że to nie ona. To jest taki kombinator, że nie mogę.

Tak samo wygląda zabawa z Dyśką hahaha... zawsze jak robi coś czego nie może to nagle się robi cisza hahaha i wtedy ja się odzywam i Ona też aż podskakuje bidulka hahaha 😜


Ale z nas świnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉


Moja też uwielbia gniazdka i próbuje paluchy wsadzać. Musimy wszystkie wymienić na zapadkowe. No to kulturalny chłopak co chcesz, bo moja jak wyciąga rzeczy to już nie wrzuci z powrotem tylko je brudzi - maltretuje przesuwając po podłodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue Ty ma po prostu dziewczynę z temperamentem 😉


No no ja wszystko mam z temperamentem 😁 nawet kota miałam nienormalnego 🙂 także czas się przyzwyczajać 🙂 a wiecie co jej lubię robić? jak ona się bawi i robi coś "nielegalnego" np. szafki otwiera to lubię ją zaskoczyć (nagle się odzywam, że to widzę) to aż podskoczy ze strachu 😁 i potem się śmieje i udaje, że to nie ona. To jest taki kombinator, że nie mogę.

Tak samo wygląda zabawa z Dyśką hahaha... zawsze jak robi coś czego nie może to nagle się robi cisza hahaha i wtedy ja się odzywam i Ona też aż podskakuje bidulka hahaha 😜


Ale z nas świnie 😁 😁 😁

oj tam oj tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉


Moja też uwielbia gniazdka i próbuje paluchy wsadzać. Musimy wszystkie wymienić na zapadkowe. No to kulturalny chłopak co chcesz, bo moja jak wyciąga rzeczy to już nie wrzuci z powrotem tylko je brudzi - maltretuje przesuwając po podłodze.

my mamy wszystkie gniazdka wysoko więc się nie zainteresowała jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue kupiłam Judycie takie spodenki 😜 są śliczne, wczoraj dostałam 😜 http://allegro.pl/sliczne-spodnie-next-dla-krolewny-74-cm-piekne-i1835165499.html


Ja też je kupiłam 😁 😁 😁 tylko, że rozmiar 80 co dłużej ponosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue kupiłam Judycie takie spodenki 😜 są śliczne, wczoraj dostałam 😜 http://allegro.pl/sliczne-spodnie-next-dla-krolewny-74-cm-piekne-i1835165499.html


Ja też je kupiłam 😁 😁 😁

hehe są śliczne 😁
no i 1 zł za nie dałam hahaha


Tylko szkoda, że 74, ja kupiłam 80 co dłużej ponosi. No zapłaciłaś 1zł dlatego, że babka miała zły opis a ludzie wtedy nie kupują i złej jakości zdjęcie - ryzykowałaś, ale się opłaciło 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue kupiłam Judycie takie spodenki 😜 są śliczne, wczoraj dostałam 😜 http://allegro.pl/sliczne-spodnie-next-dla-krolewny-74-cm-piekne-i1835165499.html


Ja też je kupiłam 😁 😁 😁

hehe są śliczne 😁
no i 1 zł za nie dałam hahaha


Tylko szkoda, że 74, ja kupiłam 80 co dłużej ponosi. No zapłaciłaś 1zł dlatego, że babka miała zły opis a ludzie wtedy nie kupują i złej jakości zdjęcie - ryzykowałaś, ale się opłaciło 😎

no wiem właśnie hihihi... Ludzie są dziwni 😎 no właśnie szkoda że 74 no ale tamte sztruksy mam 80 więc spoko 😉 i jeszcze mam jeansy na 86 co Ona teraz nosi podwinięte 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉


Moja też uwielbia gniazdka i próbuje paluchy wsadzać. Musimy wszystkie wymienić na zapadkowe. No to kulturalny chłopak co chcesz, bo moja jak wyciąga rzeczy to już nie wrzuci z powrotem tylko je brudzi - maltretuje przesuwając po podłodze.

może ona wyciera Ci podłogi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉


Moja też uwielbia gniazdka i próbuje paluchy wsadzać. Musimy wszystkie wymienić na zapadkowe. No to kulturalny chłopak co chcesz, bo moja jak wyciąga rzeczy to już nie wrzuci z powrotem tylko je brudzi - maltretuje przesuwając po podłodze.

może ona wyciera Ci podłogi? 🙂


Własnymi rzeczami? 😁 bo ta komoda jest jej... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue kupiłam Judycie takie spodenki 😜 są śliczne, wczoraj dostałam 😜 http://allegro.pl/sliczne-spodnie-next-dla-krolewny-74-cm-piekne-i1835165499.html


Ja też je kupiłam 😁 😁 😁

hehe są śliczne 😁
no i 1 zł za nie dałam hahaha


Tylko szkoda, że 74, ja kupiłam 80 co dłużej ponosi. No zapłaciłaś 1zł dlatego, że babka miała zły opis a ludzie wtedy nie kupują i złej jakości zdjęcie - ryzykowałaś, ale się opłaciło 😎

no wiem właśnie hihihi... Ludzie są dziwni 😎 no właśnie szkoda że 74 no ale tamte sztruksy mam 80 więc spoko 😉 i jeszcze mam jeansy na 86 co Ona teraz nosi podwinięte 😜


Niby tak., ale ja też bym się nie pokusiła, bo bym się bała, że dostanę spódniczkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue kupiłam Judycie takie spodenki 😜 są śliczne, wczoraj dostałam 😜 http://allegro.pl/sliczne-spodnie-next-dla-krolewny-74-cm-piekne-i1835165499.html


Ja też je kupiłam 😁 😁 😁

hehe są śliczne 😁
no i 1 zł za nie dałam hahaha


Tylko szkoda, że 74, ja kupiłam 80 co dłużej ponosi. No zapłaciłaś 1zł dlatego, że babka miała zły opis a ludzie wtedy nie kupują i złej jakości zdjęcie - ryzykowałaś, ale się opłaciło 😎

no wiem właśnie hihihi... Ludzie są dziwni 😎 no właśnie szkoda że 74 no ale tamte sztruksy mam 80 więc spoko 😉 i jeszcze mam jeansy na 86 co Ona teraz nosi podwinięte 😜


Niby tak., ale ja też bym się nie pokusiła, bo bym się bała, że dostanę spódniczkę 😁

jakbym dostała spódniczkę to też by było ok hahaha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉



Moja też uwielbia gniazdka i próbuje paluchy wsadzać. Musimy wszystkie wymienić na zapadkowe. No to kulturalny chłopak co chcesz, bo moja jak wyciąga rzeczy to już nie wrzuci z powrotem tylko je brudzi - maltretuje przesuwając po podłodze.

może ona wyciera Ci podłogi? 🙂


Własnymi rzeczami? 😁 bo ta komoda jest jej... 😁


Moja roczna bratanica tak robiła jak miała jakieś 9 miesięcy. Wycierała podłogi jak mamusia, sprzątała sobie - nie ważne czy bluzką czy inną szmatką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Z tymi szafkami to Darek musiał półkę przykręcić do sciany bo młody wszystko ściąga i wstaje. W przedpokoju musimy szafkę przestawić na buty, bo jest niestabilna 😞rogi już pozabezpieczałam i gniazdka, bo paluchy wsadzał. masakra z takim łażącym i wstającym.
Z szafek mi buty i ciuchy wyciąga i wrzuca z powrotem 😉 a jak mówię nie wolno to się śmieje półgębkiem 😉



Moja też uwielbia gniazdka i próbuje paluchy wsadzać. Musimy wszystkie wymienić na zapadkowe. No to kulturalny chłopak co chcesz, bo moja jak wyciąga rzeczy to już nie wrzuci z powrotem tylko je brudzi - maltretuje przesuwając po podłodze.

może ona wyciera Ci podłogi? 🙂


Własnymi rzeczami? 😁 bo ta komoda jest jej... 😁


Moja roczna bratanica tak robiła jak miała jakieś 9 miesięcy. Wycierała podłogi jak mamusia, sprzątała sobie - nie ważne czy bluzką czy inną szmatką 😁


O matko to ładna aparatka, a mamusia na pewno zadowolona była 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue rozumiem że Laura to robi ale mój Bartek też i tego nie kumam końcu to chłopak. Wczoraj moje małe Potworzysko zdziamgało nowe szpilki babci normalnie teściowa wpadnie w szał jak zobaczy co jej kochany wnusio zmajstrował. Mały zostawił ślady po swoich ząbkach na oskach gdy nikt na niego nie zwracał uwagi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...